Skocz do zawartości

UWAGA na GoogleSeoToolbar


milkus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Już ładuję komórę, żeby jemu wysłać eseka ;). Nie doczekanie jego, a użytkownikowi GoogleSeoToolbar proponuję jedno z rozwiązań :

1. Oddaje do jutra grzecznie 60 PLN

lub

2. Liczy się z tym, że za kilka dni czekać go będzie randka na komisariacie policji

Sprawę na pewno zgłoszę na policję i niech się jemu nie wydaje, że skoro maskuje domenę to jest nie do wykrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walcz o swoje i nie daj się, choć to także nauczka na przyszłość, aby nie wysyłać sms'ów gdzie popadnie, jeżeli rzeczywiście nie wiemy, gdzie one są kierowane i co z tego będziemy mieli...

4 Użytkowników czyta ten temat (0 Gości i 1 Anonimowych użytkowników)

3 Zarejestrowanych: GoogleSeoToolbar, Zielkq, kris_one

No to czekamy na wyjaśnienia :)

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wylaczenie strony zaraz po utworzeniu tego tematu typek na 100% beknie. Sam sie pograzyl, mozna powiedziec, ze przyznal sie do tego, ze wyludzal od ludzi pieniadze. Gdyby dzialal uczciwie, strona nadal by funkcjonowala, a on niczym by sie nie przejmowal. 60zl to nie duzo ale dla zasady warto pokazac dupkowi gdzie jest jego miejsce w szeregu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech nie myśli, że jemu się upiekło, bo usunął stronę. Mam kopię jego strony, Google też ma kopię i mam prt scr (zrzut ekranu). Mam nadzieję, że tylko ja się dałem oszukać i nikt z tego forum nie wpadł na pomysł wysłania eska.

W sumie 60 PLN to nie fortuna, ale zasada musi być - tępić takich ludzi. Myślę, że więcej jego kosztowały domeny i serwery (no chyba, że jakieś promocje wyłapał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności