Skocz do zawartości

Pozycjonowanie na haslo pozycjonowanie


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 499
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wskoczy

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy zadać pytanie innego typu - na jak długo ;)

Bo na skakanie "z kwiatka na kwiatek" można pozwolić sobie na swojej domenie, co w przypadku pozycjonowania klienta ? (jedno 301 w razie wpadki - norma, ale 2 czy więcej ?).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zadał pytanie "czy to się opłaca ?" bo IMO żadna poważna firma nie podpisze umowy z firma "krzakiem" a firma w/g polskiego prawa jest firmą krzakiem (brak danych firmowych na stronie wymaganych prawem / siedziby itp) to wszystko są również istotne jak nie podstawowe wartości oferenta / zleceniobiorcy ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się, jak by się nie opłacało, to by się w to IT nie bawił ;)

Firma jest, nie ma tylko danych na stronie (chyba ciągle nie ma, nie chce mi się sprawdzać), może łamie prawo nie zamieszczając tych danych, ale to moim zdaniem takie martwe prawo.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności