Skocz do zawartości

Bramki Sms(prywata)


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

One2One

Poszukuje bramek jesli takowe są oczywiście nie komercyjnych do wysyłania sms

jesli istnieją :)

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle nad takim rozwiazaniem - oprócz formularza kontraktowego na mojej stronie formularz sms - szybki kontakt zamiast maila

Chyba nie byłoby z tym żadnych problemów, ale pod warunkiem, że to Plus GSM.

www.text.plusgsm.pl/sms/ Tutaj nawet możnaby zrobić jakieś automatyczne wysyłanie (np. jak ktoś się włamie do monitorowanego pomieszczenia). Jest limit ilości wysłanych SMsów z internetu w ciągu doby.

Z Ideą może coś by się wykombinowało, ale użytkownik musiałby przepisać słowo z obrazka. Z Erą za darmo raczej nie da rady.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj możesz się zarejestrować (podajesz numer tel.kom. i wybierasz hasło) i masz 32 darmowe sms-y w miesiącu. Ograniczenia: max. 5 sms-ów dziennie, tylko jeden sms dziennie do konkretnego numeru - drugi w tym dniu już nie przejdzie. Oczywiście można zarejestrować się kilka razy (na kilka numerów tel.) :) Firma udostępniająca tę usługę umieszcza w stopce sms-a :blush: krótką reklamę.

Speedway blog

Łatwo dostępne karty kredytowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z erą to jest problem bo trzeba hasło podawać 5 smsów na dzień jak sie jest tam na konto lub jak numer tel to 10, plus ogranicza strasznie teraz jakieś 2 sms na 2-3 godziny, dawniej było spoko...

idea to obrazek i reklamy ale nie ma ograniczeń...

Ze strony idea można za darmo wysłac 30 sms jak sie ma tel od nich lub 100 jak to jest firmowy.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności