Skocz do zawartości

Katalog katalogów


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wczoraj spis był niedostępny, z powodu mojej nieuwagi, a dokładnie pomyłki, tz. przez pomyłkę skasowałem około 1000 wpisów, a najlepsze w tym wszystkim było to, że kopię wykonałem dopiero po utracie danych, a stare usunąłem... więc jak się zorientowałem, że brakuje 1000 wpisów było już trochę za późno. Ale nie ma co, udało mi się odzyskać prawie wszystkie utracone katalogi, może brakować teraz najwyżej kilku katalogów. Większość niestety wpisów musiałem dodawać ręcznie, więc mogą być gdzieś pomyłki, jak ktoś coś takiego zauważy, proszę zgłaszać poprzez raporty.

Spis został także zaktualizowany o nowy PR jak również LinkPopularity. Teraz spis posiada:

+ 2 katalogi PR6

+ 53 katalogi PR5 w tym mój: Katalog MAR

+ 298 katalogów PR4

+ 528 katalogów PR3

.. ponadto spis posiada na dzień dzisiejszy 1876 katalogów, z czego 1243 katalogów qlWeb.

Pozdrawiam i przepraszam za kłopoty.

Mar.

Edytowane przez Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo dobrze, że znowu wszystko działa :glupek2:

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spis był niedostępny, z powodu mojej nieuwagi, a dokładnie pomyłki, tz. przez pomyłkę skasowałem około 1000 wpisów,

Mar nie grzeb tyle bo widzisz co się dzieje.

Mói ludzie od dodawania są źli na Ciebie :glupek2:. Jeden był na na 8 czy 9 stronie listy a drugi chyba na 15 a po zmianach nie będą wiedzieli gdzie dodał a gdzie nie. Do tego jak widziałem (to też mi zgłaszali) nawigacja czyli 1 2 3 4 ... 35 36 37 niestety IMHO jest zrobiona dla botów ale nie dla ludzi.

Spróbuj dojść na 10 czy 15 kartkę spisu, nie mówiąc już o 23 kartce. Po naciśnięciu 4 strony później trzaba klikać po 1 stronie więc użyteczność tego mechanizmu jest trochę nieprzemyślana.

Lepiej zrób tak, że będąc na danej postronie możesz przejśc o 5 do przodu i 5 do tyłu, te ostatnie strony moga być jak ktoś zaczyna korzystać z Twojego spisu czy tak jak napisałem do indexownaia tego już nie było widać.

Na Twoim miejscu nie zmieniałbym też za bardzo struktury ani tymbardziej ID, jak pisałeś. Nie tylko moi ludzie, pewnie inni też mieli jakiś system korzystania z Tojej strony, w tej chwili wprowadziłeś niezły zament.

Nie wiem, może moje polecenie korzystania z Twojego spisu zamiast przejechać Ci go raz na kilka dni crawlerem było błedem bo teraz po zmianach mają kupe roboty ale chciałem byś miał jakąś korzyść z tego np. w postaci raportów, która jak wiem nieraz do ciebie były wysyłane jak coś było "nie halo" w katalogu.

Ot taka moja reflekcja....

pozdrawiam

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany były konieczne, a co do nawigacji, mam skrypt który dzieli wyniki na strony, prezentuję go poniżej. Jak ktoś ma jakieś ciekawe rozwiązania to jestem otwraty na propozycję.

Kod nawigacji:

function nawigacja($od, $na_stronie, $lacznie, $link, $wstecz, $dalej, $rozdzielacz) 
	{ 
	$nawigacja=""; 

	if($od>0) $nawigacja.="<a href=\"$link". ($od-$na_stronie) ."\" class=\"porcjowanie\">$wstecz</a>$rozdzielacz"; 
	$stron=ceil($lacznie/$na_stronie); 
	if($stron>1) 
		{ 
		for($strona=0; $strona<$stron; $strona++) 
			{ 
			if($strona<3 || $strona>=$stron-3 || ($strona>=($od/$na_stronie)-1 && $strona<=($od/$na_stronie)+1)) 
				{ 
				if($strona==($od/$na_stronie)) $nawigacja.=" <a href=\"$link". $od ."\" class=\"porcjowanie\"><b><big>". ($strona+1) ."</big></b></a> "; 
				else $nawigacja.=" <a href=\"$link". ($strona*$na_stronie) ."\" class=\"porcjowanie\">". ($strona+1) ."</a> "; 
				} 
			else $nawigacja.="+"; 

			}	  
		$nawigacja=ereg_replace("[+]+", "...", $nawigacja); 
		} 
	if($lacznie>$od+$na_stronie) $nawigacja.="$rozdzielacz<a href=\"$link". ($od+$na_stronie) ."\" class=\"porcjowanie\">$dalej</a>"; 

	return $nawigacja; 
} 

Pozdrawiam i czekam na wasze rozwiązania tej funkcji :glupek2:

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mói ludzie od dodawania są źli na Ciebie :). Jeden był na na 8 czy 9 stronie listy a drugi chyba na 15 a po zmianach nie będą wiedzieli gdzie dodał a gdzie nie. Do tego jak widziałem (to też mi zgłaszali) nawigacja czyli 1 2 3 4 ... 35 36 37 niestety IMHO jest zrobiona dla botów ale nie dla ludzi.

Spróbuj dojść na 10 czy 15 kartkę spisu, nie mówiąc już o 23 kartce. Po naciśnięciu 4 strony później trzaba klikać po 1 stronie więc użyteczność tego mechanizmu jest trochę nieprzemyślana.

Też właśnie chciałem pisać odnośnie tej nawigacji która teraz jest odrobinę uciążliwa.

No i dzisiaj spis znowu nie działa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przepraszam za problemy, ale są one niezależne odemnie, proszę o cierpliwość. Wszystko wróci do normy, ale to wymaga troszkę czasu.

Pozdrawiam,

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

A jak ktoś szuka na jednej domenie: arcym030.shost.pl/arcym.php,

600qlWebów. Ma ktoś więcej ;)

EDIT:

Tak chyba da się ominąć sydrom 260 :)

Mar.

Edytowane przez Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności