Skocz do zawartości

Pozycjonowanie na haslo pozycjonowanie


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

Ale lata w tą i z powrotem, wczoraj strona była na miejscu 7, potem na 3 i znowu na 7 dzisiaj też na 3 a teraz już na 1 :) Zdziwiło mnie tylko co się stało z Comweb przez kilka miesięcy był na top1 a teraz 4 strona wyników, a forum spadło na 3 miejsce.

Pozdrawiam i zapraszam na:

Zoptymalizowane i darmowe szablony stron WWW - idealne szablony na zaplecze i nie tylko, na razie jest ich kilka, ale będzie więcej... Pozycjonowanie - trochę podstaw. Zobacz też trudne zagadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 499
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jakbyś dobrze poobserwował tą fraze to nie tylko comweb by cie zaskoczył

mnóstwo stron które siedziały twardo w top10 wyleciała na 25-40 miejsce

nie znaczy to wcale,że te strony z czołówki przedobrzyły z linkami. Wręcz przeciwnie - z tego co mi się wydaje odpuściły a zastąpiły ich młode wilki atakujące pierdyliardami swl i blastami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem top5 i pierwsza pozycja i piersze miejsce dalej są w top5 :)

Pozdrawiam i zapraszam na:

Zoptymalizowane i darmowe szablony stron WWW - idealne szablony na zaplecze i nie tylko, na razie jest ich kilka, ale będzie więcej... Pozycjonowanie - trochę podstaw. Zobacz też trudne zagadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fraza jest generalnie do xxxx i korzyści z bycia w top są zdecydowanie zbyt niskie w stosunku do nakładów. Ale do eksperymentów się nadaje.

Żartujesz sobie, prawda?

Ja nie przeceniam Top3 na "pozycjonowanie" i doceniam Klientów z polecenia/innych kanałów, ale chyba zapytań z tego jest trochę? I są więcej warte niż oferty na zpn/pio/gl?

[edycja]

szolochow - nieprawda - 30-70 zapytan droga mailowa to malo ?[...]

Miesięcznie, tygodniowo, dziennie? I tak nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności