Skocz do zawartości

Pozycjonowanie na haslo pozycjonowanie


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 499
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Luman - wydaje mi się że mijasz się z prawdą , proponuje Ci mały test .

Dowolna strona poświecona jakiemuś filmowi + np https://www.blackhatworld.com/blackhat-seo/...ocker-code.html + fajna siec cpa.

Fakt czasy mfa + xrumera skonczyly sie juz w roku 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam, że XR daje całkiem dobre efekty, ale jedynie wtedy gdy używa się go jako nie jedynego narzędzia czy sposobu linkowania. Sam używam go względnie krótko. W zasadzie gdy stworzyłem bazę dobrych for to tworzę jedynie linki w profilach użytkowników nie postuje. Daje mi to możliwość względnej kontroli szybkości indeksacji wpisów. Jeśli pozycjonowana strona jest dobrze podlinkowana z mocnych stron to blast nie zaszkodzi. Wg mnie tyczy się to też linkowania SWLami. Jeżeli strona jest dobrze podlinkowania SWL dobrze zastosowany też nie zaszkodzi.

<?php echo "sygnatura"; ?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie kiedys byly zlote czasy kiedy miesiecznie szly czekic na 3-5 tys $ a reklamy na strony zamawialo sie w paid-mailach. Tylko ze to jest zupelnie inna tematyka i moim zdaniem z samym pozycjonowanie nie ma az tak wiele wspolnego.

Czemu sprzedaje blasty : jest zapotrzebowanie , mam odpowiednie moce techniczne i zasoby ludzkie wiec czemu mialbym tego nie robic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i też IKEA pewnie u ciebie blastów nie kupuje :(

zdziwiłbys sie :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje 3 miejsca :-) Zrobiłem analizę linków (oczywiście nie wszystkich) programem SEO SpyGlass i jedno mnie ciekawi :) Chodzi mi o linki w referencjach jakiś osób. Te strony mają wysoki PR. Ciekawi mnie czy sami oni umieścili tam linki, czy może innym sposobem...

Dowiem się tutaj czy pytać na forum zagranicznym :) ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności