Skocz do zawartości

kupon adwords za free


bERIx

Rekomendowane odpowiedzi

@mental,

This offer is valid only for new Google AdWords customers with a billing address in the United States or Canada

oferta obowiązuje dla USA i Kanady.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeśli kupon jest użyty poprawnie to nie blokują. Kupony adwrods są dla nowych kont nie starszych niż 14 dni - są również inne kupony dla powracających ale są one przypisane do konkretnego użytkownika.

Biorę udział w programie Google dla Agencji posiadam kupony AdWords o wartości 300 zł dla nowych użytkowników.

Jeśli nie reklamowaliście się nigdy za pomocą kuponów adwords to zapraszam do mnie. Mam do rozdania 15 takich kuponów oraz 10 kuponów po 250 zł.

kupony-adwords-300.jpg

Kontakt pod adresem email biuro@redjasper.pl z dopiskiem kupony adwords 300 zł bądź kupony adwords 250 zł.

Kupony AdWords zostaną przydzielone osobom spełniającym wymogi przyznania takich kuponów. Kampania dla takich osób będzie poprowadzona na kontach stworzonych dla tych Klientów.

Posiadam Certyfikację Google AdWords - Twoja reklama jest w dobrych rękach.

adwords_certified_partner_web_PL.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupony adwords w tej chwili nie wymagają aktywacji - jednak jest pewien kruczek.

Niestety, gdy konto, które stworzyłeś jest w nazwijmy to starej szacie to kupon będzie wymagał aktywacji. Jeśli jest to już nowe konto - najnowszy pulpit to kupony wejdą bez aktywacji.

Ja osobiście nie rozdaje kuponów, lecz je wykorzystuje dla danego klienta tworząc profesjonalną kampanię. Dlaczego? Bo osoba zaczynająca przygodę z adwords tworząca nieświadomie kampanie robi to niestety niepoprawnie i kampanie uzyskują złe wyniki jakości a co za tym idzie są droższe - często Klienci zrażają się do adwords bo stwierdzają, że nie było odzewu ze strony Klientów.

Najczęstszym problemem jest dopasowanie fraz, gdzie Klient tworzy frazy w dopasowaniu przybliżonym i reklama wyświetla się na wszystkie synonimy, słowa bliskoznaczne bardzo często nie związane z branżą Klienta - jak z takich kliknięć mają być konwersje?

Jeśli chcecie dla swoich stron wykorzystać kupon to zapraszam - stworzę Wam dodatkowo kampanię adwords za jedyne 50 zł netto.

Zyskujecie kupon o wartości 250 zł oraz profesjonalnie przygotowaną kampanię przez Certyfikowanego Partnera Google AdWords.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli ktoś ma kupon dla nowego konta na jakąkolwiek kwotę, z aktywacją czy bez i nie ma co z nim zrobić to ja bym go z chęcią przygarnął/odkupił:P. Chciałbym wypróbować adwords bo miałem tylko styczność z tym od drugiej strony barykady - adsense. Proszę o info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam nadal kupony o wartości 250 zł, ale nie są na sprzedaż.

Zapoznaj się z ofertą i odbierz swój kupon adwords.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności