Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2010


wlodarski

Wybory prezydenckie 2010  

299 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Swój głos w wyborach prezydenckich 2010 oddam na:

    • Marka Jurka
      8
    • Jarosława Kaczyńskiego
      29
    • Bronisława Komorowskiego
      83
    • Janusza Korwin-Mikkego
      74
    • Andrzeja Leppera
      6
    • Kornela Morawieckiego
      2
    • Grzegorza Napieralskiego
      20
    • Andrzeja Olechowskiego
      3
    • Waldemara Pawlaka
      4
    • Bogusława Ziętka
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Bądźmy poważni Xann. Jeżeli Ty nie przejrzałeś jeszcze na oczy to już twoja sprawa, ja już poznałem rząd PO i mam go szczerze dość. Szkoda że nie potrafisz podać jakiś konkretów które za tym rządem przemawiają.

Potrafie podać i to bardzo istotne, jako rząd nie utrudniają mi życia przestali wpuszczać w telewizji spektakularne wyłamywania drzwi o 6 rano no i nikt już w łazience się nie zastrzelił

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 354
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Potrafie podać i to bardzo istotne, jako rząd nie utrudniają mi życia przestali wpuszczać w telewizji spektakularne wyłamywania drzwi o 6 rano no i nikt już w łazience się nie zastrzelił

Ja osobiście również mam tego dość, tyle było afer a co z tego udowodniono? Wszyscy zostali uniewinnieni, pewnie za chwile i tak nie którzy napiszą że to zostało zmanipulowane przez prokuraturę...

Polecam ----> Ogród na balkonie <----- polecam

Polecam ----> Katalog firm <---- Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do prywatyzacji (to też jest rozkradanie majątku publicznego) to powiem Ci krótko na czym to polega. Kolega opowiadał mi jak ich firma (farmaceutyczna) przyniosła rok temu 300 mln zysków. Jednak ich szefostwo mówi oficjalnie że chcą sprzedać firmę i doprowadzają powoli do tego ze w tym roku firmą będzie już miała straty, oczywiście tylko na papierze. I tak jest z prywatyzacją w Polsce.

Dlatego tylko Korwin jest za prywayzacjami wyłącznie w trybie otwartych, publicznych licytacji (nie przetargów pod stołem jak za czasówSLD, PiSu i teraz PO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dla wielbicieli Korwina :)

Janusz Korwin- Mikke zachęca swoich wyborców, by wpłacali pieniądze na konto jego prywatnej firmy - Oficyny Konserwatystów i Liberałów. Z tych środków ma być finansowana m.in. witryna www.korwin-mikke.pl

https://www.tvn24.pl/-1,1658987,0,1,sztab-k...,wiadomosc.html

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałęm i nie mam zielonego pojęcia o ci chodzi ? Przecież jest wolna Polska, z tego co wiem nie ma zakazu wyjechania za granicę jak się komuś nie podoba, ten ustrój dawno minoł kazdy może szukać szczęścia w innym kraju jak mu Polskie warunki nie odpowiadają, ale najlepiej to siąść i płakać albo narzekać

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie, oznajmiam, że chyba mnie przekonaliście. Coś mi się zdaje, że oddam głos na Korwina. Kary śmierci nadal nie popieram, jednak UE nie pozwoli na jej wprowadzenie (mam nadzieję :) ). Legalizacja narkotyków też mi się nie widzi, no ale zobaczymy jak to będzie. Jeśli teraz JKM zdobędzie poparcie większe chociażby od Pawlaka, to już będzie jakiś bodziec, żeby go więcej w TV pokazywali. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, a ja mam zamiar banerki promujące JKM wrzucić na swoją stronkę bezinteresowanie, to rozumiem, że w świetle prawa nie mogę, ale jak im FV wystawię na 5zł, to już będzie OK? ;)

Jeśli teraz JKM zdobędzie poparcie większe chociażby od Pawlaka, to już będzie jakiś bodziec, żeby go więcej w TV pokazywali. :D

No to już się stało, w "profesjonalnych" sondażach zajmuje 4 miejsce.

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności