Skocz do zawartości

Samochód - hatchback do 15k


Harvi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
pod koniec gaslo na gazie na wolnych obrotach - ale to chyba kwestia regulacji (nie podchodzilem nawet do tematu, niech sie ktos inny martwi ;) )

O to to to. Skąd ja to znam. Nigdy więcej benzyny z gazem.

Chcesz zaoszczędzić na paliwie - kup droższy samochód - diesel :).

Albo nie oszczędzaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to to. Skąd ja to znam. Nigdy więcej benzyny z gazem.

Chcesz zaoszczędzić na paliwie - kup droższy samochód - diesel smile.gif.

Albo nie oszczędzaj.

policz sobie oszczednosci na dystansie 350k bezawaryjnej jazdy (chodzil jak zegarek - na paliwie do dzisiaj tak chodzi)

a pamietam czasy jak litr gazu tankowalem za 80, 90 gr co bylo chyba 1/3 ceny benzyny czy jakos blisko temu

wszystko zalezy ile chcesz tym jezdzic i jakie trasy pokonujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny model doszedł do kolekcji i wydaje mi się, że to chyba będzie to.

Ibizę bym kupił najchętniej, ale są kłopoty z homologacją - po prostu ibiz z homologacją brak.

Ford Fiesta - to jest fajne auto. Małe, takie jak ja chcę, z designu niczego sobie, masa ciężarowych, np klik - tutaj 1,4 tdci 70km i auto 3 letnie :)

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yariski trochę jednak nie w moim guście :)

Kurna jak tu tak wszystko końsultujemy sypiemy poradami i sugerujemy, to musisz walnąć relacje po zakupie i zaprosić na flaszkę forumowiczów udzielających się w temacie biggrin.gif

A z chęcią ;) Od czerwca do października będę i na pomorzu i w górach i na mazurach, więc wszystkich, którzy się w temacie udzielają na flaszkę z chęcią zaproszę (albo na piwa, bo do czech pewnie skoczę turystycznie i sobie kilkaset sztuk nakupię :P)

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ford Fiesta - to jest fajne auto. - tutaj 1,4 tdci 70km i auto 3 letnie ;)

Miałem okazję takim chwile pojeździć po mieście (niestety silnika nie pamiętam, co to było..., ale ładnie się na obroty wkręcało i można było dość dynamicznie pojeździć w warunkach miejskich, choć przy tym stosunkowo głośne było [jak ktoś lubi dźwięk silnika, to nie przeszkadzało, choć nie był to raczej rasowy pomruk rodem z porsche...]) Ale przechodząc do samego pojazdu, to złego słowa o nim nie mogę powiedzieć (oprócz dość ubogiego wyposażenia, gdzie to nawet centralnego zamka nie miało..., jak i dość nietypowej moim zdaniem pozycji za kierownicą -> strasznie wysoko się siedzi w stosunku do gabarytów samochodu). Do tego dodałbym jeszcze świetne moim zdaniem zawieszenie, (nie czuć tak bardzo dziur w drodze) jak i spokojnie 30km/h można latać po progach zwalniających (tylko trzeba ostrzec pasażerów, żeby się trzymali) -> przywykłem do zwalniania nawet do 5km/h, aby samochodem nie trzeć o asfalt, także dla mnie Fiesta to było 'coś' na samych progach, których w okolicach domu mam pełno... :)

Choć w sumie, gdybym mógł wybierać, to poszukałbym czegoś ciekawszego, a przynajmniej w jak najlepszym wyposażeniu.

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Fiesty w tej cenie mają full wyposażenie, dosłownie full i do 15 wyrwę 4-6 latka.

No nic, chyba znalazłem kompromis między autem z homologacją, ładnie wyglądającym i mało palącym (zakładam ze te 75-80km w takim aucie mi wystarczą).

Autem wozić się zamierzam prez 3-4 lata, potem kupię coś znacznie droższego i mam nadzieję, że kupiwszy raz, przez kilka lat do auta takiego wiele dokładać nie będę musiał :)

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności