Skocz do zawartości

Pozycjonowanie na haslo pozycjonowanie


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przegrywa, może kilku Klientów taką firme odrzuci, ale znajedzie spora ilość co weźmie produkt takiej firmy bez danych kontaktowych zamieszczonych na stronie :placze:

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 499
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
W e-biznesie przyjęło się, że absolutną podstawą jest podawanie wyczerpujących danych kontaktowych.

Kto tego nie robi, przegrywa.

ale bzdura !! ogromna jak czarna dziura. Do mnie klienci przychodzą z polecenia lub są podsyłani przez tych, którzy nei zajmują się "drobnicą". I nie mam pytania o rekomendacje, nie mam pytań o zasługi dla kraju - nawet nie mam pytań o dane na stronie bo ... takowej nie posiadam - wisi tam qlweb.

Mam sporo zapytań z Oferii oraz z ... GLuta :) , prowadzę konsultacje i szkolenia dla "zielonych", tych wchodzacych do seo i tyc majacych już seo. Nadal dla większości jednakże liczy się cena, efekt i zasób wiedzy ...

Przed rewolucją na "pozycjonowanie" nie wybrałbym osobiście żadnej firny z TOP20 do seo ... pierdzielnik jaki się widzi na stornie i w linkach po takich firmach pozostawia bardzo wiele do życzenia.

BTW: obecnie też bym nie wybrał żadnej dużej firmy ;) każde folio da się spreparować, rekomendacje to tylko świstek papieru - w 99% sam piszesz sobie taki świstek a firma Ci go podpisuje i oprawia we własną ramkę ... pracuje w dużej korporacji - rekomendacje się ... olewa.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e-biznesie przyjęło się, że absolutną podstawą jest podawanie wyczerpujących danych kontaktowych.

Kto tego nie robi, przegrywa.

ale bzdura !! ogromna jak czarna dziura. Do mnie klienci przychodzą z polecenia lub są podsyłani przez tych, którzy nei zajmują się "drobnicą". I nie mam pytania o rekomendacje, nie mam pytań o zasługi dla kraju - nawet nie mam pytań o dane na stronie bo ... takowej nie posiadam - wisi tam qlweb.

Mam sporo zapytań z Oferii oraz z ... GLuta :) , prowadzę konsultacje i szkolenia dla "zielonych", tych wchodzacych do seo i tyc majacych już seo. Nadal dla większości jednakże liczy się cena, efekt i zasób wiedzy ...

Przed rewolucją na "pozycjonowanie" nie wybrałbym osobiście żadnej firny z TOP20 do seo ... pierdzielnik jaki się widzi na stornie i w linkach po takich firmach pozostawia bardzo wiele do życzenia.

BTW: obecnie też bym nie wybrał żadnej dużej firmy ;) każde folio da się spreparować, rekomendacje to tylko świstek papieru - w 99% sam piszesz sobie taki świstek a firma Ci go podpisuje i oprawia we własną ramkę ... pracuje w dużej korporacji - rekomendacje się ... olewa.

amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie, pozwólcie mi usystematyzować wiedzę, 17-cie stron chaosu.

Czyli tak: IT wykonał pozycjonowanie, które w założeniu miało być testem Xrumera i LFE, ale szybko zmienił zdanie i nawalał czym się da: xrumerem, blogami, pakistańczykami i co tam jeszcze ma w firmie. Terminy się obsuwały a sam Autor nie wiedział kiedy i jaki będzie efekt, co nie przeszkadzało Mu zebrać kilkudziesięciu (kilkuset?) zleceń od poważnych firm płacących powyżej tysiaka na rzecz strony bez danych firmowych. Ale za to "z IT się fajnie rozmawia", co pewnie urzekło właścicieli firm :) Zupełnie inaczej niż podpowiada doświadczenie innych firm z Top10, które jednak nie mają tak urokliwego właściciela co IT. Koszt eksperymentu sam szacował na 3000 zł - po tysiaku za filtr/stronę + pewnie koszty telefonów do Klientów, żeby już nie szukali starej domeny, bo jej nima. I żeby do nowej też się nie przywiązywali zbytnio. Do tego dochodzi masa pijaru pod hasłami: "gram w otwarte karty", mam tysiące zleceń", "5 tysięcy postów" - szkoda tylko, że wszystko to nieweryfikowalne...

I teraz tak: Kto mi odpowie jakie osiągnę efekty dla kilkuletniej domeny ustabilizowanej ręcznym katalogowaniem (koszt 300 brutto?) + bańka punktów z, np. e-weblinka (< 2700 brutto)?

No to kto chętny na szkolenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysl dla Was wszystkich - macie prawie tydzien na przygotowanie i od 1 pazdziernika nawalacie wszystkim, co macie i wybijacie w 3 miesiace swoja domene do top3 na fraze pozycjonowanie. Wiele osob tu pisze jaki Xrumer i spam jest zly i jakie to oni maja genialne metody pozycjonowania. Prosze je wlasnie udowodnic i sie wykazac.

Dodatkowo wtedy kazda osoba sobie sprawdzi jakie sa zyski z bycia w top3 i ile sie ma zlecen. Jezeli nawet jest pol prawdy w tym, co mowi IT to i tak sporo na tym zarobicie. Czekam, wiec jak podejmiecie wyzwanie, zamiast siedziec na forum i spamowac ten topic :)

Co do danych firmowych na stronie - powinny one byc i dla mnie budzi to wieksze zaufania. Tylko, ze sie pytacie kto wyda 10 000zl - ten kto wydaje nie swoje pieniadze. Duzo jest osob, ktore maja gigantyczne dotacje z UE lub tez wydaja kase korporacji w ktorych pracuja i im to zbytnio zwisa. Jak jest duza firma to myslicie, ze pan prezez bawi sie w takie pierdoly jak pozycjonowanie? Zleci to swojej sekretarce i ona znajdzie pierwsza oferte z brzegu, zadzwoni, spyta sie o wycene i czy ktos wystawia faktury. Prezes jej powiedzial, ze ma na to 15 000zl, IT mowi, ze zrobi to za 10 000zl i pani Krysia jest szczesliwa bo po pierwszym telefonie nie musi szukac dalej, a szef jest zadowolony, bo szybko zostal ktos znaleziony.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane firmowe są zarówno w podpisie każdego maila jak i w umowie.

Moją osobę można w prosty sposób zweryfikować - nie unikam podawania nr telefonu do osob z agencji które wyraziły na to zgodę (także do firm z Usa, Japoni czy Australii ).

Prezentuje inne - indywidualne podejście do klienta stad najwidoczniej wiele firm stwierdziło,że poziom obsługi jest wyższy niż u konkurencji. Większość wycen obecnie jest wysyłan do klientów w czasie poniżej kilku godzin.

Możesz zrobić test na pozycjonowanie - eweblinkiem i opublikować wyniki droga otwarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies tam w planach jest postawienie nowej strony - nie zajmuje sie tym ani sie na tym nie znam....

Na razie są inne priorytety : jak np zmiany w systemie crm do zarzadzania pakistanczykami czy inne usprawnienia a nie jakies glupotki zwiazane z brakiem adresu czy nr nip na stronie.

Czy to, że pojawia się dane na stronie wpłynie na cene.skutecznosć wiarygodność czy cokolwiek innego ? Nie sadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość wycen obecnie jest wysyłan do klientów w czasie poniżej kilku godzin.

Z tym się IT nie mogę zgodzić bo kiedyś założyłem ofertę "zlece pozycjonowanie" poprzez zlecenie.przez.net gdzie zaoferowaliście współpracę, ale do dnia dzisiejszego,a mineło kilka miesięcy nie otrzymałem wyceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności