Skocz do zawartości

SEO PL


piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

a może przerobić odrobinę i w przypadku wykorzystania refera do sprawdzania czy dana strona jest w bazie seopl, albo poprawności (hm) z seo umieszczać coś podobnego do valid.png ?

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

hehe dobre :P

zagrozenie jesli umiescisz to log bez naszej zgody narazasz sie zniekniecie strony z wysokich pozycji w google i innych wyszukiwarkach :P

sposob ze sprawdzaniem refera ok w przypadku braku wpisu w bazie obraze sie nie wysyla ale to juz bedzie trzeba zaingerowac w conf serwera ja osobicie nie wiedzialbym jak to zrobic ale satutaj tezsze glowy odemnie w tym temacie jak przypuszczam

i do tego certyfikat SEOPL.org jesli klikajac w obrazek otwieralaby sie podstrona z info czy strona jest w spisie czy nie

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z referrerem wszystko fajnie, ale jak ktos bezposrednio zerznie obrazek ze strony i go umiesci to imho osiagnie swoj cel, bo jak to juz ktos wspomnial tutaj - kto, widac ikonke (przyklad byl ze stat4u) klika w nia dla sprawdzenia? chyba zeby organizacja zyskala taki prestiz, ze bedzie powszechnie wiadomo o oszustwach i o metodach latwego sprawdzenia.

"i can handle it without linking :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zeby organizacja zyskala taki prestiz, ze bedzie powszechnie wiadomo o oszustwach i o metodach latwego sprawdzenia.

może na zasadzie prostej animacji "SEO PL" / "kliknij" / "sprawdź mój certyfikat"

Działki budowlane - Oferta sprzedaży: działki budowlane przy Kampinosie

ale proszę postaw to na jakimś serwerze głównym albo załóż alias czy coś takiego

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie problemu pokazywania/nie pokazywania loga SEOPL zostało przedstawione odpowiednim władzom :)

może na zasadzie prostej animacji "SEO PL" / "kliknij" / "sprawdź mój certyfikat"

A to było by według mnie świetne dopełnienie tego =D>

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, ale zmień title na: "SEO PL | Pozycjonowanie i Optymalizacja Stron | Search Engine Optimization". Wrzuć też to chociaż w alt logo i daj taki sam tekst pod logo. Niech się prawidłowo indeksuje od samego początku.

Ach i jeszcze bym zapomniał. Osoby "stowarzyszone" powinny dostać własne konto (może konta w ramach forum pozycjonowania) i możliwość promocji kilku swoich stron z poziomu SEOPL :twisted:

Bycie Certyfikowanym SEO musi dawać konkretne wymierne korzyści... dla samej idei nie będzie się to tak dynamicznie rozwijać.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, ale zmień title na: "SEO PL | Pozycjonowanie i Optymalizacja Stron | Search Engine Optimization". Wrzuć też to chociaż w alt logo i daj taki sam tekst pod logo. Niech się prawidłowo indeksuje od samego początku.

Zaraz to zrobie :)

Niestety przez ostatnie dwa dni nie mialem wogole czasu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

chciałem dodać, że podoba mi się i popieram cały projekt.

Mimo wszystko wstrzymałbym się z dodawaniem logo gdzie się da z ALTem, zanim nie powstanie system validacji.

W ten sposób unikniecie "niekompetentnych" osób - bo chyba o to najbardziej się rozchodzi ? (niż tylko o linki).

Myślę, że trzeba opracować regulamin i zasady istnienia organizacji - tak jak już było wspominane wcześniej w tym temacie,

a dopiero wtedy myśleć o członkostwie, żebyśmy nie stracili z oczu idei jaka przyświecać ma temu przedsięwzięciu.

P.s. - logo jest ok :). =D>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności