Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2010


wlodarski

Wybory prezydenckie 2010  

299 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Swój głos w wyborach prezydenckich 2010 oddam na:

    • Marka Jurka
      8
    • Jarosława Kaczyńskiego
      29
    • Bronisława Komorowskiego
      83
    • Janusza Korwin-Mikkego
      74
    • Andrzeja Leppera
      6
    • Kornela Morawieckiego
      2
    • Grzegorza Napieralskiego
      20
    • Andrzeja Olechowskiego
      3
    • Waldemara Pawlaka
      4
    • Bogusława Ziętka
      0


Rekomendowane odpowiedzi

@'goral605' - nie wiem czy zauważyłeś ale staramy się tu rozmawaić o prezydencie a nie o partiach to dwie różne rzeczy, po drugie kazdy ma prawo do swoich włąsnych poglądów jednemu widzi się kaczor innemu mikke i OK nik nikogo za to nie powinnien piętnować bo to świadczy tylko o nie dojzałości, prosiłeś zebym ci pokazał kłamstwa Kaczyńśkiego to ci pokazałem i na tym koniec nie ma co się rozwodzić

Jeszcze raz, wybieramy prezydenta który bedzie naszą wizytówką i ludzie nie słuchajcie obietnic wyborczych bo żaden z kandydatów ich nie spełni, chodzi tylko o to zeby wybrac takiego którego nie bedziemy się wstydzić

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 354
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Powtarzam: Partia go wybrała, PO podpuszczało w mediach żeby pokazał jak się rządzi a nie siedział z założonymi rękoma. To jakie było wyjście? Odmówić bo obiecał?

Mam nadzieję że wiesz co napisałeś! Jak PiS mógł cokolwiek nakazać swojemu wodzowi i założycielowi ? W PiSie jest demokracja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorał605 piszesz: Powtarzam: Partia go wybrała, PO podpuszczało w mediach żeby pokazał jak się rządzi a nie siedział z założonymi rękoma. To jakie było wyjście? Odmówić bo obiecał? To dopiero byłaby sytuacja, chyba na skalę światową - a nie słyszałem o takim przypadku nigdy, ale oczywiście mógł gdzieś się zdarzyć na świecie.

Ale PIS to partia J.Kaczyńskiego,wszyscy co maja inne zdanie odchodzą.To sam siebie wskazał,sam siebie wybrał?

W PISie niema skrzydeł,nurtów ta bardzo ,bardzo autorytarna partia.J.K to alfa i omega.

Właśnie dla tego dużo ludzi będę glosować nie na kogoś a przeciwko komuś.Po raz kolejny zgadzam się z Xann.Prezydent niema zadniej mocy,musi dobrze reprezentować Polskę.A tu najlepiej wypada Napieralski,młody,ładna żona. J.K nie ma żony,słabo wypada medialnie,ma kontrowersyjne poglądy,jest bardo uzależniony od kleru,bardzo mocno ukierunkowany co do polityki zagranicznej(wszystko co w jakiś sposób szkodzi albo"wkurza"Rosję ,dla J.K-ok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ty pamiętasz ale ja pamiętam że do koalicji nie doszło, gdyż p. Donald Tusk powiedział, że decydującym testem czy koalicja PiS - PO jest możliwa będzie głosowanie nad członkami KRRiT, a o ile pamiętam to nie poszło po myśli PO. Zresztą co to za warunki - jak nie zagłosujecie jak chcemy to zabieramy zabawki i nie idziemy z wami do piaskownicy :).

no właśnie nie o to chodziło, tylko o te teki "siłowe" którymi wg mnie (może się mylę) potem były robione różne manewry: w śledztwach, prowokacje itd.

jakby Tusk się zgodził to że tak powiem po jakimś czasie miałby na głowie afery które spadły na Leppera - minęło kilka lat i czy ktoś jakiś przekręt w ministerstwie udowodnił Lepperowi ? nie mówię o wyroku z tzw. "seksafery" , ale czy ktoś do tej pory przyczepił się do Leppera o cokolwiek związanego z działaniem ministerstwa pod jego rządami i to udowodnił? ja nie słyszałem.

Dlatego PO nie zgodziło się na koalicję na warunkach PIS, aby PIS miał władzę w służbach spec. , sądach, wojsku, wywiadzie, a PO w resortach gospodarczych, bo w każdej chwili mogli być załatwieni jak Lepper, w tej sytuacji akurat Tusk wyczuł pismo nosem, a nie o jakieś kilku chłopków KRRiT w której i tak rządzi PIS na spółę

z ... ( zapomniałem jak się Ci z byłej partii Giertycha nazywają)

PS ja tradycyjnie nie pójdę głosować, tradycyjnie nie będę najeżdżał na prezydenta jaki by nie był, bo skoro nie głosuję to zgadzam się z wyborem większości.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Prezydent niema zadniej mocy,musi dobrze reprezentować Polskę...

Nie wiem co będzie kiedyś, nie wiem co było kiedyś, ale dzis skutecznie może opóźniać, przeszkadzać, spowalniać wprowadzanie zmian, więc pisanie, że tylko reprezentuje wynika albo z niewiedzy, albo sam nie wiem z czego...

By dobrze reprezentować kraj nie trzeba miec pięknej żony, czy męża... Trzeba go po prostu dobrze reprezentować...

No, ale Kaczyńscy moim zdaniem nie potrafili tego robić (sporo kontrowersji, sporo jakichś niesmacznych sytuacji wyłapywanych przez pismaków - słusznie czy nie słusznie, pikuś bo poszło w ludzi i świat), więc ewentualny wybór pana J.K. nie spowoduje, że dobrze będzie odbierana Polska w swiecie za jego osobą, co nie musi spowodować, że będzie źle odbierana jako taka, bo może byc tak, że jest to świetny kraj z debilowatym prezydentem i tu nie mowa akurat o panu J. Kaczyńskim tylko każdym z kandydatów dziś i jutro, którzy są czy będą debilami z aspiracjami bycia prezydentem naszego kraju, wybranymi podczas wyborów przez ludzi wybierajcych mniejsze zło, jedyne dobro, czy co tam im się zechce... :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z Twoją prośbą Xann:)

Głosuję na J. Kaczyńskiego bo:

- potrafię podać ustawy które dzięki rządowi PiS pomogły chociaż trochę rodzinie (pochodzę z wielodzietnej) i normalnym zwykłym ludziom (no nie da się nie nawiązywać do partii :)),

- nie patrzę na to czy ma żonę, kota czy psa - potrafi mówić o negatywnych rzeczach, które uchwala Unia Europejska, a nie tylko przytakiwać Unii,

- nie boi się swojej przeszłości i nie ma się czego wstydzić,

- pomimo nagonki ze strony gazet i telewizji przez taki długi okres czasu - on się nie poddał i nie odsunął w kąt bo coś chce zrobić dla Polski,

- nie boi się powiedzieć NIE Rosji i UE,

- ceni wartości rodzinne,

- potrafi nawet za wielką cenę (jaką np był rozpad koalicji, bo często mówicie że jest żądny władzy i wszystkich chce niszczyć ale przypominam, ze gdyby nie odciął się wtedy od Leppera i jego nieczystych interesów to koalicja trwałaby pewno jeszcze długo i mógłby wtedy "niszczyć" jak to mówicie innych) przyznać się że w jego szeregach są ludzie niekompetentni, z nieuczciwymi zamiarami.

- jest patriotą

itd....

Pozdrawiam

skuteczna-reklama.com.pl - zobacz jak się skutecznie reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goral605: wszystko co wymieniłeś mają pozostali kandydaci a nawet wiecej.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

Nie wiem co będzie kiedyś, nie wiem co było kiedyś, ale dzis skutecznie może opóźniać, przeszkadzać, spowalniać wprowadzanie zmian, więc pisanie, że tylko reprezentuje wynika albo z niewiedzy, albo sam nie wiem z czego...

mieliśmy niedawno tego przyklady jak skutecznie mozna wszysko opóźniać, co prawda każde veto potem można odrzócić ale leci tylko ktorego szkoda, już chyba każdy ma dośc tych kłutni na górze kto pojedzie do brukseli prezydent czy premier

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo gotów będę pomyśleć że robicie to tylko dla pieniędzy ;)

Proponuję napisać coś od siebie a nie tylko z wytycznych :), ja nie jestem członkiem partii żeby mnie atakować. Zostawcie sobie trochę na prawdziwego członka klubu PiS i tych zakochanych po uszy w PiS. Ja po prostu wybieram kandydata który zdobył moje zaufanie i tyle.

Pozdrawiam

skuteczna-reklama.com.pl - zobacz jak się skutecznie reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

Nie wiem co będzie kiedyś, nie wiem co było kiedyś, ale dzis skutecznie może opóźniać, przeszkadzać, spowalniać wprowadzanie zmian, więc pisanie, że tylko reprezentuje wynika albo z niewiedzy, albo sam nie wiem z czego...

mieliśmy niedawno tego przyklady jak skutecznie mozna wszysko opóźniać, co prawda każde veto potem można odrzócić ale leci tylko ktorego szkoda, już chyba każdy ma dośc tych kłutni na górze kto pojedzie do brukseli prezydent czy premier

I tutaj zgadzam się po części z tobą Xann ;). Dość kłótni na górze. Ale czy rzeczywiście wszystkie ustawy PO były takie super, że trzeba było je przyjąć? Przecież każde weto ma swoje uzasadnienie: www.prezydent.pl/aktywnosc/ustawy/zawetowane

A jeżeli chodzi o Brukselę to prezydent nie bał się przynajmniej im się sprzeciwiać a przede wszystkim otwarcie mówić o swoim zdaniu i też zdaniu na pewno części społeczeństwa, natomiast Tusk przyjmuje wszystko jak jest, jakby wszystko było super dla Polski.

skuteczna-reklama.com.pl - zobacz jak się skutecznie reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności