Skocz do zawartości

Katalog katalogów


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z h27 - kombinować to ludzie z tym PR=6 potrafią:

Napisze tak .... czy uwierzycie czy nie ....

... duzo czytalem na forum o oszukanym PR ... ale nikt nie pisal jak to wykonac. [edyta - lepiej nie ujawniac publicznie - racja]

W momencie jak pojawil sie skrypt mini to go zainstalowalem na tej subdomenie i tyle.

Domena ma PR0. Nigdzie nie napisalem i nie chwale sie PR6 bo tak nie jest.

Eksperyment sie udal i wiem ze w ten sposob mozna oszukac PR tylko w jakim celu.

Teraz na dodatek testuje czy linki z takiej oszukanej domeny maja moc ....

Wiem ze jeszce kos cos napisze ze kombinuje ale wydaje mi sie ze temat mozna zakonczyc.

Edytowane przez Laki

...nic nie dzieje się bez przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na dodatek testuje czy linki z takiej oszukanej domeny maja moc ....
Możemy sprawdzić, wstaw link do spisu i zobaczymy co Google przyniesie...

:diabelek:

.. i tak z innej beczki, w stopce masz kataalog, wszedłem tam dodaję stronę i tu moje dziwienie, słowo sennik, zostało ocenzyrowany i nie może strona zostac dodana, może podasz jakie słowa jeszcze cenzurujesz, "strony, katalogii"??

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na dodatek testuje czy linki z takiej oszukanej domeny maja moc ....
Możemy sprawdzić, wstaw link do spisu i zobaczymy co Google przyniesie...

Nic trudnego uzystac taki PR, lepiej sie nie dzielic takimi doswiadczeniami publicznie.

.. i tak z innej beczki, w stopce masz kataalog, wszedłem tam dodaję stronę i tu moje dziwienie, słowo sennik, zostało ocenzyrowany i nie może strona zostac dodana, może podasz jakie słowa jeszcze cenzurujesz, "strony, katalogii"?

Mar, przykre to jest ale ja u siebie mam podobna polityke. Wiesz, czlowiek chce pozycjonowac swoja strone, ale zal jest czasami, ze konkurencja to wykorzystuje i z pozycjonowania "kupa".

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar, przykre to jest ale ja u siebie mam podobna polityke. Wiesz, czlowiek chce pozycjonowac swoja strone, ale zal jest czasami, ze konkurencja to wykorzystuje i z pozycjonowania "kupa".
Nierozumie, jeśli pozycjonusz stronę np. katalog to wrzucasz go na cenzury w swoim katalogu?

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy sprawdzić, wstaw link do spisu i zobaczymy co Google przyniesie...

mowisz masz ... link do spisu

.. i tak z innej beczki, w stopce masz kataalog, wszedłem tam dodaję stronę i tu moje dziwienie, słowo sennik, zostało ocenzyrowany i nie może strona zostac dodana, może podasz jakie słowa jeszcze cenzurujesz, "strony, katalogii"??

sprawdzilem filtr jest na sennik ... trudno nic nie poradze ... fala spamu zostala opanowana ... kazdego dnia wpada kilka kilkanascie slow a nawet cale domeny :diabelek:

mam wiele goowna w katalogu i kazdego dnia wywalam kilka spamerskich wpisow .... katalog jest prawie od roku i nazbieralo sie.

Arek ...

byla edyta w moim poscie racja po co rozpowszechniac metode ... ja juz wiem jak to sie robi

...nic nie dzieje się bez przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar wprowadź poprawkę do opisu przy katalogu https://www.windows-vista.org.pl/ ID 637

Masz w spisie, że nie jest konieczny link zwrotny, a przy dodawaniu stron widać po zgłoszeniu:

Wpis dodano. Na stronie musi znajdować się link zwrotny do katalogu!

Ten napis po zgłoszeniu wprowadza w błąd... Co prawda wpis się pokazuje, ale nie wiem czy przy najbliższej wizycie właściciela katalogu (strony bez linków zwrotnych) nie są usuwane?

Moja sugestia co do katalogu w Twoim spisie: https://www.katalog.marim.webd.pl/ ID 633

abyś w uwagach napisał, że przyjmowane są adresy w postaci: www.nazwa_domeny.pl po dodaniu strony bez (www) stronie automatycznie po dodaniu jest dodawane "3 literki" (uważam, że powinno być to w uwagach przy tym katalogu) przykład

Ma może ktoś kontakt do właściela tego katalogu? Na stronie nie mogę znaleźć.

Edytowane przez MartinB

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar wprowadź poprawkę do opisu przy katalogu https://www.windows-vista.org.pl/ ID 637

Masz w spisie, że nie jest konieczny link zwrotny, a przy dodawaniu stron widać po zgłoszeniu:

poprawione,

Moja sugestia co do katalogu (..)

.. również poprawione, i jeszcze jedno Marin nie doceniasz mojej pracy w system raportów w spisie, zobacz:

schowek061ym.th.jpg

. tak się napracowałem, a Ty dalej z tego niekorzystasz :)

Przypomniał mi się stary pomysł, by wymuszać podanie maila do właścicieli katalogów :(

Pozdrawiam,

Mar.

Edytowane przez Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, jak to pisza: "Zbyt piekne aby bylo prawdziwe" :(

Twój spis czeka na akceptację!

Aby katalog został dodany wymagane jest wstawienie poniższego kodu do katalogu

Szkoda, znowu trzeba bedzie czytac kazdy watek z forum po kolei... Rozumiem Cie Mar ze chcesz cos z tego miec (chocby dlatego ze prowadze platny katalog), ale mimo ze mam w planie postawienie wielu katalogow, nie bede wstawial zadnych linkow zwrotnych NIGDY i NIGDZIE - nawet jesli bede musial zrezygnowac z wpisu do Twojego spisu. Jestem niemal pewny, ze 95% ludzi zrobi podobnie... Szkoda, bo spis straci na wartosci i to zdecydowanie :(

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Tia, jak to pisza: "Zbyt piekne aby bylo prawdziwe"

Jak to mówią, żart 1-kwietniowy, trochę wcześniej....

A wracając do kataalogu, bardzo przepraszam, ale z brak czasu spis zostaanie ogarnięty w okresie światecznym, jak również pojawią się wpisy dodane w ostatnim tygodniu. Jeśli wszystko dobrze pójdzie.... już po świętach spis ukaże się w innej kolorystyce, bardziej przyjemnej, mod-rewrite oraz zostaanie porawiona funkcjonalność. No i najważniejsze, spis pojawi się na nowy serwerze i nowej domenie.

Więc proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

Pozdrawiam,

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yuchyu przecież to zwykły katalog i nie wiem co on ma wspólnego z tematem.

A wracając do spisu, dziś zostal zaktualizowany, oczekujące katalogi zostały aktywowany, jak również wszystkie raporty zostały sprawdzone. Za ktore bardzo dziekuję, dzięki im szybciej mogę wyłapać nieprawidlowości.

Informuję rownież, że zmienił się ades katalogu. Nowy adres:

https://www.katalogiseo.info

... stary działa nadal, przy czym przekierowywuje on na nowy adres. Jeśli ktoś może prosiłbym o zmianę na nowy adres.

I ciągle chodzą mi pogłowie różne pomysły, które próbuje realizować, postanowiłem zminic troche wygląd, na bardzie przyjemny, na wzór mojego katalogu Promocyjnego, oraz polepszyć jego funkcjonalność.

Czekam na opinie i propozycję..

Pozdrawiam, i życzę Wesołych Świąt!!

kw019.jpg

Mar.

Edytowane przez Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar, kategorie w Promocyjnym się rozjeżdżają pod Operą - link

A twój spis katalogów jest na razie bezkonkurencyjny, przynajmniej dla mnie.

Zamiast siedzieć cały dzień na forum pograj sobie w fajne gry flash. Możesz też przejrzeć katalog stron (łączny PR=666 :P) i oczywiście dodać tam swój link.

Masz 13 lat? Kup sobie takie ściągi, będziesz dżezi! :-)

Sprzedam linki z PR5, www.php-fusion.pl - info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie wejścia do spisu na stary adres, zamiast spisu w nowej domenie otwiera mi się "webmail https:// webmail.ohv.net". Fajnie, że aż trzy interfejsy programu opcztowego do wyboru, ale apisu katalogów nie ma.

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaolin już powinno być OK.

Bielack już jest OK, jakiś kłopot z hostingiem był.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś póki nie ma zindeksowanych podstron spisu zainstalowałem mod re-write:

Katalogi: PR0, PR1, PR2, PR3, PR4, PR5, PR6 itd.

Katalogi: qlWeb, CNCat, otwary.pl mini, php Link Directory itd.

EDIT:

Zapomniałbym o niespodziance wieczoru, pojawiła się blacklista, gdzie są katalogi z linkami nofollow, chwilowo niedziałające, opuszczone katalogi. Nie zamierzam niegdzie linkować do tej listy prócz tego tematu, by nie promować tej listy.

Czeka ma uwagii.

Pozdrawiam,

Mar.

Edytowane przez Mar

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności