Skocz do zawartości

PROBLEM Z mbankiem...


djoli1987

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak jest w mbanku, bo osobiście nie korzystam z ich usług, ale może to wyglądać tak:

- w piątek dokonanie przelewu po godzinie X (czasami 12 lub 16) po której przelewy nie są realizowane,

- przerwa na weekend (sobota i niedziela),

- poniedziałek (dzisiaj) realizacja przelewu w mbanku,

- wtorek (jutro) "zaksięgowanie" wpłaty w multibanku = masz kasę na koncie.

Nie ma co się dziwić ... powód do zastanawiania będzie jeżeli pieniądze nie dojdą do jutra ... około godziny 17 :)

Pozdrawiam :)

P.S. Banki, w większości przypadków, nie realizują przelewów w weekendy ... wyjątkiem są przelewy w obrębie tego samego banku B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś? pisałeś że w piątek..

Jeżeli w piątek, to dziś kasa na 100% na koncie być powinna, bo jest awaria.

Jeżeli puściłeś dziś o 5,55 (rano,tak?) to też dziś powinno do 16 być, ewentualnie jutro do południa jak nie będzie to bym sie marwił.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"został zrealizowany już w piątek | przelew wyszedł dziś o 5,55 | zostal zlecony w piatek juz ale mysle, ze dopiero dzis rano wyszedl"

gubisz się w zeznaniach ;-) to jak w końcu było ?

mbank awarię zaliczył więc spokojnie poczekać, jeżeli przelew wyszedł to przyjdzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlecony został w piątek :) a wyszedł dziś pewnie bo sesje wychodzącą w multibanku mają o 5,55 a w mbanku przychodząca o 12 B) bo przelew powinien być smiało po raz kolejny powtórze o 12.XX :) awaria czy nie, przelewy powinny być wykonywane jak należy - PRZECIEŻ PROGRAMIŚCI zajmujący się systemem bankowym nie wykonują księgowania... (WIDZIAŁEM, już ostatnio sporo takich narzekań na ten bank) dlatego pytam tutaj, bo chciałbym zobaczyć większą ilość odpowiedzi...

HMMM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś jest na rzeczy, bo jak co jakiś czas, w piątek zrobiłem sobie przelew z jednego banku do mbanku właśnie i do dzisiaj nie mam tego na koncie. normalnie trwało to nie dłużej niż 2 sesje, czyli właściwie tego samego dnia.

N.

www.dobre-precle.pl - 30 dobrych, płatnych presell page - PR 0-3

Wiadomości Sportowe - Subiektywne felietony o sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności