Skocz do zawartości

PROBLEM Z mbankiem...


djoli1987

Rekomendowane odpowiedzi

mBank dobra firma

korzystam ponad 3 lata

korzystam z mbanku od 5 lat

wszystko jest ladnie do momentu, gdy potrzebujesz od banku konkretnej pomocy. wowczas mbank pokazuje zgola inne oblicze.

gdy liczyl sie czas, konkretne dzialanie i dobro klienta, dostalem olewke, zapore korporacyjna (typowe "nic ne moge zrobic, z nikim nie moge polaczyc" na mlinii), kompletny brak wsparcia i zainteresowania poza wlasnym interesem banku.

wlasnie przenosze konta w inne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi właśnie zaksięgowało. a co do banków, to każdy ma za uszami. pracowałem w jednym z nich i wiem jak wyglądają procedury w czasie sytuacji kryzysowych.

niedawno moja żona miała akcję z BZ WBK. Pewnego dnia przy płaceniu pokazało że karta jest zastrzeżona. 3 dni w oddziale próbowali ustalić co się dzieje. W końcu przez przypadek trafiłem na jakiś artykuł w gazecie że w zeszłe lato były jakieś fraudy w hiszpani i niektóre banki poblokowały karty klientom którzy w tym czasie robili tam transakcje. Trafiło też na nas. Dopiero jak poszła z tym do oddziału to pracownicy stwierdzili że faktycznie coś takiego miało miejsce. Więc niby duży solidny bank, a nie wie czemu karty klientom blokuje, już nie wspomnę o jakiejś wcześniejszej informacji że mają taki zamiar.

www.dobre-precle.pl - 30 dobrych, płatnych presell page - PR 0-3

Wiadomości Sportowe - Subiektywne felietony o sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności