Skocz do zawartości

Pozycjonowanie na haslo pozycjonowanie


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

powiem wam tak 5 lat temu z tego można było mieć krocie ...

rąbać ostro stronki zagramaniczne pod MFA a jak banik to redirect i jazda ...

teraz niestety bardzo łatwo o ban w adsense i pupa zbita, bo co z tego że coś się na 2-3 tygodnie wypozycjonuje jak ciężko to spieniężyć :)

na pewno szacun za wbicie się w tak krótkim czasie na takie hasło ;)

ale tak jak ktoś powiedział, utrzymaj top-1 domene klienta przez pare lat bez redirectów to jest zadanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 499
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie no Panowie, nie ma wątpliwości że XR w rękach IT to dosyć potężne narzędzie, co udowodnił wbijając się na pierwszą stronę. Zrobił to nie tylko tym narzędziem, co nie świadczy o tym, że XR jest debeściarski, lecz to że IT ma pojęcie o tej pracy. Od jakiegoś czasu czytam to forum i właściwie to nikt nie wie od czego dokładnie są filtry, a jednak niejeden potrafi się wymądrzyć i stwierdzić, że poznał algorytmy G (to działa w dwie strony, bo te forum jest podzielone na trzy obozy: za XR, za SWL i Ci co mają to w d....)

Pewnym jest, że pojęcie filtr, jest prawdą i nakładają się tu różne przyczyny, które G bierze pod uwagą i jedną z tych rzeczy jest prawdopodobnie zbytni przyrost linków, uzyskany szybki top, itp. Faktycznie mógł IT przesadzić, bo pokazać chciał efekciarsko skok, co zostało odnotowane w G i wcale bym się nie zdziwił, gdyby drugi "obóz" w tym pomógł, wiedząc przecież co i na co pozycjonuje. (tak jak głowy nie dam, że IT nie pomógł wylecieć Xannowi :) )

Trochę śmieszne to jest, jak słyszę "to łatwo byłoby zafiltrować konkurencję, bo bym podpiął xxx (pod xxx wstawić można SWL, BLAST itp)" - a z drugiej strony, w dziale dla początkujących, piszą aby nie dodawać za dużo linków, bo możesz przesadzić... Właśnie dlatego chyba nie podaje się pozycjonowanych stron i anchor-tekstów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbijając się na pierwszą stronę.

Widzisz, przy odpowiednim nakładzie środków jesteś ewidentnie w stanie wbić się w top10 na każdą frazę, ale w pozycjonowaniu nie jest istotny efekt chwili (bo ewidentnie to jest najkrótsza droga do filtra: nieważne, jakiego użyjesz narzędzia), ale utrzymanie się na korzystnej pozycji i czerpanie z tej pozycji korzyści materialnych.

Jedno muszę przyznać szczerze: IT potrafi zrobić duży show wokół swoich metod, swojej firmy i swojej osoby i jak Doda: zdobywa zarówno fanów jak i wrogów.

IT wyzywa wszystkich na pojedynek: "wbij swoją stronkę SWLem w top10 na trudną frazę", a ja odpowiem: używaj dowolnych narzędzi, ale nie tylko się wbij w top10, ale tam pozostań na wiele lat.

W pierwszym poście było podane, jakimi narzędziami IT będzie pozycjonował (Wykorzystana metodyka : LFE + Xrumer), po czym w kolejnych stawia pytanie: "skąd wiesz, co było przyczyną filtra?" "Zastosowalismy na domenie ponad 20 roznych metod budowy linkow..."

A potencjalni klienci czytają i mają wrażenie, że jest to kolejna reklama dwóch promowanych narzędzi ;) sprytne i dobre marketingowo, ale łatwo wprowadzające w błąd i dlatego pojawiają się osoby lekko skołowane: "więc czy warto pozycjonować tym narzędziem stronę docelową?"

no i oczywiście najłatwiej odpowiedzialność za nieutrzymanie pozycji zwalić na brudną robotę konkurencji :)

IT: cyt: "postaraj sie doprowadzic nowa domene do top5 na fraze pokroju pozycjonowanie czy opony a gwarantuje Ci ze po podlaczenieu 1000 pkt statlink gold pojdziesz w piach"

Ale nie mówisz wprost IT o pozostałych 18 metodach budowy linków. W innym poście pokazałeś, że wykorzystałeś przy okazji zdobywania linków w tym teście troszkę punktów SWL i przy okazji zrobiłeś test beznadziejnej skuteczności jednego z SWLi... zatem może powiesz, jakie jeszcze metody użyłeś poza LFE + Xrumer? SWL???

Twierdzisz, że Twoje metody nie prowadzą do filtra, to skąd ten filtr?

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaq - proponuje Ci zamowic u mnie blasta - jesli strona wpadnie w filtr w ciagu 3 miesiecy (zakladam ze inne czynniki beda constans ) - otrzymasz 3 krotny zwrot wartosci blasta.

Blast blastowi nie równy, dostane jakiś "delikatny" to szanse na filtr spadną dość znacząco i prawdopodobnie nic się nie stanie... również z pozycjami. By pokazać, że filtra nie dostanę - musiałbym mieć taki/takie blasty by wybić się na cięższą frazę (nie mówię tu o takich typu pozycjonowanie / sex itd. ale coś pokroju "katalog firm"). I wtedy musiał byś puścić faktycznie coś dające blasty i jeżeli by nie wpadło przez te 3 mc w filtr to były by podstawy twierdzić, że te metody nie prowadzą do filtra. A by była grupa w miarę reprezentatywna, to pewnie z 5 stron musiałoby zostać poddane takiej próbie, jeżeli żadna z nich by nie wpadła w filtra to uznam, że jest OK.

A ten test jest dość naciągany - tak jak napisał początkujący, można go interpretować tak: it_management, postawił sobie za zadanie wbicie frazę "pozycjonowanie" za pomocą XR+LFE. Nie dawały rady więc musiał użyć innych 18 metod by się udało. Stąd wniosek, że XR i LFE nie dały rady ? :)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT_MANAGEMENT

Proszę Cię skończ już te biadolenie bo odechciewa mi się na forum wchodzić.

Próbowałeś zrobić test - dostałeś filtra - DYSKWALIFIKACJA.

Zrobiłeś 301 na 4 letnią domenę... damn!! Co to ma w ogóle być, nie rób sobie jaj.

I nie gadaj o super efektach blastów bo sam wiesz, że u mnie efektów nie było praktycznie ŻADNYCH - na średnią frazę, bo te Twoje blasty to po prostu jeden wielki kał który się szybko wyindeksowuje, bo linki są śmieciowate.

No i sam udowodniłeś jak łatwo załapać filtra - HA HA HA.

Nie spamuj już forum, zostaw w spokoju chociaż te.

PS: jak chcesz oddać kasę za brak efektów to podam nr konta na PW.

Kolejny test:

czas : 6 miesiecy

Domena : prawie nowa

Cel testu : wypozycjonowac strone na haslo : pozycjonowanie lub podobne

Wykorzystana metodyka : LFE + Xrumer

Czas raportów : co 30 dni

Start : 05.05.2010

Cel testu : badanie sily linkowania konkurencji na fraze pozycjonowanie

IT_MANAGEMENT

Proszę Cię skończ już te biadolenie bo odechciewa mi się na forum wchodzić.

Próbowałeś zrobić test - dostałeś filtra - DYSKWALIFIKACJA.

Zrobiłeś 301 na 4 letnią domenę... damn!! Co to ma w ogóle być, nie rób sobie jaj.

I nie gadaj o super efektach blastów bo sam wiesz, że u mnie efektów nie było praktycznie ŻADNYCH - na średnią frazę, bo te Twoje blasty to po prostu jeden wielki kał który się szybko wyindeksowuje, bo linki są śmieciowate.

No i sam udowodniłeś jak łatwo załapać filtra - HA HA HA.

Nie spamuj już forum, zostaw w spokoju chociaż te.

PS: jak chcesz oddać kasę za brak efektów to podam nr konta na PW.

#seo @ ircnet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dużo tych założeń było, jeszcze więcej aneksów do nich :D

tak jak mówiłem, takie coś nadawało się kiedyś ładneych pare lat temu pod MFA, ponieważ teraz za to można dostać bana w adsense, to oferta wystawiana jest na rynek dla klientów czyt. pozycjonerów :)

przecież ludzie, żaden normalny klient tego nie zamówi, normalny czyli nie mający pojęcia o tym co to jest ... bo każdy chce stabilności itp... co z tego że ktoś wbije się nawet na kilka miesięcy w top 3...

przecież współprace seo trwają latami a nie miesiącami ...

a później mamy płacz, że ktoś mnie pozycjonował było dobrze a jestem w kosmosie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luman - a czy normalny klient zamowi linki z SWL ?

Co do domeny johny-deep - czy brak jest rezultatow to trudne do oceny, strona linkowana jest glownie z swl rotacyjnych, stad np. brak zmiany pozycji wcale nie musi oznaczac brak efektow xrumera.

Gdyby pozostale czynniki byly constans (czyli linki prowadzace do strony to sytuacja bylaby jasna) . Tak rownie dobrze moge twierdzic ze brak wzrostu moze wynikac ze spadku mocy podlaczonych swl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

it - xrummer i swl do dopalania nadają się idealnie ...

z tym, że przy xrummerze masz mniejszą kontrolę, bo swl pozwala usunąć link z jakiejś złej w subiektywnym odczuciu strony itp...

xrummer który w moim opinii super narzędzie na pozycjonowanie własnych tematów, ale już nie tak łatwo co pisałem wcześniej je zmonetyzowac bo adsense stało sie mocno restrykcyjne...

moim zdaniem dlatego wyszedłeś z tym do ludzi ...

jak kiedyś mogłeś z tego wyciągać kilkadziesiąt k z adsense, to się nie bawiłeś w testy, teorie spiskowe, blastowanie za 5 zł (przysłowiowe) bo tysiąc blastów to miałeś w miesiąc z adsense spokojnie a sobie baki zbijałeś gdzieś w ciepłych krajach czy tam cokolwiek ...

teraz na krótką metę jest ciężko z adsense, bo trzeba mieć wartościowy content, a żeby takowy mieć to kupę czasu trzeba na jego stworzenie...

to jest moje osobista opinia, dlaczego wyszedłeś z xrummerem do ludzi :D po prostu nie ma już tak łatwo z zarobkiem jak kiedyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest moje osobista opinia, dlaczego wyszedłeś z xrummerem do ludzi biggrin.gif po prostu nie ma już tak łatwo z zarobkiem jak kiedyś biggrin.gif

więc proszę cię ale nie troluj, nigdy nie mówiłem o teorii ale o odczuciu, popartym jakimś tam doświadczeniem 5 letnim ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że atmosfera "prezydenckiego krzyża" przenosi się na forum, na początku testu każdy wybałamuszał oczy jak słyszał top10, jest top10 to teraz chcecie utrzymania tego przez x lat-fajnie tylko jak ktoś ma wam udowodnić, że utrzyma stronę w top10 przez rok czy dwa w miesiąc czy tydzień?

.... a jak już wam to udowodni to znajdziecie kolejne "ale" i tak w kółeczko-paranoja jakaś

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności