Skocz do zawartości

Katalog firm


bardyt

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś będzie chciał fakturę VAT to zawsze możesz prosić o podanie potrzebnych brakujących danych ;) W katalogu proponowałbym dać te dane jako możliwość, a nie obowiązek ... kiedy ktoś już będzie chciał skorzystać to raczej poda prawidłowy NIP i REGON ( tak przynajmniej podpowiada logika ) ;)

Pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grim ma rację. To za małe kwoty na fakturę. Do niedawna był przepis że fakturę wystawia się od 6zł (o ile mnie pamięć nie myli). Czy ktoś chce fakturę na poczcie jak kupuje 1 znaczek na list? Co innego jeśli tego jest od dużo. Przy mikropłatnościach nie ma problemu przecież operator sieci kom. wystawia fakturę w której jest uwzględniony SMS premium. asz problem z głowy. Chyba że to wpisy po kilkanaście zł. Napisz jakie kwoty maja być za wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to tak, widziałem katalogi firm, co chcą za wpis 200 zł i wyżej, ale uważam, oczywiście, że takie coś jest bez sensu, także chciałem dać przyziemne stawki:

a) sms 10,98zł

;) przelew 8zł (choć nie wiem czy przelew będzie na 100%)

Do sms i przelewów użyłbym Dotpay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to tak, widziałem katalogi firm, co chcą za wpis 200 zł i wyżej, ale uważam, oczywiście, że takie coś jest bez sensu

ja znam takie co biorą i po kilkaset zł miesięcznie kwestia jest co oferują, jakie mają sposoby zdobywania klientów, Ty dasz wpisy po 10pln i może się okazać, że nie będzie chętnych ;)

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności