Skocz do zawartości

Powódź 2010


protus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sytuacja robi się nieciekawa nawet u mnie - łódzkie, deszcz pada praktycznie non-stop, mimo, że w najbliższej okolicy nie ma żadnej rzeki to pola są pozalewane (mieszkam na wsi), deszcz już wyrządził wiele strat na plantacjach... A jak sytuacja wygląda u Was? Czy na północy i zachodzie rzeczywiście pada mniej? Na południu to już w ogóle tragedia, wczoraj się jeszcze wkur... oglądając wiadomości na polsacie i jedynce - pierwszymi informacjami były wyniki sondaży prezydenckich, potem kilka minut gadania tylko o tym, nawet przedstawienie sylwetek żon kandydatów na prezedenta okazało się ważniejsze od tragedii ludzi, która rozgrywa się na co raz większym obszarze Polski, 4 osoby bodajże już utonęły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja mam (nie)szczęście mieszkać w Małopolsce.

Od dwóch dni nie byłem w szkole, ponieważ drogi są pozamykane, a większość busów nie kursuje. To samo jest w pobliskich miejscowościach. Rzeka Bysinka wylała i wczoraj w nocy jednostki z całej okolicy próbowały odpompowywać wodę z ulic.

Co do samych ulic - co kilka metrów ustawione są podmurowane pachołki, bo woda zakryła pasy i często dochodzi do wypadków.

Pisząc tego posta strażacy w mojej wsi (w ciągu 2 h) wyjeżdżają już 3 raz na akcję. Także sytuacja jest naprawdę nieciekawa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek, a jak tam u Ciebie sytuacja wygląda?
Nie jest źle, w dołkach trochę błoto ale nic złego się nie dzieje. Do rzek daleko, w bagienku rybki mają więcej miejsca ;)

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności