Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2010


wlodarski

Wybory prezydenckie 2010  

299 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Swój głos w wyborach prezydenckich 2010 oddam na:

    • Marka Jurka
      8
    • Jarosława Kaczyńskiego
      29
    • Bronisława Komorowskiego
      83
    • Janusza Korwin-Mikkego
      74
    • Andrzeja Leppera
      6
    • Kornela Morawieckiego
      2
    • Grzegorza Napieralskiego
      20
    • Andrzeja Olechowskiego
      3
    • Waldemara Pawlaka
      4
    • Bogusława Ziętka
      0


Rekomendowane odpowiedzi

W Hiszpanii za Franco również nie było najgorzej oczywiście pomijając tępienie lewactwa. Jak widać prawicowa dyktatura rządzi. ;)

Odnośnie wyborów to znakomity wynik Napieralskiego jednak nie przesądzałbym czy głosował na niego elektorat SLD. Po prostu ten człowiek robił wrażenie sympatycznego, nawet wydaje mi się, że taki w rzeczywistości jest (fajnie cieszył się po ogłoszeniu wyników). Ludzie zagłosowali na niego z sympatii a nie z pobudek politycznych. Na moje oko to głosy Napieralskiego rozłożą się po 1/3 dla obu kandydatów a reszta zostanie w domu. Komorowski przejmie Olechowskiego a reszta pójdzie za Kaczyńskim. Gdyby to tak liczyć to Kaczyński minimalnie wygrywa. Kluczowe znaczenie będzie mieć również sytuacja pogodowa na terenach dotkniętych powodzią. Dla mnie zadziwiające jest to, że przy tak niskiej frekwencji w rejonach tradycyjnie PiS-owskich Kaczyński zrobił tak znakomity wynik. Komorowski musiał dużo stracić w miastach.

Odnośnie SLD to pełna zgoda. Napieralski czy Olejniczak to już inne pokolenie i nazywanie ich komuchami jest bez sensu. Jednak dopóki nie odejdzie stara gwardia to będą różnego rodzaju wrzutki i tej łatki lewicy będzie się trudno pozbyć. Nieuregulowana ciągle pozostaje również kwestia powstania tej partii, przypomnijmy, że uwłaszczyła się ona na majątku PZPR. Dopóki nie odetną się od tego, nie zwrócą tego państwu i nie zbudują czegoś od zera to dla mnie nie są wiarygodni (partia jako całość nie pojedynczy ludzie).

Odnośnie JKM to nie oszukujmy się. Ten człowiek nie ma żadnego zaplecza, więc nawet jeśli teoretycznie wygrałby to i tak niewiele zrobiłby. JKM swoimi startami w każdych wyborach tylko ośmiesza idee które głosi. Dla mnie to taki licencjonowany oszołom, który potrafi coś śmiesznego powiedzieć, więc media go jako tako tolerują. Poza tym człowiek który należał do PZPR-u (SD dokładnie) i przefarbował się na liberała wygląda bardziej na cwaniaka który wybrał doskonała niszę z której nieźle żyje.

Podsumowując.

Komorowski to cieniutki kandydat (charakterologicznie jako polityk) ale sam nie wiem czy Tuskowi nawet zależy aby on wygrał. Przecież w przypadku pełnej władzy PO traci wymówki i musi zacząć coś robić. Nie rozumiem po co Kaczyńskiemu ten stołek, albo na prawdę czuje jakieś powołanie i chce coś robić (osobiście skłaniam się nawet przy tej tezie) albo jest oszołomem żądnym władzy. Stracił brata, współpracowników, pamięta przecież tą nagonkę mediów, podobnie będzie w przypadku jego zwycięstwa. Oddałby ten PiS Poncyliuszowi i Ziobrze, wyszłoby na to samo a może nawet stworzyliby oni nowoczesną chadecką partię. Szkoda człowieka po prostu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 354
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak ja widziałem kto idzie do wyborów to zwątpiłem. Sami emeryci i renciści. I oni niby mają popierać liberalizm, który jest stricte lepszy dla nas wszystkich?

Oni muszą zobaczyć kapuchę na własne oczy...

masakra.

Przestałem wierzyć w demokracje.

JKM 4 miejsce a jak pokazali wreszcie 4 kandydata to wzięli byłego agenta Olechowskiego... Boją się go jak cholera.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie tu już przegadywać <_< krotko mowiac tak jak Eldoka pisze, co z tego jak oddalem glos na liberala jak z glosowania wracalem i minalem z 10 dziesieciu emerytow i rencistow ktorym blizej do trumny a nie do checi zmian.

Nie jestem fanatycznym zwolennikiem JKM, ale popieram go od poczatku do konca :) ot tyle

Gdy Komorowski i Napieralski dostali glosy za ladny usmiech i wyglad to wam to odpowiada (ci ludzie nawet nie maja nic sensownego do powiedzenia) a jak ktos ma cos sensownego do powiedzenia to robi sie z niego oszoloma...

Pisze ktos ze JKM nie ma zadnego zaplecza, jak zobaczylem zaplecze Komorowskiego (Bronek bronek!) to myslalem ze zwymiotuje ;/

Podsumowując po co ryzykowac przeciez moze byc gorzej a teraz jest dobrze :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie poglady jak ma JKM i inny populistyczne to kazdy moze sobie glosic. Rownie dobrze kazdy z nas moze sobei startowac na prezydenta i obiecywac nie wiadomo, co. Przeciez wiadomo, ze kazdy w programach wyborzczych musi obiecywac jak najwiecej tak, zeby sie wszystkim przopodobac.

Pozniej i tak prezydent nie ma zbyt duzej wladzy, a jeszcze jak nie ma zaplecza w postaci poparcia w sejmie to w ogole nic nie zdziala, wiec glupota jest glosowac na kogos kto nie jest nawet zrzeszony w parti, bo pozniej i tak sie bedzie musial ktorejs podporzadkowac jak bedzie chcial cos zrobic.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, oglądałem w TV. Został zapytany czy Napieralski mógłby otrzymać określone stanowiska.

Powiedział, że tak. Tylko tyle. ;)

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabierz Babci Dowód

Kurde jak można było głosowana Marka Jurka ? Przecież gdyby on wygrał to pewnie wprowadziłby podatki na kościół.

Druga sprawa to Kaczyński. Ludzie opamiętajcie się przecież kłótniom nie będzie końca jak on wygra. Znowu Polska straci czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli radio kłamie ;), dobrze że chociaż w telewizji prawdę mówią, nie @bogdan ? :)

Nie wiem czy radio kłamie czy Ty tak z interpretowałeś wypowiedź Palikota.

W każdym razie propozycji nie było.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabierz Babci Dowód

Kurde jak można było głosowana Marka Jurka ? Przecież gdyby on wygrał to pewnie wprowadziłby podatki na kościół.

Co do p. Jurka to widać że to naprawdę porządny gość więc zachowaj swoje uwagi dla siebie. A gdyby więcej takich ludzi jak on było to na pewno świat byłby lepszy. Ale tak to w Polsce jest , że jeżeli ktoś jest przeciwko aborcji i eutanazji to od razu rzuca się w niego błotem. Zobaczymy jak będziesz uciekał za kilka lat przed swoimi dziećmi, które będą chciały się pozbyć "starego".

Pozdrooo

skuteczna-reklama.com.pl - zobacz jak się skutecznie reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności