Skocz do zawartości

Jarek po trupach do celu


PL-mann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wiecie co Wam powiem wcale sie nie zdziwie jak Kaczynski wygra te wybory. Z tego co widze i slysze to coraz wiecej ludzi zaczyna miec juz po prostu dosyc takich oszolomow jak np. tych dwoch. Oni sa po inteligentni inaczej bo chyba nawet nie zdaja sobie sprawy ze takim zachowaniem bardziej pograzaja PO niz PiS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę kicz.

Jak widać głupki zrobią wszystko, byle być w centrum uwagi.

Jaki kicz? Tu nie chodziło o walory muzyczne, tylko o wyrażenie własnego zdania. Dwaj Panowie, którzy stworzyli ten utwór, nie muszą zwracać na siebie uwagi, bo od dawna są w centrum zainteresowania. Z pewnością nie są głupkami, bo oglądanie ich programów nie sprawiałoby mi takiej uczty intelektualnej i radości. Utwór "Jarek po trupach do celu" w pełni odzwierciedla moje refleksje i odczucia, w związku z tym co się dzieje w naszym kraju.

Wszystko ładnie pięknie, żarty, żarciki. Dzwonią po ludziach, wkręcają ich, jest śmiesznie.

Ale żeby sobie z czyjejś tragicznej śmierci jaja robić? Według mnie obaj powinni być konkretnie ukarani i nie mówię tu o jakichś duperelach w stylu zawieszenie w pracy na parę dni.

O ile Figurskiego uważałem i nadal uważam za tępego człowieka, to Wojewódzki sporo w moich oczach stracił. Dobrze wiedzieli, że to się może spotkać z dużym szumem medialnym, a mimo to puścili coś takiego w obieg. Wiadomo, że reklama, kasa itp. itd., ale żeby sobie z czyjejś śmierci jaja robić?

I część z Was to bawi?

Żeby była jasność - absolutnie nie jestem zwolennikiem PiS-u.

Polskadirect.pl - Dobry katalog firm - Firmy od A do Z

REKLAMA od A do ZFIRMY REKLAMOWE – USŁUGI REKLAMOWE – AGENCJE REKLAMOWE – KATALOGI STRON I FIRMZAPRASZAMY DO REKLAMY

REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą "ucztą intelektualną" to pocisnąłeś. Zdaje sobie sprawę, że często mają dobre żarty, bo codziennie słucham tej stacji, ale chodzi mi o wypadek samolotu. Tego nie da się inteligentnie ubrać w dowcip. Z drugiej strony rozumiem, co panowie w radiu chcieli wyrazić. Wiemy jaka jest rzeczywistość i to nie ulega wątpliwości. Gratuluję dystansu osobom, które to jednak śmieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówią szczerą prawdę tylko widzę każdy z was się boi odważyć to napisać.

Jarek Kaczyński tracąc władze premiera i nawet tytuł prezesa PiS podkulił ogon i głaskał po cichu swojego kota.

Gdy jego brat że tak powiem inaczej stał się trupem to Jaruś MOMENTALNIE objął tytuł prezesa PiS i kandyduje na prezydenta kontynuując dzieło brata :)

Stała się tragedia, wiemy o tym , nie można przejść koło tego obojętnie. Niestety wolę być w waszych oczach debilem niż hipokrytą.

Prezydenturze dla Kaczyńskiego mówię nie :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, żarty, żarciki. Dzwonią po ludziach, wkręcają ich, jest śmiesznie.

Ale żeby sobie z czyjejś tragicznej śmierci jaja robić? Według mnie obaj powinni być konkretnie ukarani i nie mówię tu o jakichś duperelach w stylu zawieszenie w pracy na parę dni.

O ile Figurskiego uważałem i nadal uważam za tępego człowieka, to Wojewódzki sporo w moich oczach stracił. Dobrze wiedzieli, że to się może spotkać z dużym szumem medialnym, a mimo to puścili coś takiego w obieg. Wiadomo, że reklama, kasa itp. itd., ale żeby sobie z czyjejś śmierci jaja robić?

I część z Was to bawi?

Żeby była jasność - absolutnie nie jestem zwolennikiem PiS-u.

Zupełny błąd w interpretacji! Utwór "Jarek po trupach do celu" nie jest w żadnym względzie żartem ze śmierci. Jest buntem przeciwko pogrzebowi na Wawelu. Dla ludzi, którzy czują taki sprzeciw jest formą wyrażenia uczuć patriotycznych. Mnie to nie bawi, ale gdy usłyszałam ten kawałek poczułam, że jeszcze jest ktoś, kto mądrze myśli.

Polskadirect.pl - Dobry katalog firm - Firmy od A do Z

REKLAMA od A do ZFIRMY REKLAMOWE – USŁUGI REKLAMOWE – AGENCJE REKLAMOWE – KATALOGI STRON I FIRMZAPRASZAMY DO REKLAMY

REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodziło o walory muzyczne, tylko sposób wyrażania własnego zdania oraz samą jakość audycji radiowej - jest i była kiczowata.

nie muszą zwracać na siebie uwagi

A jednak to robią w dość skrajny sposób, prawda?

Z pewnością nie są głupkami, bo oglądanie ich programów nie sprawiałoby mi takiej uczty intelektualnej i radości.

W takim razie, szczere wyrazy współczucia :)

w pełni odzwierciedla moje refleksje i odczucia, w związku z tym co się dzieje w naszym kraju.

Przez chwile zwątpiłem, czy aby na pewno, mówimy o tym samym państwie.

Co takiego dzieję się w naszym kraju?

Przecież od ponad 2 lat, u władzy jest skorumpowany rząd PO oraz PSL.Rząd u władzy, który został praktycznie w całości wymieniony, z powodu afer korupcyjnych - czegoś takiego u nas jeszcze nie było, od '89 - a tu nagonka nadal jest na opozycję, śmiechu warte :)

Nie jestem wyborcą PiS'u, ale PO w chwili obecnej, to chyba jeszcze nawet gorszę wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gusta i guściki … Są ludzie i ludziki … Jest PO i jest PIS … Tu chodzi o Wawel … Wielu z WAS nie rozumie sytuacji … Pogrzeb na WAWELU - Jestem na NIE !

Polskadirect.pl - Dobry katalog firm - Firmy od A do Z

REKLAMA od A do ZFIRMY REKLAMOWE – USŁUGI REKLAMOWE – AGENCJE REKLAMOWE – KATALOGI STRON I FIRMZAPRASZAMY DO REKLAMY

REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności