Skocz do zawartości

Jarek po trupach do celu


PL-mann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Są gusta i guściki … Są ludzie i ludziki … Jest PO i jest PIS … Tu chodzi o Wawel … Wielu z WAS nie rozumie sytuacji … Pogrzeb na WAWELU - Jestem na NIE !

a czym dla Ciebie jest Wawel, że tak Ci tego żal?

Mi się pomysł nie podobał od początku jednak nie miałem na to wpływu i to zaakceptowałem-stało się... Chcesz go odkopać i do Warszawy wywieźć? Nie dajmy się zwariować!

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no faktycznie przegięli, ale jak komuś się nie podoba - niech nie słucha, chyba zmiana stacji / programu nie przewyższa możliwości żadnego ze słuchaczy... już nawet myśleć sami co po niektórzy nie umieją i KRRiT ma to robić za was?

a tu nagonka nadal jest na opozycję, śmiechu warte

No fakt nagonka na opozycję to chyba światowy ewenement :o Dobrze, że chociaż prezydent był z PIS, było na kogo zwalić, że nic temu rządowi nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gusta i guściki … Są ludzie i ludziki … Jest PO i jest PIS … Tu chodzi o Wawel … Wielu z WAS nie rozumie sytuacji … Pogrzeb na WAWELU - Jestem na NIE !

a czym dla Ciebie jest Wawel, że tak Ci tego żal?

Mi się pomysł nie podobał od początku jednak nie miałem na to wpływu i to zaakceptowałem-stało się... Chcesz go odkopać i do Warszawy wywieźć? Nie dajmy się zwariować!

Nie podoba mi się to, że nie miałem na to wpływu, ale nigdy nie zaakceptuję decyzji J.Kaczyńskiego i Dziwisza! Bowiem, Wawel jest dla mnie ostoją polskości, symbolem patriotyzmu w szerokim pojęciu historycznym, miejcem spoczynku Królów Polski, jest miejcem bohaterów, do których nie należał były prezydent. Trochę za mało zasług, o i ile w ogóle są. Zapamiętam tylko te parady z trumną, zupełne przeciwieństwo żałoby.

Gdybym mógł cofnąć czas, na pewno w spokoju z zasłużonym sobie szacunkiem, spoczywałby w Warszawie i wszystkim byłoby lepiej... Nawet Wojewódzki i Figurski nie musieliby się produkować.

Polskadirect.pl - Dobry katalog firm - Firmy od A do Z

REKLAMA od A do ZFIRMY REKLAMOWE – USŁUGI REKLAMOWE – AGENCJE REKLAMOWE – KATALOGI STRON I FIRMZAPRASZAMY DO REKLAMY

REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś w 100% pewien, że na Wawelu spoczywają sami bohaterowie, cudowni synowie i córki naszego narodu?

Czy uważasz, że wszyscy tam pochowanie na to zasłużyli?

Mam wrażenie, że masz na oczach jakieś klapki zawiści, które zaślepiają Ci wszystko dookoła. Kaczyński był prezydentem a ta decyzja należała do kogoś innego niż Ty i można się z tym pogodzić albo "walczyć" i być skazanym na porażkę.

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są niskiego poziomu.... itp... super, a Ci co teraz próbują zyskać na śmierci prezydenta to jak ich nazwiecie? bo to właśnie pis, zobaczcie co oni robią... a braciszek może i jest w żałobie, ale po jakiego chu** startuje w wyborach?? jaka to wola brata?? juz takie pierdoły gadaja w mediach , że się płakać chce...

żal mi ludzi, którzy zginali, ale nikogo z nich nie wywyższam, a oni robią z prezydenta świętego , którego trzeba czcić chu** wie czemu - ja się pytam tyc wszystkich krytykujących dlaczego uważacie , że ci dwaj są idiotami a inni sa ok, skoro ci mówią jak to teraz wszystko wygląda?

wojtekk to co prezydent umrze śmiercią naturalna, jest chowany w wawie a jak ktoś mu pomorze, albo zginie w tragediii to należy mu sie od razu pochówek na wawelu? sorry ale kpina

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żal mi ludzi, którzy zginali, ale nikogo z nich nie wywyższam, a oni robią z prezydenta świętego , którego trzeba czcić chu** wie czemu - ja się pytam tyc wszystkich krytykujących dlaczego uważacie , że ci dwaj są idiotami a inni sa ok, skoro ci mówią jak to teraz wszystko wygląda?

Sęk w tym, że ani ja, ani nikt inny w tym temacie nie twierdzi, że Ci, co żerują na tragedii są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to, że nie miałem na to wpływu, ale nigdy nie zaakceptuję decyzji J.Kaczyńskiego i Dziwisza! Bowiem, Wawel jest dla mnie ostoją polskości, symbolem patriotyzmu w szerokim pojęciu historycznym, miejcem spoczynku Królów Polski, jest miejcem bohaterów, do których nie należał były prezydent. Trochę za mało zasług, o i ile w ogóle są. Zapamiętam tylko te parady z trumną, zupełne przeciwieństwo żałoby.

Raz: Wawel nie jest Twój i nic Ci do niego, ani miejsca pochówku prezydenta.

Dwa: To nie decyzja J. Kaczyńskiego i Dziwisza - brednie piszesz.

Trzy: Piszesz o patriotyzmie, a chyba nawet nie wiesz co oznacza to słowo.

Cztery: Na Wawelu nie spoczywają tylko królowie - przeczytaj listę wszystkich tam pochowanych, a potem ich "zasługi"...

Pięć: i dopiero potem oceniaj czy leżą tam "bohaterowie" - śmiechu warte, poucz się historii od nowa.

Sześć: Nie Tobie oceniać, czy Lech Kaczyński był bohaterem - to oceni historia i z pewnością Twoje pokolenie nie będzie miało na to wpływu.

Siedem: Jeżeli nie wiesz czym jest parada z trumną... wybacz, ale dyskusje prowadzone na Twoim poziomie intelektualnym powinny być cenzurowane i zakazane.

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to, że nie miałem na to wpływu, ale nigdy nie zaakceptuję decyzji J.Kaczyńskiego i Dziwisza! Bowiem, Wawel jest dla mnie ostoją polskości, symbolem patriotyzmu w szerokim pojęciu historycznym, miejcem spoczynku Królów Polski, jest miejcem bohaterów, do których nie należał były prezydent. Trochę za mało zasług, o i ile w ogóle są. Zapamiętam tylko te parady z trumną, zupełne przeciwieństwo żałoby.

Raz: Wawel nie jest Twój i nic Ci do niego, ani miejsca pochówku prezydenta.

Dwa: To nie decyzja J. Kaczyńskiego i Dziwisza - brednie piszesz.

Trzy: Piszesz o patriotyzmie, a chyba nawet nie wiesz co oznacza to słowo.

Cztery: Na Wawelu nie spoczywają tylko królowie - przeczytaj listę wszystkich tam pochowanych, a potem ich "zasługi"...

Pięć: i dopiero potem oceniaj czy leżą tam "bohaterowie" - śmiechu warte, poucz się historii od nowa.

Sześć: Nie Tobie oceniać, czy Lech Kaczyński był bohaterem - to oceni historia i z pewnością Twoje pokolenie nie będzie miało na to wpływu.

Siedem: Jeżeli nie wiesz czym jest parada z trumną... wybacz, ale dyskusje prowadzone na Twoim poziomie intelektualnym powinny być cenzurowane i zakazane.

1. Dlatego, że Wawel nie jest tylko mój, a jest On Dobrem Narodowym mam prawo wyrazić swoje zdanie. Widzę, że Ty podchodzisz do Wawelu jak do własnego podwórka.Gratuluję!

2. Jeśli nie jest to decyzja J. Kaczyńskiego ani Dziwisza, to widocznie posiadasz tajemną wiedzę prawdy. Wnioskuję, że to Twoja decyzja.

3. PATRIOTYZM zostawmy w spokoju, dla Ciebie jest najwidoczniej abstrakcją.

4. Wiem kto jest pochowany na Wawelu, ale jeśli moja wiedza nie jest wystarczająca, myślę że udzieliłbyś mi wszelkich informacji.

5. Może Twoje pokolenie miało problemy z prawdziwą historią, bo dzisiaj panuje większa wolność słowa.

6. Nie oceniam Lecha Kaczyńskiego, oceniam jego sprawowanie obowiązków jako prezydenta. No i co takiego wielkiego zrobił, poza wpakowaniem 95 osób w jeden samolot? Rodziny cierpią z powodu utraty najbliższych. Szef sił zbrojnych pokazał Polakom jaką miał władzę-Wielki bohater! Historia z pewnością oceni....

7. Wybacz, ale w Twoim poście nie zauważyłem żadnego poziomu intelektualngo, może gdybyś przekazał mi swoją wiedzę historyczną, doznałbym olśnienia.

Polskadirect.pl - Dobry katalog firm - Firmy od A do Z

REKLAMA od A do ZFIRMY REKLAMOWE – USŁUGI REKLAMOWE – AGENCJE REKLAMOWE – KATALOGI STRON I FIRMZAPRASZAMY DO REKLAMY

REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe teraz będziecie się licytować, który z Was jest większym patriotą :o A co zrobiliście dla swojego narodu, że jesteście takimi patriotami ? Mi jakiekolwiek okruchy patriotyzmu wybija z głowy codzienne życie :)

A powiedzcie mi co Wojew. i Fig. do Wawelu ? Myślicie, że ich to przejęło ? gó**o prawda, mają to gdzieś gdzie go pochowali - oni chcą po prostu zarobić robiąc "show", podobnie jak ich stacja.

Ja Kaczyńskiego nie lubiłem, jednak należy się szacunek rodzinie i wg mnie należy im się święty spokój.

Traktujmy innych tak jakbyśmy sami chcieli być traktowani.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

holee zgodzę się, szacunek i spokój się należy. tylko co to za spokój jeśli brat startuje w wyborach? to jest polityka, on wie, że "dzięki" tej tragedii ma szanse wygrać bo ludzie będą współczuć i zagłosują na niego. obecnie Kaczyński ma największy skok popularności z wszystkich startujących (chyba 13%).

gniotek może nie ich decyzja, że na wawelu, ale pomysł mieli, a że to państwo kościelne a pis ma poparcie kościoła to odpowiednie sznureczki i decyzja zapadła :o

a tak przy okazji, Ci co chcą "fajną fotkę" pary prezydenckiej niech idą złożyć podpis na Kaczyńskiego....

www.alert24.pl/alert24/1,84880,7823114,Lodz__PiS_zbierajac_podpisy_wrecza_upominki___zdjecia.html

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golym okiem widac, ze Jarek jechal i jedzie na srodkach uspokajajacych. Tak ciezko zrozumiec, ze on nie mysli racjonalnie? Przypuszczam, ze strata brata czy matki nie boli tak bardzo jak strata brata blizniaka z ktorym bylo sie tak blisko przez cale zycie. Oczywiscie rywalom Kaczynskiego bylo by na reke zeby nie wystartowal i stad ta nagonka. Trzeba jednak pamietac, ze po kilku miesiacach bol po stracie brata minie, a nastepne wybory prezydenckie beda za kilka lat. Mysli racjonalnie i tyle. Nie mozecie oceniac czy to dobra decyzja czy nie, bo cala sytuacja jest wyjatkowa i niespodziewana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek Kaczyński tracąc władze premiera i nawet tytuł prezesa PiS podkulił ogon i głaskał po cichu swojego kota.

Gdy jego brat że tak powiem inaczej stał się trupem to Jaruś MOMENTALNIE objął tytuł prezesa PiS i kandyduje na prezydenta kontynuując dzieło brata :o

Stracił, a później objął tytuł prezesa PiS? Sprawdź coś zanim napiszesz.

Niestety wolę być w waszych oczach debilem niż hipokrytą.
Może nie debil, ani hipokryta, ale po tym co napisałeś to ignorant na pewno :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności