Skocz do zawartości

Pozycjonowanie na "pozycjonowanie" :)


Nocny Świat

Rekomendowane odpowiedzi

Tak siedząc i nudząc się postanowiłem wykonać mały teścik.

Cel: top 3

Słowo: pozycjonowanie

Domena: nowe (kupie w maju)

Czas: 6 miesięcy

Start: 1 maja

Uważam, że w 6 miesięcy, spokojnie można wejść do top 10 a czy do top 3 też - czas pokaże ?

Przez pewien czas wstrzymam się z podaniem nazwy domeny.

Oczywiście początkowo będzie ich "kilka" ale to nie istotne, liczy się dotarcie do top 3 w 6 miesięcy.

Ktoś mi życzy powodzenia ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak, kup mi śliniaczek xP Nie wiem co bierzesz, ale lepiej zmień lekarza. Tak na poważnie to pozycjonowanie w top 3 na nowej domenie w ciągu 6 miesięcy jest Niemożliwe nawet jakbyś miał i 1000 domen, a co dopiero Twoje 15. ;):P:)

No, ale powodzenia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chłopak DOBRZE pomyśli to zrobi TOP10 w te 6 miechów - ale szczerze wątpię czy ma na tyle dużo wiedzy na ten temat żeby to osiągnąć - TOP3 na pewno nie realne chyba że w Google.xz :D

A tak poważnie powodzenia ;) - Mój rekord z moją wiedzą to "sex" w 17 pozycja w Google.co.uk po 8 miesiącach (pewnie porównywalna trudność będzie)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle...ambitny plan. Przy okazji mam kilka pytań:

- jaki masz budżet/zaplecze?

- po co to robisz? bo chyba nie dla satysfakcji? rozumiem, że jest to Twoja inwestycja-masz nadzieję, że za te 6 miechów zdobędziesz mnóstwo klientów w swojej firmie pozycjonerskiej....

powodzenia

Sklep internetowy z artykułami dla dzieci: klocki cobi, zabawki edukacyjne, zabawki smily play, licencjonowane zabawki, wózki, łóżeczka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lubię placki"

Johny Bravo

A tak na serio - nie widzę najmniejszego sensu w Twoim działaniu... Weź te 6 tysięcy i zainwestuj w coś... Wg mnie porywasz się z motyką na księżyc...

Ale powodzenia - mam nadzieję, że Ci się uda i Cię nie doceniam.

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak:

- jeżeli masz zaplecze, masz duże szanse na TOP20, umiarkowane na TOP10

- jeżeli zainwestujesz większą kasę (czyli możesz sobie kupić zaplecze), patrz wyżej

- jeżeli nie masz zaplecza i raczej nie masz dużych środków, to szanse są iluzoryczne.

PS.

No i to powinno chyba iść do działu testów.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak podjął wyzwanie i to należy docenić. Masz zamiar gdzieś publikować wyniki prac w systemie 'co jakiś czas, co już udało się osiągnąć i jakim nakładem prac', czy tylko wynik końcowy za 6 miesięcy w stylu 'udało się/nie udało się'?

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności