Skocz do zawartości

Katalog katalogów


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Od dziś nie są przyjmowane do spisu katalogi na darmowych hostingach takich jak .cba.pl, .yoyo.pl itp.

Ponieważ, katalogi, precle na tych serwerach istnieją bardzo krótko i są kasowane, jak również przez wolne działanie serwera,

w 90% nie są indeksowane.

Oczywiście nie działamy wstecz, te które działają i są już dodane na razie pozostają.

Dodam również, że w przeciągu kilku dni poleciało już 1000 katalogów, precle i inne katalogi są sprawdzane pod kątem prawidłowego działania,

czyli precle bez rejestracji, albo z z datą ostatniej publikacji powyżej 6 miesięcy są kasowane.

Dziękuję wszystkim za dotychczasowe wysyłanie raportów i zachęcam do dalszych, spis jest dla wszystkich.

Przy okazji, kody do pobrania bazy: QYNZHTC2, 6RJXBXGQ, XPH2J7X9, TIL8D24E, 88J8KZKJ, U6APJ21F.

P.S Nie ma sensu pisać, że ktoś wykorzystał kod, kody ważne 5 minut od pierwszego użycia.

Oraz zapraszam do mojego nowego katalogu na Fali.

Mar.

Edytowane przez Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój idealny katalog katalogów musi:

- Mieć dużą bazę katalogów

- Muszą one być ładnie podzielona na: Płatne/Darmowe/Bez linku zwrotnego/Tematyczne

- Przy każdym musi być napisane: Jaki ma PR/Ilość stron dodanych/Ilość stron oczekujących/Skrypt

I to według mnie wszystko ;)

Kocham Polskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża baza to nie wszystko, jak to się mówi:

- liczy się jakoś nie ilość, dlatego w ostatnich tygodniach robimy mocne porządki w katalogiseo.info

Ilości zaakceptowanych/oczekujących stron a nawet data publikacji ostatniego wpisu...:

- jest to wykonalne, ale musiało by to dotyczyć jednego skryptu, np. SeoKatalogu,

a wiązało by się to z tym, że skrypt musiał by pobierać takie dane co najmniej raz dziennie,

a przy ilości 2,5k, katalogów na tym skrypcie to już trochę do zrobienia jest, nie wspominając,

że właściciele katalogów nie będą zadowoleni z dodatkowego obciążenia itp.

M.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mar

Twój spis jest naprawdę SUPER nic dodać nic ująć!

W ostatnich dniach z tego co pamiętam, przeczyściłeś bazę katalogów z 13.000 tysięcy zrobiło się ponad 9.000 katalogów.

Dobra robota, którą się ceni!

Trzymaj tak dalej a będzie dobrze!

Polskadirect.pl - Dobry katalog firm - Firmy od A do Z

REKLAMA od A do ZFIRMY REKLAMOWE – USŁUGI REKLAMOWE – AGENCJE REKLAMOWE – KATALOGI STRON I FIRMZAPRASZAMY DO REKLAMY

REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i masz predyspozycję by osiągnąć sukcesik

a ty się orientujesz ile czasu już istnieje spis MARa :) ???

Jak byś byleś więcej rozgarnięty to zobaczyłeś by że domena z kwietnia 2006, temat wystartował na dzień: 11 Czerwca 2006: ten spis już dawno osiągnął sukces a nie "sukcesik" jak piszesz, a to że ty tylko teraz spis Mara zobaczyłeś to twoja strata :P lub prawdopodobnie w te czasy pod stołem na piechotę chodziłeś. Byli czasy kiedy to było jedyne źródło żeby mięć aktualna bazę katalogów i precli. Scrapebox wystartował w 2009 roku jeśli się nie mylę.

p.s TheMatthew173 przestań pisać herezje w rożnych postach i tematach bo staje się meczące.

Tematy typu "pokażcie jak wygląda wasze zaplecza" na pewno wejdą do historii :D

Edytowane przez MaxPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze fajnie by było gdy ktoś się zajął opłatami w katalogach tzn. sprawdził które są darmowe a które nie, raportowałem kilkadziesiąt katalogów jakiś czas temu w tej sprawie, ale za dużo czasu się na to marnuje i przestałem to robić. Wiem, że to będzie walka z wiatrakami ale jednak od czasu do czasu przydałaby się chociaż próba zweryfikowania opłat czy ich braku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dziś mieliśmy mały bug i aktualizacja niektórych parametrów nie była prawidłowa, ale już wszystko naprawione,

wszystko powinno się wyrównać w przeciągu kilku dni.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po update [12.11.2011] PR:

było / jest

PR 6 - 5/6

PR 5 - 29/25

PR 4 - 174/188

PR 3 - 672/696

PR 2 - 1166/1221

PR 1 - 1228/1280

PR 0 - 6342/6194

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proponuję sprawdzić, czy nie odcięli Ci internetu :)

Kilka kodów do listy: 8KD1VY1A, VVFDRUX2, F8BBHNDA

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności