Skocz do zawartości

Jarek po trupach do celu


PL-mann

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jeszcze nie było tego tematu …

Podoba mi się :):)

https://www.youtube.com/watch?v=FnECifsl43w

Polskadirect.pl - Dobry katalog firm - Firmy od A do Z

REKLAMA od A do ZFIRMY REKLAMOWE – USŁUGI REKLAMOWE – AGENCJE REKLAMOWE – KATALOGI STRON I FIRMZAPRASZAMY DO REKLAMY

REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

REWELACJA !

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banda głupków.

Nie podoba mi się, wg mnie jakaś rada radiofonii powinna w końcu coś z nimi zrobić.

POzdrawiam

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banda głupków.

Nie podoba mi się, wg mnie jakaś rada radiofonii powinna w końcu coś z nimi zrobić.

POzdrawiam

to są jedni z niewielu ludzi, którzy nie boją się powiedzieć to co myślą...

dla mnie super!! i cała prawda w tym co "śpiewają". ale kola też jest jakaś inna....

www.tvn24.pl/-1%2c1654228%2c0%2c1%2ccoca_cola-wycofuje-sie-po-rapie-o-kaczynskim%2cwiadomosc.html

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są jedni z niewielu ludzi, którzy nie boją się powiedzieć to co myślą...

Nie, to są jedni z niewielu ludzi, którzy nie liczą się z niczym i z nikim, mają gdzieś uczucia innych. Dla radia jest to reklama warta kupę kasy.

Co innych mieć swoje zdanie, co innego obrażać i ranić innych.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, żarty, żarciki. Dzwonią po ludziach, wkręcają ich, jest śmiesznie.

Ale żeby sobie z czyjejś tragicznej śmierci jaja robić? Według mnie obaj powinni być konkretnie ukarani i nie mówię tu o jakichś duperelach w stylu zawieszenie w pracy na parę dni.

O ile Figurskiego uważałem i nadal uważam za tępego człowieka, to Wojewódzki sporo w moich oczach stracił. Dobrze wiedzieli, że to się może spotkać z dużym szumem medialnym, a mimo to puścili coś takiego w obieg. Wiadomo, że reklama, kasa itp. itd., ale żeby sobie z czyjejś śmierci jaja robić?

I część z Was to bawi?

Żeby była jasność - absolutnie nie jestem zwolennikiem PiS-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jesteś nieprzyzwoitą mała dz...." - normalnie padłem :)

A co do piosenki, niektórzy po prostu nie boją sie wypowiadać tego co myślą, troche przeginają, ale nie lepsi są Ci co doszukuja sie spisku :)

Ach ta polska rzeczywistość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności