Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2010


wlodarski

Wybory prezydenckie 2010  

299 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Swój głos w wyborach prezydenckich 2010 oddam na:

    • Marka Jurka
      8
    • Jarosława Kaczyńskiego
      29
    • Bronisława Komorowskiego
      83
    • Janusza Korwin-Mikkego
      74
    • Andrzeja Leppera
      6
    • Kornela Morawieckiego
      2
    • Grzegorza Napieralskiego
      20
    • Andrzeja Olechowskiego
      3
    • Waldemara Pawlaka
      4
    • Bogusława Ziętka
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja jak zawsze na Korwina a na II turę, jeśli Jego nie będzie jadę na wakacje - przynajmniej będę miał czyste sumienie.

Wtedy nie będziesz miał moralnego prawa do krytykowania prezydenta. Bo przecież sam mogłeś wybrać lepszego, ale wolisz jechać na wakacje...

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 354
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ale ja jak zawsze na Korwina a na II turę, jeśli Jego nie będzie jadę na wakacje - przynajmniej będę miał czyste sumienie.

Wtedy nie będziesz miał moralnego prawa do krytykowania prezydenta. Bo przecież sam mogłeś wybrać lepszego, ale wolisz jechać na wakacje...

Kaczyński / Komorowski - co za różnica? Tutaj nawet nie ma 'mniejszego zła'.

Co do JKM ja poprostu głosuje, ale nie licze na to że coś osiągnie. Mam tylko nadzieje, że wkońcu ludzie chcący na niego głosowac przestaną myślec w kategoriach 'i tak nie ma szans'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolnosc%20osobista%20poglady%20kandydatow%20wybory%202010.jpgwolnosc%20gospodarcza%20poglady%20kandydatow%20wybory%202010.png

Nie rozumiem Kaczyńskiego. Z jednej strony taki katolik, z Rydzykiem w Częstochowie się ze swoim "ludem" spotykają, a karę śmierci popiera. Katolicyzm całkowicie wyklucza odbieranie życia innym (za wyjątkiem bezpośredniej obrony życia), więc wytłumaczcie mi jak Jarek godzi swoje sprzeczne poglądy. Trochę paradoksalnie brzmi to, co napisałem, ale tak wygląda sytuacja. Kolejny antyargument na Jarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety obecnie nie ma alternatywy, więc na JKM.

W drugiej na Komorowskiego, żeby ostatnia siła polityczna, w którą jeszcze ludzie masowo wierzą, się skompromitowała. Poza tym zawsze popierałem silny rząd.

Jak zachęcić ludzi do głosowania na JKM? To proste. W drugiej turze i tak znajdą się Kaczyński z Komorowskim. Zwolenników Kaczyńskiego przekonywać, że lepiej, żeby Kaczyński w pierwszej turze był drugi, bo to zmobilizuje ludzi. Zwolenników Komorowskiego analogicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vtvs, odnośnie Twojego pytania... To tylko program. Mohery to nie jest, aż tak liczna grupa i musi zdobyć poparcie pozostałych :rolleyes:

JereManU, jak masz nie głosować w cale to już lepiej oddaj swój głos na JKM, taka sugestia z mojej strony:)

Kalkulator akcyzy akcyzowy.pl. Sprawdź ile idzie przelew: ileidzieprzelew.pl

Akcesoria GSM dla smartfona i tabletu telu.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W I turze JKM, w II jeśli Korwina nie będzie to na Jarosława, byle nie na Komora :]

no sorry ale jak ktoś głosuje na Korwina w pierwszej turze to jakim cudem taka osoba w drugiej może głosować na Kaczyńskiego?

Przecież to nie ma żadnego uzasadnienia. To jest zupełne przeciwieństwo...

Chociaż w sumie to jedna banda więc równie dobrze w 2 turze mógłbyś zagłosować na byle kogo.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spookypld to zestawienie jest o du*e potluc. No bo jak wytlumaczyc ze niby Kaczynski jest przeciwko niskim podatkom, a obniza podatki? Czy gdzies sie wypowiadal ze jest przeciwko niskim podatkom? Jakos sobie tego nie przypominam... Nie przypominam sobie tez zeby byl za cenzura internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lok, czytaj uważnie to co napisałem. Mohery to tylko część poparcia Jarka i jestem tego świadom.

A kto Ci powiedział, że głosuje na Komorowskiego? Jestem tylko ciekawe czym się kierują ludzie, którzy zamierzają na niego głosować. Ja obstawiam JKM.

Kalkulator akcyzy akcyzowy.pl. Sprawdź ile idzie przelew: ileidzieprzelew.pl

Akcesoria GSM dla smartfona i tabletu telu.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pewnych kwestii nie rozumiem, dlaczego ludzie głosują na takich baranów jak lepper, czy pawlak? Dlaczego sld nadal ma jakiekolwiek poparcie, mimo że to w polowie pzpr a w drugiej ludzie ktorzy rzadzili juz dwa razy? Dlaczego nadal ludzie glosuja na jedyne sluszne wybory i mniejsze zla?

Jak dla mnie to tylko i wylacznie mediokracja, taka, że aż przykro na to patrzeć. A za przykład postawie jeden fakt. Ostatnio był pokazywany wiec Kaczyńskiego i TVN pokazywał TYLKO mochery pośród zgromadzonych ludzi, a spojrzałem na innych kanałach - mocherów niewiele. Mimo że nie głosuje na pisiorów, to troszke krzywdzące i tendencyjne, bo chwilke potem obejrzałem perfekcyjnego komora z rodzinką na łazienkach, który wszystkich kocha i uprawia polityke miłosci tuska.

Co by nie mówić, Brad dał bardzo dobrą propozycję, stworzenia portalu zbierającego rzetelnie surowych danych. Przedstawiania w przystępny sposób programów i wywiązywania się z nich. Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę pisać, z chęcią stworzyłbym nonprofitowy serwis dla ciemnej masy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności