Skocz do zawartości

Opracowanie systemu wymiany linków


Diwi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a to feler :)

sądzę, że i tak jest dobrze. przecież można wybrać najliczniejsze kategorie ;)

poza tym, to są pierwsze opłaty jakie wprowadzili. a ja myślałem, że są filantropami.... ;)

Chciałbym zauważyć

to chciej :brawa: spróbuj bardziej logicznie formułować zdania.... ;)

ps. tylko nie mów, że chcesz zrobić całkowicie darmowy system wymiany linków podobny do gotlinks? to byłoby niemożliwe....

[edyt]

linkor.pl jest darmowy i gó*****y... :D

widać, że niestety za jakość trzeba zapłacić. ale i tak jest tylko 99$ na rok za jedno konto (a w takim koncie ile się chce stron). więc to chyba nie zaboli porządnego pozycjonera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Juz powstal nowy system ;)

Jest zupelnie inny niz dotychczas spotykane ;)

Oto naj ciekawsze funkcje systemu :

- dwa nie zalezne systemy ktore dzilaja oddzielnie

- kilka stopni userow

- mozliwosc decydowania gdzie maja byc umieszczane linki

- pelna kontrola nad linkami

- molziwosc banowania linkow konkurencji u siebie

- mozliwosc okreslenia dokladnie polozenia linku np strona glowna

- wlasney PR dla stron ( w polonczeniu z Google )

- linki sa stale nie dynamiczne

- wersia za FREE z pewnymi ograniczeniami

- wersia FULL dla zasluzonych i pewnych partnerow systemu

- zabezpieczenia przez przeladowywaniem robotow

- zliczanie tylko naj wazniejszych robotow dla PL i UK oraz USA

- komunikacja z Adminem z poziomu panelu

- kontakt telefoniczy ( nik sie nie ukrywa przez userami )

- darmowe narzedzia SEO ponad 10

- niskie obciazenie strony usera

- kodowanie md5

To tylko kilka funkcji panelu usera. W systemie jest tego wiele wiele wiecej i mozna naprawde wiele nim zdzialac. Jest kilka pulapek w nim dla oszustow i np jesli jakis userek bedzie wchodzil jako robot na swoja strone aby nabic pkt napewno skonczy sie to zablokowaniem konta i usunieciem z bazy :P

Jesli ktos ma zamiar sie doczepic o moaj pisowne to sorry ale tak pisze ponad 20 lat poza polska robi swoja

PS:

Nie podaje narazie adresu systemu bo jeszcze trawaja jego testy ale wyniki sa widoczne w Google :) dobrze poszukajcie a znaidziecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma zamiar sie doczepic o moaj pisowne to sorry ale tak pisze ponad 20 lat poza polska robi swoja

Ojj lepiej usuń to bo Michał 'coś' powie ;)

- kilka stopni userow

Czym owe stopnie sie różnią?

- mozliwosc okreslenia dokladnie polozenia linku np strona glowna

Ja poprosze na piątej stronie od lewej strony ;)

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he

Mozna okreslic czy :

Twoj link ma sie znaidowac tylko i wyloncznie na stronie glownej kazdej domeny

lub tylko raz wystepowal na jednej domenie nie wazna strona lub podstrona lub na kazdej stronie

Ktos zada pytanie po co tak ??

Odpowiedz jest prosta co daje 30 linkow do naszego serwisu z 1 strony ( z jednej domeny i z 1 IP :P )

Stopnie :

daja wiekasz ilosc plt za wizyte robota, mozliwosc dodawania wiekszei ilosci linkow, mozliwosc decydowania o polozeniu swojego linku i wiele wiele wiecej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS:

Nie podaje narazie adresu systemu bo jeszcze trawaja jego testy ale wyniki sa widoczne w Google :) dobrze poszukajcie a znaidziecie

90499[/snapback]

Chyba znalazlem i robie testy ... moze to i dobre. Niedlugo sie dowiem i mam nadzieje ze o to chodzi www.orn.pl

Chetnie poslucham opinii innych ... jezeli sie zdecyduja.

...nic nie dzieje się bez przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos panowie chyba nie zainteresowani :D Tak Laki dobrze zgadles . Obecnie bedziemy zmieniali szate graficzna serwisu bo jest bardzo uboga ale wydaje mi sie ze wazniejsze jest aby system prawidlowo dzialal i grafika nie jest az tak wazna ale i tak ja zmienimy. Czy moge wiedziec czy ten jestescie tym zainteresowani bo nikt sie nie wypowiada na ten temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wersia za FREE z pewnymi ograniczeniami

- wersia FULL dla zasluzonych i pewnych partnerow systemu

Dla mnie to od razu wygląda na plan płatnego systemu wymiany, a taki mi zupełnie nie jest potrzebny

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to od razu wygląda na plan płatnego systemu wymiany, a taki mi zupełnie nie jest potrzebny

93377[/snapback]

a dla mnie to wygląda na system promowania/wypozycjonowania jednego serwisu :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
do takiego systemu serwery kosztowalyby majatek

To mi się wydaje być najważniejszym czynnikiem w tej chwili. Zobaczcie co zrobil digitalpoint, kupił serwer i to nie bylejaki i jak narazie to jest jedyny system. który nie ma problemów z serwerem.

Poza tym Shawn nie jest jakimś programistą, tylko zajmuje się tym zawodowo, czyli pisaniem bardzo duzych skalowanych aplikacji biznesowych i z tego co wiem to coop jest tak napisany, że nie ma znaczenia czy w najbliższym miesiącu dojdzie 500 000 stron do systemu. System będzie pracował tak samo jak teraz i to jest sztuka.

84647[/snapback]

I moze w koncu wlasnie to jest to. Od jakiegos czasu intnieje system wymiany linkow ktory jest stabilny. Pisalem juz wczesniej czy ktos tego uzywa ... ale nikt nic nie pisze dlatego odswiezam temat.

...nic nie dzieje się bez przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekskąplikowany system prawie każdy umnie napisać, ale żeby taki co żeczywiście przynosil efekt był stabilny, nie naroażony nad spame czy hakerstwem i żeby był szybki to tżeba troche popracować.

Odnośnie orn.pl jest to kopia gotlinks.com lub napisane na podstawie. Żeby zaistniec w sieci trzeba absolutną nowościa zaskoczyć webmasterów.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności