Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2010


wlodarski

Wybory prezydenckie 2010  

299 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Swój głos w wyborach prezydenckich 2010 oddam na:

    • Marka Jurka
      8
    • Jarosława Kaczyńskiego
      29
    • Bronisława Komorowskiego
      83
    • Janusza Korwin-Mikkego
      74
    • Andrzeja Leppera
      6
    • Kornela Morawieckiego
      2
    • Grzegorza Napieralskiego
      20
    • Andrzeja Olechowskiego
      3
    • Waldemara Pawlaka
      4
    • Bogusława Ziętka
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Takie poglady jak ma JKM i inny populistyczne to kazdy moze sobie glosic. Rownie dobrze kazdy z nas moze sobei startowac na prezydenta i obiecywac nie wiadomo, co. Przeciez wiadomo, ze kazdy w programach wyborzczych musi obiecywac jak najwiecej tak, zeby sie wszystkim przopodobac.

Pozniej i tak prezydent nie ma zbyt duzej wladzy, a jeszcze jak nie ma zaplecza w postaci poparcia w sejmie to w ogole nic nie zdziala, wiec glupota jest glosowac na kogos kto nie jest nawet zrzeszony w parti, bo pozniej i tak sie bedzie musial ktorejs podporzadkowac jak bedzie chcial cos zrobic.

Populistyczne? Ciekawe kto jeszcze głosi poglądy konserwatywno liberalne?

Przecież USA zbudowało na tym potęgę ale teraz kieruje się w stronę Europy.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I stało się.

Mamy nowego prezydenta.

Został Nim Nad wyraz Charyzmatyczny Pan Prezydent Bronisław Komorowski.

Śmialiśmy się oraz liczyliśmy wpadki poprzedniego, tym razem, aby się nie pogubić będzie potrzebny Excel lub notepad++ :>

No to zaczynamy :

https://www.pardon.pl/artykul/12167/blondwl..._zaprzysiezenia

Fakt o drugiej Irlandii, podnoszeniu podatków, cen paliwa min. 11gr+/na litrze póki co odpuszczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam się oraz nie narzekam.

Przedstawiam fakty.

Mi się żyje tak samo jak w poprzednich kadencjach politycznych rządów. Szczerze - różnicy osobiście nie odczułem.

Była nagonka na poprzedni rząd, proszę jedynie, aby sprawdzić jak radzi sobie obecny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - różnicy osobiście nie odczułem.

naprawdę nie widzisz różnicy? Myślę że każdy normalny człowiek będzie wolał nowego prezydenta z jego wpadkami niż poprzednika plującego jadem do spółki z bratem, który zresztą nie raczył się nawet pojawić na zaprzysiężeniu. O argumentach programowych nie wspomnę bo wobec wyborców klepiących w excelu czyjeś wpadki nie ma to sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Cie to chyba bocian w kapuście zostawił.

Chyba zbyt dużo alkoholu dzisiaj w układ wprowadziłeś.

Proszę pisać poprawnie.

Jaki związek ma moja skromna osoba do Prezydenta?

To nie temat o mnie, proszę trzymać się tematu.

@luq.

Naprawdę nie widzę różnicy.

Jeżeli Ty ją widzisz, proszę wskazać różnicę.

Nie twierdzę, że nie masz racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczymy jak będzie rządził przez 5lat.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mpl_nwk,

skoro 'liberalny' w swojej polityce rząd jest zmuszony do podnoszenia cen, to raczej jakby kryzys trafił na pis i spółkę, to byśmy mieli drugą Grecję/Argentynę/itp. Więc możliwe, iż żyje Ci się tak samo dlatego, że w chwili kryzysu nie rządził PiS ;)

ale to jak nam się zyje to niekoniecznie wina/zasługa rządu. U mnie w mieście jest bezrobocie na poziomie 'nie pracują Ci co nie chcą', w samorządzie siedzi odłam PSL, a gmina wygrywa ciągle jakieś konkursy i korzysta z dotacji unijnych na 'wszystko'. Więc raczej trzeba się przyjrzeć samorządowcom a nie od razu jechać po premierach i prezydentach.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności