Skocz do zawartości

Katalog katalogów


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawą opcją byłaby możliwość ściągania linków do całego spisu...

Każdy mógłby mieć je na kompie i mniej transferu by to zjadało.

Ciekawy pomysł, gdzieś nawet na dysku mam wersję PDF, ale to nie był dobry pomysł, ponieważ dane w spisie zmieniają się bardzo często, pojawiają się nowe katalogii, a inne są usuwane itp. Jak znajdę chwilę czasu, spróbuję zrobić, export spisu do Exela, jest to chyba możliwe bo na kilku stronach widziałem taką opcję... :hahaha:

Drugim pomysłem jest wprowadzenie swojej(..)

Zbyt dużo kombinacji, po prostu korzystać z jednego spisu, nieważne jakiego, byle przyjąć jakiś system dodawania np. wg daty, PR itp.

A o nowych katalogach można dowiedzieć się z kanału RSS.

Pozdrawiam,

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób coś z tym token-em dla raportach.

Bo nie działa przez proxy (np. w qlweb-ach normalnie działa), i %$^$ się dzisiaj, bo pisałem duże raport, ale zapomniałem wyłaczyć proxy i nic z mojego fajnego raportu ;)

Czy ogólne to jest potrzebny, spamują roboty aż tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób coś z tym token-em dla raportach.

Bo nie działa przez proxy (np. w qlweb-ach normalnie działa), i %$^$

Czy ogólne to jest potrzebny, spamują roboty aż tak?

Niestety tak, wcześniejszej wersji, jak nie miałem raportów poprzez javascript, była pobierana cała wersja strony, i do teraz dostaję masę spamu. Co do raportowania, nie jest on wysyłany na maila, tylko do skryptu, więc kiedyś może token zdejmę, ale póki co działa dobrze i raporty dochodzą. Więc narazie zostawiam to zabezpieczenie.

(...)się dzisiaj, bo pisałem duże raport

Texarea - > varchar(255) więcej i tak nie dochodzi :)

mAR, Akurat pisałem wczoraj do Ciebie w tej sprawie, eksport listy do xls będzie dobrym pomysłem.

Tak, a ja odpisałem.. kiedyś gdzieś podawałem linka, bo MMP o to prosił, jak dobrze pamiętam. W formie .xml raczej nie zostanie udostępnione z wiadomych powodów. Jeśli chodzi o format .csv lum .xls nie wiem narazie jak to zrealizować, jeśli będę miał czas przysiądę nad tym i postaram się taką opcję dodać.

Pozdrawiam,

Mariusz.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Przed dodaniem katalogu proszę przeczytać informacje zawarte w pierwszym poście tego wątku, oraz informcje wyświetlane po dodaniu wpisu.

Pozdrawiam,

Mariusz

Edytowane przez Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nic się nie dzieje - sytuacja miała się ustabilizowac i nigdy nie powtórzyć, a jednak...

No cóż...narazie będzie jak jest Mar pojechał i prędko nie wróci (najprędzej pod koniec wakacji), a więc serwer będzie na pewno ten sam.

Z resztą jeszcze się zobaczy ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
a więc serwer będzie na pewno ten sam

Tak, i serwer spisuje się dobrze, były jakieś chwilowe problemy, ale to już przeszłość, a adminstracja ovh.com.pl nawet pomaga naprawiać skrypty jak nie działają, za co im dziękuję.

Wczoraj wprowadziłem kilka poprawek, dodałem LinkPopularity dla Google i MSN, czyli IP - Indexed Pages, BL - Back Links. Zminiłem też wyświetlanie numercji stron, bo dla ok. 2000katalogów, było tyle podstron, że się już nie mieściły na stronie. Teraz numeracja jest w formacie: 1 2 3 4 ... 35 36 37.

Poprawiłem też administrację, by aktualizowanie PR, oraz Link Popularity (który jest na bazie danych) było łatwiejsze.

Pozdrawiam, i dziękuję za linki zwrotne, można w ramach wdzięczności linkować inne moje strony, te z podpisu lub te z nagłówka spisu :D

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejne zmiany, zaktualizowałem ID katalogów, ponieeważ utrudniało mi to aktualizację danych. Teraz może się wydawać, że katalogów jest mniej :) Ale zapewniam jest ich nadal tyle samo. Dodałem dziś opcję sortowania katalogów po ilości zindeksowanych stron, czyt IP, co widać na screenie.

ip.gif

Pozdrawiam,

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wziąłeś taki link?? Kliknij na liczbę IP przy dowolnym katalogu, i Ci posortuje, a link bedzie:

https://www.katalogiseo.info/index.php?sortuj=google-ip

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności