Skocz do zawartości

Głosuje na ........ BO .....


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Zagłosuje na Komorowskiego bo boję się IV RP.

Mam inne poglądy z chęcią widziałbym Cimoszewicza na tym stanowisku ale trudno... Moim zdaniem 1 sza tura jest bardzo ważna i nie nalezy "marnować " głosów - jeśli rozumiecie o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosuję na Komorowskiego bo nie lubie Kaczyńskiego

Ciekawy wątek, ale ta pierwsza odpowiedź już spalona - mamy przecież 10 kandydatów, czyli jeżeli nie lubisz Kaczyńskiego równie dobrze możesz zagłosować na Napieralskiego, Morawieckiego, Pawlaka, Leppera itd.

W takim przypadku lepszy by był wątek "Nie głosuję na...(Kaczyńskiego?) Bo...(Nie lubię?)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosuję na Komorowskiego BO nie mam innego wyjścia jeżeli Kaczyńskiego widzieć na tym stanowisku nie chcę...

Głosuję na Korwin-Mikke, bo nie chcę płacić większości pensji darmozjadom (tak jak dzieje się teraz).

No bo JKM jako prezydent Ci obniży podatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo JKM jako prezydent Ci obniży podatki...

Jej Key Majk potrafi wszystko, to wręcz człowiek legenda i w odróżnieniu od innych polityków jak mówi że obniży, to na pewno obniży, nawet jeśli nie obniży :)

Ten facet ma dobrą siłę perswazji i sporo ciekawych pomysłów, ale ma też sporo zupełnie odjechanych i pokręconych.

Ale trzeba mieć świadomość, że wiele postulatów, które zakłada - np. Brak obowiązkowego ZUSu, są w praktyce niemożliwe do realizacji, każdy kto wie jak funkcjonuje nasz system emerytalny o tym też powinien wiedzieć. Quasi brak podatków, benzyna po 2 złote, Brak ZUSu i PD, symboliczny VAT i do tego silne i sprawne państwo, no żyć nie umierać. Oczywiście jak będzie prezydentem to też uda mu się to wszystko wprowadzić. I jeszcze do tego broń dla każdego i lekko opodatkowane narkotyki, które wykończą mafię. Wszak dystrybucję przejmą zapewne sieci hipermarketów "Stonka", mafie natychmiast przerzucą się na uprawę buraka cukrowego.

Enjoy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glosuje na JKM bo podoba mi sie jego podejscie do wielu kwestii.

dodam tylko że na wygraną nie ma szans, mimo tego głosuję na niego bo chcę żeby zauważono jego poparcie, może następne wybory coś zmienią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glosuje na JKM bo podoba mi sie jego podejscie do wielu kwestii.

dodam tylko że na wygraną nie ma szans, mimo tego głosuję na niego bo chcę żeby zauważono jego poparcie, może następne wybory coś zmienią

obecnie rozlozenie glosow w tej ankiecie

Komorowski: 7

JKM: 5

Kaczyński: 1

Cimoszewicz: 1

Myślę, że JKM wcale nie ma takich małych szans. Niestety media widzą tylko 2 kandydatów:(

baner_mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosuję na Korwina, bo mam dość lewactwa i zgadzam się w pełni z jego podejściem.

W drugie turze pewnie wybór będzie między jednym lewakiem, a drugim - jeszcze większym. I w tej turze zagłosuje na Jarka, bo uważam, że nie potrzebujemy za prezydenta marionetki ryżego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności