Skocz do zawartości

Test skutecznosci Adderek WebMini - w e-weblink


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

IT no i wszystko pięknie, tylko co rezultaty w google mają wspólnego z samym adderkiem? Weź może przetestuj młotek w kwestji wiercenia dziur w ścianie, a potem pisz jaki to młotek jest zły :]

edit: Xann weź, no sam zobacz, przez takiego IT wychodze na obrońcę, a tyle razy się "zjadaliśmy" na PiO :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: Xann weź, no sam zobacz, przez takiego IT wychodze na obrońcę, a tyle razy się "zjadaliśmy" na PiO :]

Oj nie chodzi ze wychodzisz na obrńce tylko tłumaczysz komuś oczywistą oczwistość a to że się lubimy czy nie to juz nie ma znaczenia :D

Sa w 100 % zalezne od jakosci miejsc w jakich umieszany jest link.

odnośnie ich jakości i ich mocy jak wiesz jest inny test namacalny o którym nie chcesz wspominać :D

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT masz rację rezultaty są zależne od tego gdzie sa dane linki, ale te miejsca nie są wykładnią dla poprawności działania adderka...

edit: Yeden... ja już mu fakturę wystawiam, tylko jeszcze nie wiem ile zer, 5 czy 6 :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Ci tam nie działało ale tu wszystko działa , pewnie niedokładnie sprawdzałeś

Xann Internet Solutions - Tworzenie sklepów internetowych

468x60_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to co piszesz bo google pokazuje co innego albo ci sie szukać nie chciało albo nas okłamujesz zresztą jak na powyższym przykładzie przecież nie jest trudne przeklikać linki z pierwszego postu

Nie trudno zauważyć ze starasz się podwazyć coś ale za bardzo ci sie to nie udaje

Xann Internet Solutions - Tworzenie sklepów internetowych

468x60_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie tylko ty widzisz tu pozytywy. Większość innych pozycjonerów wypowiada się na temat tego narzędzia negatywnie bądź bardzo negatywnie.

Nie wiem jak ty czytasz ale oprócz ciebie i IT to nikt nie neguje tego narzedzia, nie tudno się domyśleć że katalogi i wszelkiego rodzaju dodawarki są dla was konkurencja ale to już kazdy na tym forum WIE

Dodawarki do webmini na dzień dzisiejszy mamy już 4 wiec o czymś to świadczy a nikt nie pisze opragramowania na coś co nie działą

Proszę przestań już wciskać ludziom kity bo już każdy wie co jest grane.

bannerxann.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie tylko ty widzisz tu pozytywy. Większość innych pozycjonerów wypowiada się na temat tego narzędzia negatywnie bądź bardzo negatywnie.

Nie wiem jak ty czytasz ale oprócz ciebie i IT to nikt nie neguje tego narzedzia, nie tudno się domyśleć że katalogi i wszelkiego rodzaju dodawarki są dla was konkurencja ale to już kazdy na tym forum WIE

Dodawarki do webmini na dzień dzisiejszy mamy już 4 wiec o czymś to świadczy a nikt nie pisze opragramowania na coś co nie działą

Proszę przestań już wciskać ludziom kity bo już każdy wie co jest grane.

Z tego co czytam ani It_Management ani Pan D.Z nie krytykują idei webmini tylko marny produkt firmowany przez Xanna , który przy odrobinie dobrej woli mógłby mieć lepszą skuteczność (czyt więcej wpisów) bo przy tak marnej indeksacji naturalnej to jest nic. I mają 100% racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam ani It_Management ani Pan D.Z nie krytykują idei webmini tylko marny produkt firmowany przez Xanna , który przy odrobinie dobrej woli mógłby mieć lepszą skuteczność (czyt więcej wpisów) bo przy tak marnej indeksacji naturalnej to jest nic. I mają 100% racji.

Zadam Ci bardzo trudne pytanie licząc ze uda Ci się na nie odpowiedzieć,

Czy jeżeli narzędziędzie które słuzy do katalogowania stron, majace na celu dodać twój wpis do 400 katalogów wykonuje te zadanie poprawnie dodając je do 400 katalogów to jest ? marne czy dobrze działające ?

@it_management - żenujące jest to że nie potrafisz znaleśc zaindxowanych wpisów w google ale że nie jako jesteś początkujący na forum PIO to ci podpowiem jak to sie robi https://www.google.pl/search?hl=pl&clie...oq=&gs_rfai=

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem pytaniem :

Czy narzedzie ktore zbuduje 400 linkow z ktorych 90 % zniknie w ciagu miesiaca jest narzedziem dobrze dzialajacym z pkt widzenia pozycjonera ?

Sprawdziłem Twoj link : wpisów jest mniej niz 25 :angry:

Co oznacza mniej niz 10 %

To jest wlasnie podsumowanie skutecznosci adderka i trwalosci wpisow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności