Skocz do zawartości

Kupno samochodu i przekazanie go ojcu


PawelC

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba było myśleć wcześniej;).

Ja mam ojca współwłaściciela i płace 700 na rok- taki sam silnik jak Ty.

Najlepszym rozwiązaniem będzie jak sprzedaż ojcu samochód- jak walniesz to traci jedynie 10% zniżek, przy czym tylko na rok. A więc jak w kogoś walniesz to straci około 70 złotych.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam taki sam problem. Chcę ubezpieczyć autko, ale w miarę tanio, wykorzystując zniżki mojej mamy.

Dla zainteresowanych mogę podesłać link do strony o tematyce motoryzacyjnej, gdzie rozwija się tenże wątek założony przeze mnie ;)

Ja mam ubezpieczenie w InterRisk i wygląda to tak: Składka 514 zł - 60% zniżki, 0% zwyżki (nie mam jeszcze 25 lat).

Silnik 1.8 benzyna

To podziel się jak to zrobiłeś :)

czy to tylko zależy od ubezpieczalni, czy od 16 roku życia ubezpieczałeś na siebie komarka i wyrabiałeś zniżki? ;)

Artykuły, precle, projekty do syroplive.com i safiro.eu SZYBKO,TANIO I SOLIDNIE!

Przepisywanie tekstów, rękopisów, skanów dokumentów.

kontakt: artykulyiprecle@interia.pl gg 15820309

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności