Skocz do zawartości

SEO PL


piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

(dostales maila ostatniego?)

tak

Co masz na mysli mowiac czyste?

chodzi o to czy nie podchodzoa pod nielegalne pozycjownowanie

ja rowniez jak melissa zamieszce na wszystkich stronach ktore tworzylem i mam prawo ich administrowania logo z linkiem jezeli na stronie SEOPL cos sie bedzie dzialo a jest tych stron sporo :lol:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
zamieszce na wszystkich stronach ktore tworzylem i mam prawo ich administrowania logo z linkiem

Jest tylko jeden drobny warunek - zgłaszasz każdą stronę URL + krótki opis - jest w tym niewątpliwa zaleta - dostajesz zwrotny link a może i dwa.

Zgłoszenia póki co przyjmujemy na tu forum.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo sorka jak zobacze ten symbol na stronce ktora ma 1000000 subdomen typu ksiegarnia4u.pl to w zyciu nie chce tego znaczka na stronce )))

Wtedy i ja ściągnę ze swoich stron logo seopl bo nie będzie nic warte.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec chodzi mi wlasnie o to kto ma prawo zamiescic ten link lub log

kto pilnuje tego przeciez pobiore sobie ikonke wrzuce i jestem the best mimo ze jestem nielegalnie na pierwszej pozycji

Zapewne widzeliście już banery, które przy rejestracji wymagają podania URL-a na którym będą wyświetlane. Po rejestracji dostaje się kod np.:

<script language="Javascript" src="https://www.strona.pl/partner.php?id=7296"></script>

itp.

Można zrobić coś podobnego, to znaczy że tylko zarejstrowana/autoryzowana strona dostawała by specjalny taki id.

Po wstawieniu, na właściwą stronę takie "znak jakości SEOPL" :P byłby normalnie wyświetlany, gdy taki sam kod zostałby umieszczony np.: na ksiegarnia4u.pl to mogło by sie wyśwetlać coś innego (przy okazji adres nieuczciwego zostałby podany na jakiejś czarnej liście SEOPL).

Działanie opiera się na refererach, więc takie cos byłoby chyba trudne do podrobienia dla przeciętnego webmastera.

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko panowie... Chcialem dac logo na dole strony mam tam ciemny kolor i logo jest niepoprawnie chyba zrobione problem z literami bo jak dodaje zostaja kawalki bialego tla...

Wiec chyba zaraz w PS to przerobie dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działanie opiera się na refererach, więc takie cos byłoby chyba trudne do podrobienia dla przeciętnego webmastera.

Dla przecietnego webmastera moze tak ale przecietny WEB master mnie nie interesuje :P))

i trzeba to logo przygotowac uniwersalne pod kazda strone bo ja na przyklad nie wstawie nic bialego na strone :P)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności