Skocz do zawartości

Wirus zmienia hasło do bazy danych w direct admin


bestos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem - tak jak w temacie czyli wirus zmienia hasło do bazy danych w direct admin

Localhost mam przeskanowany,

ftp też

Więc co to może być? A raczej gdzie to dziadostwo??

Już troche wiecej wiem.

Strona nie może sie polaczyc po okolo 10 minutach od jakich kolwiek edycji w direct admin.

Po 10 minutach strona sie nie moze polaczyc z baza dopiero musze coś edytować w direct admin.

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo aby zmienić hasło usera mysql należy zalogować się na konto DA, innej możliwości nie ma (jedynie z wyjątkiem usera z uprawnieniami roota).

A więc zmień hasło do konta i tyle.

No i przede wszystkim napisz co edytujesz w DA?

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest naprawde dziwny bo:

Strona traci polaczenie z bazą

- by ponownie przywrócic połączenie należy - dodać nową baze lub, usunąć jakąś baze, dodać nowego usera, lub usunąć, poprostu wszystko co wysyla komende do bazy przez direct admin. Wtedy połączenie nagle jest.

Robiłem już wszystko baza sprawdzona, ftp sprawdzone.

Wirus chyba jest gdzieś w direct admin

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli uważasz że problem jest w DA zgloś to do supportu ale wątpię bo już by bylo głośno an forum DA o tym fakcie.

masz pewnie perl'em co 10 minut skrypt uruchamiany w tle.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności