Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie 2010


wlodarski

Wybory prezydenckie 2010  

299 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Swój głos w wyborach prezydenckich 2010 oddam na:

    • Marka Jurka
      8
    • Jarosława Kaczyńskiego
      29
    • Bronisława Komorowskiego
      83
    • Janusza Korwin-Mikkego
      74
    • Andrzeja Leppera
      6
    • Kornela Morawieckiego
      2
    • Grzegorza Napieralskiego
      20
    • Andrzeja Olechowskiego
      3
    • Waldemara Pawlaka
      4
    • Bogusława Ziętka
      0


Rekomendowane odpowiedzi

ale czemu rzępolicie cały czas to samo ? To że Bronek kiedyś coś mówił,a teraz zmienia zdanie to normalne w naszej polityce, każdy tak robi i każdemu można by takie coś pewnie zarzucić, kwestia tego kto jest na świeczniku. Co do posłów różnych ugrupowań w PE to chyba większą furorę robił ojciec Giertycha w temacie ewolucji itp ;)

Inną sprawą jest fakt, że przecież polityka to nie idee i sztandary tylko chytra, pokrętna i często nielogiczna, ciężka orka o utrzymanie stołka, a być może przy okazji rzucenie jakiegoś ochłapu dla narodu płacącego podatki ;\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 354
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
mówisz że rozpowrzechnienie tego obrazka przyniesie wzrost w sondarzach ?

prezydent.jpg

ps. co to za kraj bez pierwszej damy ?

Sondarzach przez rz ?????????????? Lepiej tak nie pisać bo po co potem mają mówić że na Komorowskiego głosują "wykrztałceni" ;)

skuteczna-reklama.com.pl - zobacz jak się skutecznie reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szok JKM człowiek, który jawnie mówi o nietolerancji, stawianiu obozów dla homoseksualistów, uważający, że kraj utrzyma sie bez podatków i negujący pomoc społeczną ma tak duże poparcie na tym forum.? Zaskoczyliście mnie....

niezłe farmazony napisałeś i kłamstwa

1. do homoseksualistów JKM nie ma nic, bo nie interesuje go kto co robi z kim w łóżku, jest przeciwny gejom paradującym na ulicach w paradach.

Normalni ludzie nie muszą paradować i oznajmiać wszystkim dookoła swoich preferencji ...

2. nie uważa, że kraj utrzyma się bez podatków, tylko uważa, że podatki te trzeba radykalnie zmniejszyć

3. nie neguje pomocy społecznej, sam założył Fundację Indywidualnego Kształcenia, wszelka pomoc dla potrzebujących jest OK gdy jest dobrowolna

mówisz że rozpowrzechnienie tego obrazka przyniesie wzrost w sondarzach ?

prezydent.jpg

ps. co to za kraj bez pierwszej damy ?

Mi się wydaje, że tak wolę miłośnika zwierząt od gościa co je dla rozrywki zabija (Komorowski).

Lepiej też aby nie było 1 damy, niż miała by być taka jak na fotce stronę wcześniej :)

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że tak wolę miłośnika zwierząt od gościa co je dla rozrywki zabija (Komorowski).

Widzisz a ja i ponad 45% społeczeństwa woli tego co zabija je dla rozrywki - to się nazywa demokracja

Lepiej też aby nie było 1 damy, niż miała by być taka jak na fotce stronę wcześniej ;)

Będziesz starszy się zorientujesz że o gustach się nie dyskutuje a dla czego tego juz nie muszę tłumaczyć

niezłe farmazony napisałeś i kłamstwa

1. do homoseksualistów JKM nie ma nic, bo nie interesuje go kto co robi z kim w łóżku, jest przeciwny gejom paradującym na ulicach w paradach.

Cytuje co JKM mówi o gejach - "geje to banda hamów"

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że tak wolę miłośnika zwierząt od gościa co je dla rozrywki zabija (Komorowski).

Widzisz a ja i ponad 45% społeczeństwa woli tego co zabija je dla rozrywki - to się nazywa demokracja

tak, wiem, że zacytuję JKM, demokracja = 2 meneli z pod budki z piwem ma więcej do powiedzenia niż 1 profesor uniwersytetu

niezłe farmazony napisałeś i kłamstwa

1. do homoseksualistów JKM nie ma nic, bo nie interesuje go kto co robi z kim w łóżku, jest przeciwny gejom paradującym na ulicach w paradach.

Cytuje co JKM mówi o gejach - "geje to banda hamów"

jest tak jak napisałem, homoseksualiści są OK, geje = nachalni - paradujący homoseksualiści = nie OK

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tak jak napisałem, homoseksualiści są OK, geje = nachalni - paradujący homoseksualiści = nie OK

mooże zacznijmy od tego że, gej i homoseksualista to: to samo, bo chyba nie wszyscy to wiedzą ;) z tego co czytam

ps. męszczyzna i facet to też to samo

ps2. Czy będzie nie taktem jak zapytam ile masz lat ?

tak, wiem, że zacytuję JKM, demokracja = 2 meneli z pod budki z piwem ma więcej do powiedzenia niż 1 profesor uniwersytetu

co w tym dziwnego? ilośc głosów 2:1

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które sady są bardziej wiarygodne z telegazety czy firm zamujących się zawodowo sądarzami z https://www.tvn24.pl/wybory2010.html ?

To sonda sms, a więc nie wymyślona jak to robi wiele w twoim mniemaniu zawodowych firm. Siostra studiuje socjologie i mniej więcej wiem jak takie sondaże przebiegają.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to robi wiele w twoim mniemaniu zawodowych firm. Siostra studiuje socjologie i mniej więcej wiem jak takie sondaże przebiegają.

otóż to, daleko nie trzeba szukać, w poprzednich wyborach sondaże stawiały na Tuska a wygrał Kaczyński ...

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy przewidywaniu...

To ja przewiduję że wygra Kaczyński... mało tego będzie nadzwyczajnie duża frekwencja.

Przyjęło się mówić że w kupie siła... moim zdaniem i głupota. Po ostatniej tragedii o braciach Kaczyńskich znacznie ładniej się mówiło. Nawet były specjalne reportaże na ich temat jacy byli dobrzy... że media ich oczerniały a tak naprawdę są bardzo okej.

Ludzie, a zwłaszcza ta ciemnota z pod sklepu o której ktoś wspomniał to kupiło... nie ma wątpliwości. Mniemanie społeczeństwa o Kaczyńskim po tragedii zmieniło się o 180%.

Wiem że głównie było to o śp. Lechu Kaczyńskim ale bratu na pewno dużo skapnie z tej "miłości"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności