Skocz do zawartości

Katalog katalogów


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma najmniejszego sensu, ponieważ lista po tygodniu już będzie mało aktualna, od wczoraj poleciało już kilka raportów, to jakiś już nie jest darmowy, a to jakiś przestał istnieć... a to powstało 10 nowych.. taka już ta branża jest :)

A generowanie takich list to trochę szkoda czasu, dlatego warto uaktualniać swoje katalogi bezpośrednio ze spisu: katalogiseo.info,

np. ja do SK co tydzień wrzucam aktualną wersję.

Mar.

Edytowane przez Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Mała nowość, coraz więcej katalogów dostępnych jest od jakiegoś PR, ciężko było je zakwalifikować, czy jako płatne czy bezpłatne.

Od dziś każdy taki katalog oznaczany jest jako "free" z podaniem od jakiego PR jest darmowy. Przykład:

free_pr02.jpg

..dane te wkrótce będą także dostępne w formatach .csv co pozwoli filtrować wg tego parametru.

Każdy może edytować swoje katalogi podając ten parametr:

free_pr01.jpg

..lub wysyłając raport.

Pozdrawiam,

Mar.

Edytowane przez Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna wersja SK to 2.605 i w niej nie ma problemów z skryptem SeoKatalogu.

Jeśli masz starszą wersję a program nie wykrywa aktualizacji, pobierz aktualną wersję tutaj.

1. Odnośnie samego importu, najkorzystniej jest pobrać listę w formacie .csv z katalogiseo.info dedykowaną pod ten program, wrzucić do folderu: "c:\ProgramData\Sprytne Katalogowanie\Import\" (Windows7).

2. Jeśli nie chcemy sortować za pomocą menadżera SK otwieramy powyższy plik w arkuszu kalkulacyjnym, sortujemy wg własnych kryteriów, następnie zaznaczamy wyłącznie adresy i wklejamy je do zwykłego pliku .txt, tak przygotowaną listę wczytujemy za pomocą prawego klawisza myszy "Importuj z pliku listę katalogów do tej listy", co w połączeniu z pkt. 1 daje, iż mamy wszystkie parametry katalogu na liście.

Oczywiście każdy z punktów może być wykonywany oddzielnie, w zależności od tego co chcemy osiągnąć.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mar, jak kwalifikujesz katalogi do działu VIP ?

Czy katalog zawierający ponad 20 linków wychodzących na każdej stronie może być VIP ? a przynajmniej jeden taki jest na Twojej liście.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj i tutaj napisałem co i jak, więc zawsze można podesłać adres na PW.

Przy okazji, do pobrania listy: SG3EI336, 5AX7PU2S, S91Q91JF, 476MX5XI, 476MX5XI

oraz jeden PREMIUM dla tych co nie wiedzą o co chodzi: JM398LRP :soczek:

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Mar. Kod premium wykorzystany.

Pozdrawiam

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Chciałbym podkreślić, że katalogi które mają prywatne kody dostępu jak również takie, do których nie da się dodać strony,

nie są przyjmowane do spisu, a ostatnio takich coraz więcej, przykład:

https://www.tanie.newsletterstoisko.pl/

Jak ktoś jest zainteresowany, poniżej lista darmowych, bez linków zwrotnych, wg PR lista SEOKatalogów (np. do SK, sam korzystam):

https://www.katalogiseo.info/SEOKATALOGI2010.09.03.rar

Oraz prośba do właścicieli, jak ktoś wprowadza płatności by to zgłosił, sami wiemy jak ta niewiedza denerwuje.

Przy okazji kilka kodów do pobrania listy: N87B1AN1, ZIWMS59B, KXZXAUBL oraz kod Premium: 1DN23I62.

Pozdrawiam,

Mar.

Edytowane przez Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wprowadziłem ostatnio kilka drobnych zmian w panelu użytkownika:

- dodano możliwość samodzielnego usuwania własnych katalogów;

- dodano stronicowanie własnych katalogów.

Jak również każdy w ostatnim czasie pewnie zauważył spore zaśmiecenie spisu, co było głównie spowodowanie domenami .tk i .cc

ale i nie tylko. Wprowadziliśmy dodatkowe wynagrodzenie dla raportujących co mam nadzieję się sprawdzi.

Już widać efekty, w ciągu ostatnich paru dni wykasowaliśmy ponad 2k katalogów, w tym zaczęliśmy sprawdzać katalogi pod kątem ostatnio zaakceptowanego wpisu, więc katalogi z akceptacją starszą niż 3 miesiące trafiają na czarną listę.

Przy okazji kilka kodów do pobrania listy: WIHJ4RUE, PLI77319, EPTFCC1C oraz kod Premium: 7F5GT2AX.

Mar.

Edytowane przez Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W związku z awarią sieci OVH.pl na której znajduje się spis, która polega na tym, że zamiast spisu pojawiały się czasem inne strony spis został tymczasowo zablokowany, jak tylko OVH.pl upora się z problemem spis zostanie odblokowany.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności