Skocz do zawartości

Robienie Klienta na Szaro z Pozycjonowaniem


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

kill bill ładnie ładnie jest się z czego pośmiać... to ostatnie to dobre jest, czyli leca na samych boxach :crazy:

ostatnio sprawdzałem jedno hasełko i myślałem że padnię firma która jest na 1. miescu wykupuje dodatkowo boxy ale marnowanie kasy.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To ja też marnuję kasę. Bo mam AdWords na hasła na których jestem w pierwszej 3, niekiedy 1.

Tak się może wydawać, że to marnowanie kasy, ale sporo osób wchodzi i tak z reklam, a poza tym to jest też budowanie marki, bo reklamy są bardziej widoczne niż wyniki, więc ludziom szukającym danego towaru Twoja marka się rzuca w oczy aż w końcu zaczynają szukać nazwy Twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też marnuję kasę. Bo mam AdWords na hasła na których jestem w pierwszej 3, niekiedy 1.

Tak się może wydawać, że to marnowanie kasy, ale sporo osób wchodzi i tak z reklam, a poza tym to jest też budowanie marki, bo reklamy są bardziej widoczne niż wyniki, więc ludziom szukającym danego towaru Twoja marka się rzuca w oczy aż w końcu zaczynają szukać nazwy Twojej strony.

78683[/snapback]

prawda, mam też klienta w top 5 i dalej widze jego strone w adwordsach

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zadzwoniła do mnie przed chwilą panienka z jakiejś miłej firmy pytając czy zgadzam się zby inna firma kupiła domenę www.kill-bill.com ja oczywiście B) jestem posiadaczem www.kill-bill.pl (to tylko taki przykład)

Panienka poinformowała mnie że mam prawo pierwokupu tej domeny bo mam .pl ;):)

Czyżby to nowy sposób na sprzedaż domen B)

Ilu kowalskich na taką pułapkę wpadnie???

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kant jest stosowany nawet w pewnej najlepszej firmie hostingowej

kupujesz serwerek, domene .pl i proponuja Ci com.pl zeby

konkurecja jej nie kupila

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w ubieglym roku wsrod moich klientow 3 do mnie dzwwonilo z pytaniem co maja zrobic ze do nich wlasnie ktos taki dzwonil - dokladnie ta sama gadka + super cena za domene - 600 zl rocznie :)

firma sie nazywala bodajze eurodomeny czy jakos tak i sprawdzalem ja - taka firma nie istnieje, dzwonili ze Szczecina ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w ubieglym roku wsrod moich klientow 3 do mnie dzwwonilo z pytaniem co maja zrobic ze do nich wlasnie ktos taki dzwonil - dokladnie ta sama gadka + super cena za domene - 600 zl rocznie :D

firma sie nazywala bodajze eurodomeny czy jakos tak i sprawdzalem ja - taka firma nie istnieje, dzwonili ze Szczecina ;)

81644[/snapback]

To własnie ta Firma bingo!:)!;)!B)!B)!!!

dzwonią z telefonu zastrzeżonego.

Czy ktoś namierzył ich dane w internecie mógłbym sobie pozwolić na niezły pastisz...............................

Poszukajcie w swoich zbiorach

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewny, że gdzieś już o tym czytałem. Ale w tym momencie nie mogę sobie przypomnieć gdzie.

pzdr.

PS. O, wiem. Na pewno w DI opisywali tę sytuacje.

EDIT.

https://di.com.pl/archiwum/9975.html > niestety trzeba zapłacić.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym - pracuje w firmie która tworzy serwisy www, oferuje hosting, domeny. Wielu naszych klientów dzowniło do nas w sprawie tej firmy ze Szczecina.

Jeden z naszych klientów już zakłada sprawe w sądzie. Niestety danych ujawnić nie mogę.

Pozdrawiam,

Marcin

81657[/snapback]

Ale na Pw mi możesz ;) oczywiście tylko teoretycznie tak sobie gdybam :)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bylo rok temu - kurcze nie pamietam z kad wiem ze ze Szczecina - chyba wtedy dzwonili ze stacjonarnego ale numeru juz nie mam - tak czy inaczej zgodnie z art. 286 par. 1 (o ile dobrze pamietam) ".... kto w celu osiagnecia korzysci majatkowej wprowadza kogos w blad lub wykorzystuje jego nieumiejatnosc w podejmowaniu decyzji ..... " - w kazdym razie za to mozna dostac do 5 lat ;)

ja bym ich "ukrócil" :)

ps. jak dobrze pamietam chyba ja nawet pisalem o tym wtedy na forum

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności