Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2010


wlodarski

Wybory prezydenckie 2010  

299 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Swój głos w wyborach prezydenckich 2010 oddam na:

    • Marka Jurka
      8
    • Jarosława Kaczyńskiego
      29
    • Bronisława Komorowskiego
      83
    • Janusza Korwin-Mikkego
      74
    • Andrzeja Leppera
      6
    • Kornela Morawieckiego
      2
    • Grzegorza Napieralskiego
      20
    • Andrzeja Olechowskiego
      3
    • Waldemara Pawlaka
      4
    • Bogusława Ziętka
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze - różnicy osobiście nie odczułem.

naprawdę nie widzisz różnicy? Myślę że każdy normalny człowiek będzie wolał nowego prezydenta z jego wpadkami niż poprzednika plującego jadem do spółki z bratem...

No to ja się zaliczam do tych nienormalnych, bo wolałem już jego poprzednika. Bronek po prostu w kółko gada o jedności i tym podobnych bredniach i jest sterowany przez Tusków i tym podobnych.Wolę prezydenta, któy umie postawić na swoim i ma swoje zdanie. A o tym co teraz PO robi (między innymi z podatkami) to nie wspomnę, bo to woła o pomstę do nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 354
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oto PW od wyznawcy PIS, Pana mpl_nwk:

Chyba źle się zrozumieliśmy.

Nie pytałem o zaproszenie.

Pojawię się z chłopakami od windykacji.

Od dzisiaj lepiej trzymaj pełen portfel + zaświadczenie odnośnie miejsca pracy.

Pozdrawiam serdecznie.

Miłego Weekendu.

Michał Nowak.

Proszę administratorów o zabezpieczenie tej wiadomości oraz wszelkich danych wyżej wspomnianego Pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro 'liberalny' w swojej polityce rząd jest zmuszony do podnoszenia cen...
To po prostu nie jest liberalny rząd i tyle.

Dziś ciekawie RAZ tłumaczył dlaczego nie do wszystkich to dotrze: 3x15 = 1

https://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiew...wrodego,1515589

Ja też nie widzę szczególnie różnicy w życiu pod kolejnymi rządami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chyba lepiej jak ktoś gada o jedności niż w co drugim zdaniu dzieli społeczeństwo

2. Słyszałeś o ostatnich nominacjach do KRRiT? Jakbyś słyszał to byś nie opowiadał głupot o prezydencie sterowanym przez tuska

3. Jaka jest twoja recepta na dziurę budżetową skoro podwyżka podatków ci się nie podoba?

mpl_nwk

pierwsze z brzegu przykłady - ostatnio nikt się nie zastrzelił z powodu wizyty ABW o 6 rano, nikt nie wchodzi w kolalicję z ludźmi pokroju leppera, rząd wreszcie łata finanse a nie nakręca dziurę budżetową obniżając podatki i nie obniżając równocześnie wydatków... No ale pewnie lista wpadek nowego prezydenta którą tak starannie pielęgnujesz w excelu jest dla ciebie głównym wyznacznikiem obecnej sytuacji...

@mmarek - ostro pojechał, nawet jak na zwolennika PiSu, sprawa IMHO nie do odpuszczenia jeśli gość napisał Ci coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj lepiej trzymaj pełen portfel + zaświadczenie odnośnie miejsca pracy.

Nie do końca rozumiem o co chodzi z tym pełnym portfelem i zaświadczeniem odnośnie miejsca pracy. Jeśli miałbym strzelać to pełny portfel związany jest z Poznaniakami (przepraszam wszystkich urażonych). A miejsce pracy? Cholera, pojęcia nie mam... ale takie rzeczy to tylko PiSior może wymyślić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gordon,

dlatego dałem liberalny w ''. Ja też bym wolał nie zgarnąć 2x 1000 złoty za becikowe a jednocześnie wydać na nie pewnie kilka raz więcej, żeby ktoś miał na butelkę wódki, chciałbym aby ktoś się przyjrzał 'rencistą', żebym nie musiał płacić na jakieś fundusze alimentacyjne na dzieci których nie robiłem, aby nie było przymusowego haraczu 10% od zarobków na słuzbę zdrowia, bo i tak się leczę prywatnie. A dam sobie paznokieć u małego palca uciąć, iż PiS by dawał wiecej przywileji, a nie podwyższał podatków.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest twoja recepta na dziurę budżetową skoro podwyżka podatków ci się nie podoba?

Oczywiście cięcie niepotrzebnych wydatków.

A Tobie się podoba podwyżka podatków? To może lepiej od razu wyżej je podnieść, do momentu aż budżet się zbilansuje, albo wyjdzie na plus?

Byłem na spotkaniu z Tuskiem w czasie gdy obiecywał 3x15% (VAT, PIT, CIT). Tydzień wcześniej byłem na spotkaniu z Korwinem. Mówili właściwie to samo, Tusk wychodził na liberała i wierzyłem, że w przeciwieństwie do JKM on ma szanse zrealizować to co obiecywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie PiS obniżył podatki i nie obciął równocześnie wydatków, w efekcie teraz za niższy podatek dochodowy zapłacimy wyższym vat'em. Podejrzewam że następnymi krokami bedą już tylko cięcia, ale znając realia rząd się na nie szybko nie odważy z powodu rychłych wyborów samorządowych...

Prawdopodobnie realne reformy będziemy mieli dopiero za jakieś dwa lata, jeśli PO ponownie wygra i będzie miała przed sobą pełną kadencję i "swojego" prezydenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed sobą pełną kadencję

jak sie nie pozbeda tych rolniczych pijawek co nie pozwalają tknąć krusu itd to dalej będzie ta sama śpiewka

pozatym Waldek P z PSL (ps groźby karalne tu lecą ale czy to nie obraza premiera Pawlaka ?? bede uwazal na slowa )

do czego pije ? a do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy u kogo nastąpi taka nieunikniona chwila (jak to najczesciej bywa) kiedy sobie pomysli: co to za krętacz, a ja na niego głosowałem i dałem sie nabic w butelkę jakimiś obietnicami/bajkami ? ;)

słowo z ł o d z i e j jest ocenzurowane na forum ? ;)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności