Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2010


wlodarski

Wybory prezydenckie 2010  

299 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Swój głos w wyborach prezydenckich 2010 oddam na:

    • Marka Jurka
      8
    • Jarosława Kaczyńskiego
      29
    • Bronisława Komorowskiego
      83
    • Janusza Korwin-Mikkego
      74
    • Andrzeja Leppera
      6
    • Kornela Morawieckiego
      2
    • Grzegorza Napieralskiego
      20
    • Andrzeja Olechowskiego
      3
    • Waldemara Pawlaka
      4
    • Bogusława Ziętka
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A pamiętacie jak kaczory chciały zrobić obowiązkowe wojsko dla każdego? Jak tylko o tym pomyślę to aż ciarki po plecach mi przechodzą.

tak, a sami nigdy nie byli w wojsku... Hipokryzja pełną gębą.

Martwi mnie ta ilość głosów na Napieralskiego. Czym kierują się osoby, które na niego zagłosują oprócz tego, że w rodzinie mają urzędników Państwowych?

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierują się tym że popierają komuchów kolego ;)

w sumie jakbym miał w rodzinie mamę tatę na państwowych urzędach też bym głosował na SLD.

PRECZ Z KOMUNĄ! TYLKO JKM

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kościół mu pomaga.

Ja wczoraj po 0.5 bimbru pisałem :) a ty musiałeś chyba z litr wódki wypić żeby napisać że Kościół komuchom głosy zbiera hehe :(

Przez południem z reguły nie pijam :) Ja jak najbardziej uważam, że samodestrukcyjna postawa Kościoła w obecnych czasach najzwyczajniej pomaga lewakom. Ludzie lubią popadać ze skrajności w skrajność, więc jak im się nie podoba ksiądz w parafii, to od razu przechodzą na drugą stronę barykady.

Mnie bardziej martwią bezsensowne głody na JKM.

Wszyscy bezrozumnie lecą na czcze obietnice o legalizacji, a nikt mądry nie zauważy, że prezydent nawet jakby chciał, to i tak nie może tego dokonać.

Wierzcie dalej w takie głupoty, na pewno dobrze na tym wyjdziecie.

Ale to nie wina JKM, że ludzie właśnie te hasła chwytają. Zresztą on jest jedynym kandydatem, który jasny i logiczny sposób mówi o tym, co prezydent może i co zrobi, a co chciałby zrobić, ale pewnie nie da rady. Polecam obszerne wystąpienie JKM w Rzeszowie, na którym miałem przyjemność być.

Oraz najlepszy spot wyborczy w całej tej kampanii w ogóle: https://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/janusz_...nta_polski_/778

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak najbardziej uważam, że samodestrukcyjna postawa Kościoła w obecnych czasach najzwyczajniej pomaga lewakom.

Na ten temat nie mam zupełnie żadnych informacji aczkolwiek jako niewtajemniczony to śmiać mi się chce jak słyszę że ludzie związani z Kościołem chcą pomagać zgrai Napieralskiego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności