Skocz do zawartości

Test skutecznosci Adderek WebMini - w e-weblink


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

to ja moze na temat, kontynuujac moj poprzedni wpis gdzies w tym temacie

po 33% dodanych wpisach 83 bylo w indeksie

po 33% dodanych artykulach 8 bylo w indeksie

zobaczymy jak dalej, ale artykuly jakby slabiej sie indeksuja?

zaznaczam - zero dopalania

edit: sposob sprawdzania ilosci zaindeksowanych podanych przez xanna zwraca mi tyle samo wpisow zaindeksowanych co metoda "wycinek tekstu" dla mojej strony

- dla strony z tego tematu "wycinek" zwraca 3 razy tyle co metoda xanna

wniosek jest prosty te 3 razy tyle to efekt "podobnych wpisow" jednakze nie zmienia to faktu ze ilosc czystych zaindeksowanych wpisow jest niezla moim zdaniem

czy Panowie IT i DZ mogliby sie chwile zastanowic przed ocena wynikow?

efekt podobnych wpisow ( a wlasciwie "innych stron" jak to w webmini wisi) jest spowodowany dluzszym pobytem w indeksie google i przynosi jedynie plusy

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ravau - skorzystalem z metodyki wskazanej przez Xanna

Prawidłowa była następujaca :

Liste wyeksportowanych linków - sprawdzamy czy z kazdej podstrony prowadzi link, jesli nie odrzucamy , dalej sprawdzamy czy dana podstrona zaindeksowana jest w google komenda site - te co nie sa odrzucamy

Obojetnie jak liczyc liczba linkow jest strasznie mala. Minusy tego narzedzia:

-wolno dziala

-trzeba placic dodatkowe 25 zl zeby uzyskac linki

-linki nie sa wcale stabilne

-linki wcare nie nabieraja mocy (jak to twierdzi xann) - skoro ilosc linkow drastycznie spada z czasem to ich sumaryczna moc maleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja moze na temat, kontynuujac moj poprzedni wpis gdzies w tym temacie

po 33% dodanych wpisach 83 bylo w indeksie

po 33% dodanych artykulach 8 bylo w indeksie

zobaczymy jak dalej, ale artykuly jakby slabiej sie indeksuja?

zaznaczam - zero dopalania

edit: sposob sprawdzania ilosci zaindeksowanych podanych przez xanna zwraca mi tyle samo wpisow zaindeksowanych co metoda "wycinek tekstu" dla mojej strony

- dla strony z tego tematu "wycinek" zwraca 3 razy tyle co metoda xanna

wniosek jest prosty te 3 razy tyle to efekt "podobnych wpisow" jednakze nie zmienia to faktu ze ilosc czystych zaindeksowanych wpisow jest niezla moim zdaniem

Jak widać na tym przykładzie narzedzie bardzo łądnie działa, co prawda wiemy ze nie ma ono wpływów na zaindexowanie wpisów ale od tego jest dopalanie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie szkoda Wam czasu na te potyczki?

Katalogi WebMini mimo wszystko mają kopa, jesli tylko właściciele zatroszczą się o jakieś sensowne linki do nich!

Adderek działa bardzo dobrze, spełnia swoją rolę! Reszta już zależy od katalogów jakie wylosuje system.

Może zrobić test porównujący wasze iksy do adderka? Tylko niech to jest rzetelnie robione!

Zastanówcie się jakie kryteria przyjąć, jaki cel ma mieć test, jakie wykorzystacie serwisy/domeny.

Jeśli chcecie to mogę Wam użyczyć moje małe zaplecze wraz z przygotowanymi stronkami (bez BL, PR etc)...

Niech tylko eweb wypuści nową wersję WebMiniacza, to skuteczność na pewno wzrośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o czas.. tylko ze xann stosuje dokladnie taka sama strategie jak pewna partia. Klamstwa, ataki i zero konkretow.

Tyle razy prosilem zeby pokazal linki do 50 wpisow ktore sa zaindeksowane i istnieja a on wciaz nie potrafi ich podac. Wiecie czemu ? Bo po prostu nie ma tylu dzialajacych wpisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sek w tym że wszyscy oprócz ciebie widza te wpisy :) wyszło ze nawet nie potrafisz znaleś wpisu w google :) problem jest z Toba, rozumiemy że jesteś początkujacy ale są pewne granice niewiedzy czy braku elementarnej wiedzy przeczytaj uwaznie powyższe posty co pisza Ci co sie znaja

Co może być bardziej konkretne od linka do wyników w google ? ;) no ale znaleś też trzeba umieć jak widać to wyższa szkoła jazdy :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT-Manager masz błędną definicje niestety

- pełna lista backlink ma 577 zaindeksowanych wpisów

mogę podać Ci te linki :)

wpisz link domeny tutaj i Ci wyświetli LINKI gdzie są zaindeksowane : https://www.backlinkwatch.com/

EDIT: he trzeba było usunąć :)

dla tych, którzy nie mają czego się czepiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Sprawdziłem Twoj link : wpisów jest mniej niz 25 :)...

...Wpisow jest mniej niz 30 mozesz to jakos skomentowac ?...

...Tyle razy prosilem zeby pokazal linki do 50 wpisow ktore sa zaindeksowane i istnieja...

spoko, jeszcze trochę i sam je znajdziesz :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności