Skocz do zawartości

kupon adwords za free


bERIx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja pare dni temu wpisałem kod zapłąciłem na konto 100 zł i dostałem premie od gógle w wysokości 1zł - a miało być 200

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warol a czytałeś regulamin?? pojawienie się 1 zł to potwierdzenie przyjęcia kuponu.

Przeczytaj regulamin tego kuponu... najpierw musisz wydać te 100 zł. Po wydaniu tej sumy google w ciągu 30 dni wpłaci na konto dodatkowe 200 zł. Jeśli nei nastąpi to po 30 dniach to trzeba zgłosić się do supportu google o przydzielenie kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MMTA-NZYP-2JCD-LTM3-YXY - 300 zł

68JY-JG93-UMP9-PXPS-NT8A - 250 zł

Po to są różne braże, żeby sobie ludzie wzajemnie płacili za różne usługi.

Jeśli już wiesz jak stworzyć kampanię AdWords to super, ale nie każdy potrzebuje takiej umiejętności.

Na szczęście :D

SEO, SEO i SEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności