Skocz do zawartości

Katalog stron DirSpot.pl


senss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Katalog nie będzie niestety działał przez najbliższych kilkadziesiąt godzin bo imbecyl, któremu dałem dostęp do ftp zainstalował coś na moim katalogu a nie tam gdzie trzeba. Co za kur... baran a pisałem mu wyraźnie żeby uważał, nic nie dotykał poza ścieżką, którą mu podałem. Żeby się ustrzec już na początku dałem mu dostęp tylko do odpowiedniego katalogu ale nie wiadomo czemu nie mógł nic tam wrzucać. Ale mi ciśnienie skoczyło...

+

Naprawione.

++

Dzisiaj świętujemy przywrócenie katalogu do życia.

Należy wybrać "Wpis zwykły SMS" i wpisać kod:

FREE001-FREE022

+++

Kody wykorzystane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten opis był inny ale jako, że wczoraj miałem awarię i przywracałem katalog z backupu to plik językowy jest standardowy. Za nie dłużej niż dwa tygodnie powinienem mieć nową templatkę także nie chce mi się nawet teraz tego poprawiać. Dzięki za czujność ;>

Wszystkie kody już wykorzystane, dzięki za wasze wpisy. Kolejna porcja kodów wraz z nową templatką, która już niebawem. Proszę ich wypatrywać, będzie przynajmniej 50 także starczy dla wielu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W dniu dzisiejszym katalog stron DirSpot obchodzi swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji została wykonana unikalna skórka, która moim zdaniem prezentuje się wspaniale. Zapraszam wszystkich do odwiedzenia katalogu i pisania swoich opinii odnośnie całkiem nowego wyglądu oraz ewentualnego zgłaszania napotkanych błędów. Zmieniłem też przy okazji parametry wpisu premium, zostało dodanych kilka kolejnych opcji a cena pozostała nadal ta sama.

Skórka została zaprojektowana przez Paq Studio. Super wykonanie, rewelacyjny kontakt, przystępne ceny - polecam wszystkim zainteresowanym ;]

Oczywiście to nie koniec niespodzianek na dziś, do rozdania mam 55 kodów zwykłych i 5 premium.

Wpisy premium, należy wybrać z listy "Wpis wyróżniony SMS (6.15 PLN brutto)" i wpisać kod:

Kody wykorzystane

Wpisy zwykłe, należy wybrać z listy "Wpis zwykły SMS (2.46 PLN brutto)" i wpisać kod:

AAA021
AAA018

Zapraszam serdecznie i życzę miłej zabawy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności