Skocz do zawartości

Pozycjonowanie na haslo pozycjonowanie


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 499
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja tez niedługo będę miał top5 na pozycjonowanie - ale nie powiem jaka domena :shout:

@Fikas:masz w stopce reklamę serwisu ... ktory twierdzi ze współpracuje z PKOBP - macie pisemną zgodę na posługiwanie się śliwką ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3-4 udalo sie uzyskac top1.... coz pozdrowienia dla tych ktorzy tak ciagle pisza o tym jak slaby jestem ja i moja firma... tych co ciagle pluja a sami sa w stanie osiagnac fraze : pozycjonowanie tychy.

No i przede wszystkim gratulacje dla tych osob z forum ktore nawiazaly kontakt z nami bezposrodnie co prowadzi do korzysci dla kazdej ze stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@it_management

Pewnie jeszcze za wcześnie na takie wyliczenia ale czy inwestycja się zwraca? Z technicznego punktu widzenia to widać, że się udało ale mnie ciekawi czy pozycjonowanie na hasło "pozycjonowanie" w końcowych rozrachunku jest opłacalne?

Może uda mi się zrobić coś dobrego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy jak na to spojrzysz. Jesli popatrze na to w ten sposob ze dla mnie kosztem byly : kupione domeny, zlecone teksty etc + koszt pracy moich pracownikow lub osob ktorym cos zlecilem to oczywiscie ze sie oplaca bo sumaryczny koszt uzyskania tej pozycji byl mniejszy niz 1500 zl .

Oczywiscie nie wliczam tutaj licencji oprogramowania z ktorego korzystamy czy tez np. kosztow serwerow. Tego typu koszty uwazam za koszty stale dzialania firmy

Nawet jesli za dzien /tydzien/miesiac strona wyleci to i tak udalo sie nam pozyskac pewna ilosc umow i kontaktow z nowymi klientami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego ma skakac

kazdy ma takie same szanse na wybicie frazy

---------------------------------------- edit

ja tez niedługo będę miał top5 na pozycjonowanie - ale nie powiem jaka domena biggrin.gif

a tu cos czuje, ze bedzie jak z konkursem xanna - niby nic i wyjedzie jak ruski czolg z nienacka do top 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tu zrobi się coś szybciej niż ktoś kto pracował na to samo 5 lat to....

linkujac strony jedynym slusznym systemem z 9 linkami wychodzacymi

warto sobie obejrzec strony, ktore polecialy (jak sledzicie na biezaco co sie dzieje to latwo wychwycic co wypadlo)

bo to ne tylko znaczne wzrosty niektorych stron, ale rowniez spore spadki .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest wniosek z testów IT? Linkuj ile wlezie jedną domenę, a potem 301 na mocną czysto linkowaną domenę i najtrudniejsze frazy są Twoje?

Mam kilka pytań:

1. Czy 301 przenosi filtra lub bana?

2. IT czy mógłbyś wymienić narzędzia z jakich korzystałeś, oprócz lfe, xrumer i scrapebox.

3. Zauważyłem, że na swojej stronie linkujesz do strony przekierowanej spowrotem do linkującej, czyli tej, która jest aktualnie w top3 czy daje jakieś efekty?

4. Zastanawia mnie czy jeżeli na jednej podstronie podlinkuje stronę nr 1 i stronę nr 2, a strona nr 1 ma przekierowanie do strony nr 2 to liczy się to jako 2 linki?

5. Tym sposobem czy jak podlinkuje stronę bez www i stronę z www na jednej podstronie i będzie przekierowanie z bez www do www czy to są 2 linki? ;)

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dzisiaj trafiłem na IT stronę na pewnym blogu. Platforma: Blog Engine, PR4 :( Tylko 18 komentarzy. Jako anchor miałeś właśnie frazę: pozycjonowanie :-) Mam pewien pomysł jak śledzić Twoje wpisy ;)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności