Skocz do zawartości

Katalog stron DirSpot.pl


senss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Katalog w ostatnim czasie zmienił swój wygląd, dodałem pewien motyw przewodni, zapraszam wszystkich ciekawskich do sprawdzenia ;] Oczywiście to nie koniec zmian wizualnych, cały czas coś będzie zmieniane żeby kiedyś katalog uzyskał swój indywidualny i niepowtarzalny design.

Zapraszam również serdecznie do dodawania swoich wpisów. Strona jest cały czas systematycznie linkowana wraz z kategoriami. Prawie setka BL, więcej niż zaakceptowanych stron w katalogu, to o czymś mówi. Nie idziemy na ilość, strony muszą być wartościowe, koniecznie z unikalnym opisem. Naprawdę warto ponieważ dzięki silnej moderacji zostaje zatwierdzonych znikomy odsetek ogółu propozycji, przez co wasze serwisy wiszą na stronie głównej katalogu dość sporo czasu, są dzięki temu sprawnie indeksowane w googlach. Nasz katalog jest linkowany ręcznie, starannie, zawsze z unikalnym opisem. W dłuższej perspektywie czasu to się opłaci wam i mi, zapraszam jeszcze raz ;]

Katalog stron DirSpot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie bardzo ładny, tylko czasami przeglądając podkategorie np. katalogi przesuwają ci się wpisy w prawą stronę. Jeśli chodzi o linkowanie to chyba jednak trochę intensywniej musisz nad tym popracować, wtedy i ciekawsze strony zaczną napływać, bo tak to wiele osób na razie przygląda się tylko (przynajmniej ja to tak odczuwam).

Swoją "melodyjkę" dodałem mam nadzieję, że przejdzie :).

Moje wartościowe katalogi, na których nie zawiedziesz się. Wpis PREMIUM do wszystkich to tylko 10,00 PLN.

Solidny katalog stron

Przedstawiam strony dla kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizualnie to ten katalog NICZYM się nie rożni od setek niezmienionych seoków. zmieniony top i kolorystyka oraz pare ikonek nie czynią żadnej rewelacji z tego kata.

edit: poza tym leci na defaultowych ustawieniach, zero inwencji przy indeksowaniu.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami przeglądając podkategorie np. katalogi przesuwają ci się wpisy w prawą stronę.

(...)

Swoją "melodyjkę" dodałem mam nadzieję, że przejdzie :).

Ok, widzę o co chodzi już z tym przesuwaniem, poprawię to. Dzięki.

Melodyjka prezentuje się świetnie i miała unikalny opis także z miejsca dodałem ;]

wizualnie to ten katalog NICZYM się nie rożni od setek niezmienionych seoków. zmieniony top i kolorystyka oraz pare ikonek nie czynią żadnej rewelacji z tego kata.

edit: poza tym leci na defaultowych ustawieniach, zero inwencji przy indeksowaniu.

Ostatnie kilkanaście dni pracowałem nad całkowicie nowym wyglądam. Mam już gotowy projekt zrobiony w xhtml + css2 i trzeba go tylko wdrożyć. No właśnie, czy TYLKO? ;> Z Wordpressem spokojnie sobie radzę ale czy poradzę sobie z Seokatalogiem? Będę musiał spróbować a jeśli nie to poprosić kogoś o pomoc. Także to tylko kwestia czasu kiedy będzie zupełnie indywidualny wygląd.

Prosiłbym o jakieś rady odnośnie defaultowych ustawień i inwencji przy indeksowaniu, z chęcią dowiem się czegoś ciekawego od osoby, która ma w tej materii sporą wiedzę. Ja dopiero zaczynam i przydadzą mi się wszelkie rady. Z góry dziękuję ;]

Jestem otwarty na wszelkie krytyczne uwagi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam

Właśnie wysłałem 2 smsy na numer 72068 o treści AP.NVX9 i w obu przypadkach dostałem odpowiedź:

"Blad. Wiadomosc zostala przeslana na zly numer lub tresc wiadomosci jest bledna. Sprawdz i wyslij wiadomosc ponownie. Dziekujemy."

Wysłałem szczegóły przez formularz kontaktowy, mam nadzieję, że problem będzie szybko rozwiązany :D

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za informację ;] Pytałem już o ten fakt na forum w temacie odnośnie SEOkatalogu i napisano mi co zrobić. Powód dlaczego zostawiłem to w spokoju jest taki, że za tydzień jestem umówiony na rozpoczęcie prac nad nową templatką, która ten problem przy okazji rozwiąże. Dzięki za czujność jeszcze raz.

Templata miała już powstać miesiące temu ale nie mam szczęścia do mało profesjonalnych osób, które się tym zajmują.

Przy okazji odświeżenia tematu napiszę, że katalog dostał w ostatnim czasie PR4 a wpisy stały się płatne ponieważ dziennie pojawiały się dziesiątki mało wartościowych propozycji i trzeba było poświęcać za dużo czasu na moderację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie wysłałem 2 smsy na numer 72068 o treści AP.NVX9 i w obu przypadkach dostałem odpowiedź:

"Blad. Wiadomosc zostala przeslana na zly numer lub tresc wiadomosci jest bledna. Sprawdz i wyslij wiadomosc ponownie. Dziekujemy."

Wysłałem szczegóły przez formularz kontaktowy, mam nadzieję, że problem będzie szybko rozwiązany :D

Wszystko przez moje przeoczenie. Jeżeli jeszcze nie wysłałeś maila poprzez formularz kontaktowy zamieszczony w katalogu to serdecznie proszę to zrobić. Miałem już kilka osób zgłaszających taki problem i w każdym przypadku postarałem się jakoś wynagrodzić tą niedogodność. Wydaje mi się, że jednak sprawę już rozwiązaliśmy mailowo? Teraz wszystko już działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W końcu proces tworzenia templatki dla katalogu zmierza ku końcowi. Widziałem nawet częściowy projekt, który mi osobiście bardzo przypadł do gustu. Ta informacja wprawiła mnie w dobry humor i postanowiłem dać do waszej dyspozycji 22 kody ;]

Z listy trzeba wybrać "Wpis zwykły SMS" i wpisać jeden z poniższych kodów:

HUMOR001-HUMOR022

+

Wszystkie kody wykorzystane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności