Skocz do zawartości

kupon adwords za free


bERIx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a ja mam takie pytanie, (podkreslam czysto teoretyczne) rozumiem ze nie mozna reklamowac jednej domeny z 2 roznych kont adwords ? bo chyba trzeba przypisac kazda domene do 1 konta ? (poprawcie mnie jak sie mysle)

ale jak ktos ma np. strone wizytowke, wykupil 100 domen po 1 zl (teoretycznie) i na kazda zalozyl konto adwords, to moglbym 100 kuponow wykorzystac ?

ja mam konkretnie 1 konto adwords dzialajace, ale teraz uruchamiam 2 strone, doradzcie mi jak jak lepiej zrobic, podpiac obie domeny pod 1 konto, czy ta 2 domene na innym koncie i wykorzystac kupon, moze potem mozna ja bedzie na 1 konto przeniesc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie, (podkreslam czysto teoretyczne) rozumiem ze nie mozna reklamowac jednej domeny z 2 roznych kont adwords ? bo chyba trzeba przypisac kazda domene do 1 konta ? (poprawcie mnie jak sie mysle)

ale jak ktos ma np. strone wizytowke, wykupil 100 domen po 1 zl (teoretycznie) i na kazda zalozyl konto adwords, to moglbym 100 kuponow wykorzystac ?

ja mam konkretnie 1 konto adwords dzialajace, ale teraz uruchamiam 2 strone, doradzcie mi jak jak lepiej zrobic, podpiac obie domeny pod 1 konto, czy ta 2 domene na innym koncie i wykorzystac kupon, moze potem mozna ja bedzie na 1 konto przeniesc ?

Może po prostu załóż drugie konto na jakiegoś członka rodziny.

Co do adwords to posiadam konto ale nigdy go nie używałem. Nie chcę robić z tego wątku "koncertu życzeń" ale gdyby ktoś miał niepotrzebny kod to chętnie przyjmę żeby wypróbować efekty tej kampanii rzekomo bardzo skutecznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... ja cały czas poluję na kod i jeszcze nie trafiłem. Chyba powinienem częściej na forum siedzieć, najlepiej 24/7 :soczek:

:) a będziesz umiał go zastosować na koncie, by przyniósł Ci korzyści??

Pamiętajcie ludzie o zasadach dotyczących kuponów bo więcej szkody sobie robicie niż pożytku.

a ja mam takie pytanie, (podkreslam czysto teoretyczne) rozumiem ze nie mozna reklamowac jednej domeny z 2 roznych kont adwords ? bo chyba trzeba przypisac kazda domene do 1 konta ? (poprawcie mnie jak sie mysle)

ale jak ktos ma np. strone wizytowke, wykupil 100 domen po 1 zl (teoretycznie) i na kazda zalozyl konto adwords, to moglbym 100 kuponow wykorzystac ?

ja mam konkretnie 1 konto adwords dzialajace, ale teraz uruchamiam 2 strone, doradzcie mi jak jak lepiej zrobic, podpiac obie domeny pod 1 konto, czy ta 2 domene na innym koncie i wykorzystac kupon, moze potem mozna ja bedzie na 1 konto przeniesc ?

W odpowiedzi na Twoje pytanie

AdWords Account Guidelines

W celu utrzymania jakości i różnorodności wyświetlanych w Google reklam, osoby reklamujące się indywidualnie lub w imieniu firmy mogą mieć tylko jedno konto AdWords. Posiadanie większej ilości kont jest możliwe tylko w przypadku, gdy Google wyraźnie wyda inne zalecenia.

Oznacza to, że nie zezwalamy reklamodawcom ani podmiotom stowarzyszonym na korzystanie z:

* Reklam na wielu kontach tej samej lub podobnej firmy

* Reklam na wielu kontach uruchamianych przez te same lub podobne słowa kluczowe

Tylko menedżerowie klientów (np. reklamodawcy działający w imieniu innych podmiotów lub firmy zajmujące się marketingiem w wyszukiwarkach) korzystający z Mojego Centrum Klienta mogą mieć kilka kont AdWords. Wszystkie powiązane konta muszą być połączone z kontem MCK danego menedżera.

źródło: https://adwords.google.com/support/aw/bin/s...p;answer=151900

Co do drugiej Twojej wątpliwości. Zasady kuponów adwords jasno są określone. Możesz użyć kupon na koncie nie starszym niż 14 dni. kupon może użyć użytkownik tylko raz na początek swojej przygody z adwordsem. Jeden użytkownik. Nie pomoże zakładanie wielu kont, nawet na inne dane bo prędzej czy później takie dane jak adres strony, dane rozliczeniowe, itp. zostaną wyłapane i wszystkie konta i przyszłe zakładane będą zawieszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze kupony sa tylko raz do wykorzystania i na kontach max 14 dniowych to jedno, ale nadal mam wrazenie ze zalozenie wielu kont na nieprawdziwe dane jest mozliwe i wcale nie trudne , jakie dane rozliczeniowe? - faktury na darmowy kupon nikt nie dostanie. chodzi o to zeby sie za darmo reklamowac (jedno konto i reklama za 200zl) mi by sie nie chcialo, ale nie takie reczy juz w zyciu widzialem, jak ktos ma strone wizytowke, i tak bez pozycji to moglby sobie ja pomnoizyc na wiele domen i w ten sposob reklamowac bonus za bonusem.

a to ze google w regulaminie tego zabrania, to obawiam sie ze malo kto mial by z tego powodu jakiekolwiek wyrzuty sumienia, czy zahamowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, mam miałem do rozdania 5 kuponów o wartości 250zł (jeden na osobę), miło gdyby było aktywowane w ciągu 18 dni, niemniej mają ważność do końca czerwca. Chętnych proszę o PM.

Kupony rozdane.

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam specjalny kod adwords, waznosci 31.05.2011

działa na kontach juz aktywnych, a cała magia polega na tym, że jeśli zasilimy 100 zł - dostajemy 200 gratis, czyli wpłacasz 100 zł, masz razem 300 zł.

Jest to akcja zachęcająca do powrotu i korzystania google adwords.

Jeśli ktoś chętny, to PW :) oczywiście za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Promocja wydaj 100 zł a otrzymasz 200 zł ma ściśle określone warunki korzystania z nich, a tym bardziej są kierowane do konkretnych osób/kont, więc nie radzę ich używać jeśli nie są kierowane dla nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Promocja wydaj 100 zł a otrzymasz 200 zł ma ściśle określone warunki korzystania z nich, a tym bardziej są kierowane do konkretnych osób/kont, więc nie radzę ich używać jeśli nie są kierowane dla nas.

To wydaje się wątpliwe, jeszcze nie spotkałem się z takimi kuponami, które były przypisane do danego konta. Jedyne ograniczenia, to niektore kupony sa skierowane na dany kraj USA/KANADA, lub nie działaja w Chinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś w ogole jeszcze jakieś kody dla nowych kont ? chętnie przyjmę:) z góry dziękuje.

SFM Filtry - wysokiej jakości filtry powietrza do systemów wentylacji i klimatyzacji.

W naszym sklepie internetowym filtry powietrza do wentylacji kupisz szybko, tanio i bezpiecznie.

centrale telefoniczne Siemens, Panasonic, Slican

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio otrzymałem 2 kupony od Google, a jako, że nie są mi potrzebne to z chęcią udostępnię.

Kupony mają wartość 200 zł, jednak z tego co widzę, najpierw należy wydać na kampanie 100zł, aby otrzymać bonus.

Kto wie, może zadziałają na starcie i otrzymacie kredyt od razu...

5MVG-V856-K2U7-F9K3-4X8A

5MVH-LDA9-7LMB-PUZ3-9UMA

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności