Skocz do zawartości

Powódź 2010


protus

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

"Nietypowe, gwałtowne opady deszczu w maju to częściowo efekt unoszącego się nad Europą pyłu, który wyrzuca islandzki wulkan Eyjafjoell - uważa meteorolog dr Katarzyna Grabowska z Zakładu Klimatologii Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych UW. "

https://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Naj...3&_ticrsn=3

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również po erupcji wulkanu Laki w Islandii, w 1783 roku, odnotowano ochłodzenie. Półkula Północna przeżyła niezwykle surową zimę. W Europie i Ameryce Północnej rok 1816 wszedł do annałów meteorologicznych jako "rok bez lata". Od kwietnia do września padał tylko deszcz, grad i śnieg z deszczem.

źródło: https://wiadomosci.onet.pl/2168321,12,po_wy..._lata,item.html

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj się dowiedziałem, że moje osiedle zalało (Kraków) i będzie ewakuacja, wyjrzałem za okno i okazało się, że media jak zwykle sieją panikę bo wszystko jest ok :D Z takich moich fotek:

powodz01.jpg

Na czerwono zaznaczyłem mniej-więcej dawny bieg Wisły przed wylaniem.

powodz02.jpg

A tutaj jedno z większych skrzyżowań.

Na plus jest to, że nie ma korków i wreszcie sobie można normalnie pojeździć ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decydująca noc? Panowie, jak mi Wisła dowali wody z Sandomierza, pływam.

W każdym bądź razie nie trzeba siłowni - naładuj i wnieś 200 worków z piaskiem - niezły trening.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@intruder2600 które to osiedle? okolice Nowohuckiej?

Dąbie, tuż przy tamie :D

ps. ponton mam w pogotowiu, już mi dzisiaj chciał kumpel misję ratunkową zrobić jak czytał o ewakuacji i fajki przywieść pontonem ;)

ps2. nie no, ja się śmieję bo co mam innego robić ale fakt, że gdzie indziej jest masakra.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności