Skocz do zawartości

kupon adwords za free


bERIx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam. Posiada ktoś jeszcze kupon ? Mam nowe konto google addwords i nie wiem czy opłaci mi się inwestować w pewną reklame więc chciał bym najpierw użyć kuponu. Będę wdzięczny jeśli ktoś mi owy kupon podaruje, ewentualnie mogę zapłacić pewną kwote za niego. Proszę o kontakt pm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co nałogi ? Na głodzie jesteście . Bez urazy ale dzięki takim naiwniakom jak Wy ceny poszły w górę .

Nie ma nic za darmo - za Wasze gówniane zawyżone kampanie teraz płacą wszyscy ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że chcesz powiedzieć, że reklamujesz się jako odrębne firmy zupełnie na tych kontach bo jako użytkownik nie ważne ile masz kont czy stron www. Reklamujesz tylko jednym kuponem na start. Każde inne użycie kuponu prędzej czy później skończy się banem wszystkich kont.

mnie się skończyły a zacząć kampanie trzeba (mam kilkanaście kont które trzeba opłacać a wujek google już coś nie rozdaje tak ochoczo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności