Skocz do zawartości

Co usunąć z windowsa by nie działały gry


Kredens

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz też pójść w drugą stronę i grać na maxa, ile dusza zapragnie :) w końcu wszystkie gierki się znudzą. Sam grałem sporo w h3, jest to jedyna gierka na moim kompie i jak ją teraz włączam to z totalnych nudów, tylko na 20 - 30 min bo dłużej nie mogę jej znieść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden sposób, nawet dość ciekawy, ale nie wiem czy podziała na gry :)

Podaj swój adres, poślę do Ciebie ojca mojego kumpla. Pozwolisz mu wsiąść na kompa na dwie godzinki i wykasuje Ci najważniejsze składniki Windowsa twierdząc, że kasuje śmieci, które zajmują tylko miejsce :)

Tylko po takiej operacji musiałbyś najprawdopodobniej oddać kompa do serwisu dokładnie jak kolega, który aż złapał się za głowę jak zobaczył, że jego własny rodzony tatuś z krwi i kości buszuje na dysku C w folderze Windowsa :)

A tak na poważnie to ja miałem taki sam problem z GTA S.A. Przeszedłem ją i mam spokój :D teraz tylko pracuję. Zastanawiam się tylko, aby nie wrzucić GTA IV ale na razie się hamuję ;)

PZDR.

Artykuły, precle, projekty do syroplive.com i safiro.eu SZYBKO,TANIO I SOLIDNIE!

Przepisywanie tekstów, rękopisów, skanów dokumentów.

kontakt: artykulyiprecle@interia.pl gg 15820309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vader1706 - miej kompa, który nie spełni wymagań minimalnych GTA 4 i po problemie. :)

No słuchaj, całkiem niezły pomysł :D

Sprzedać kompa, w którego włożyłem sporo kasy, na złoma z giełdy-procek 266 MHZ, 64 RAM i dysk 4gb, do tego g-force 2(taki był mój pierwszy komp) :) ale tak naprawdę to nie ciągnie mnie aż tak strasznie, bo mam motywację:muszę zbierać na wakacje :)

Artykuły, precle, projekty do syroplive.com i safiro.eu SZYBKO,TANIO I SOLIDNIE!

Przepisywanie tekstów, rękopisów, skanów dokumentów.

kontakt: artykulyiprecle@interia.pl gg 15820309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może tak przesiadka na maszyne do pisania?? na tym nawet pasjansa nie zainstalujesz..

Galeria Kawy i Herbaty CZARODZIELNICA - zapraszam po dobrą kawkę i herbatę w Łodzi
Stacja Kontroli Pojazdów Łódź
Druk na szklepanele szklane na ściany, obrazy na szkle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No dzisiaj na nieco nowszym laptopie niż komp mojego brata udało się zainstalować ubuntu + wine + stronghold crusader i cały dzień poszło na szpilanie...

przed chwilą się wkurzyłem i znowu wszystko wykasowałem!

Ja raczej nie jestem uzależniony... bo jakbym był to bym szpilał sam w sieci a ja szpilam tylko z bratem bo chce go ograć. On wchodzi do pokoju... ja sobie myśle że nie będę z nim grał... a on się tylko zapyta: "ćpakniesz w hiroska?" i już ćpakamy losową elke :)

Więc mam ten problem. Zastanawiam się nad zmianą windowsa na taki na którym gry nie działają... jest taki?

Jestem pewien że jakbym się rozsiadł w jakimś windowsie na stałe to dla głupiej gry bym go nie zmienił...

Więc potrzebowałbym takiego windowsa na którym działają wszystkie aplikacje z xp. Może jakiś 2000 albo 2003?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o Tobie mówili przed chwilą w radio, że nie chodziłeś do szkoły przez gry komputerowe, a jak mama wezwała policję to zacząłeś strajk głodowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności