Skocz do zawartości

Katalog stron DirSpot.pl


senss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W katalogu pojawiła się nowość, która myślę zainteresuję wszystkich dodających wpisy - odwołanie od decyzji moderatora. Gdy wpis zostanie odrzucony można wysłać zgłoszenie przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie i dostać darmowy kod omijający płatność.

Więcej szczegółów w wycinku regulaminu:

W naszym katalogu możesz odwołać się od decyzji moderatora. Jeżeli twoja strona została odrzucona z jakiegokolwiek powodu użyj formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie i wyślij zgłoszenie. W temacie napisz "Odwołanie" a w treści wiadomości podaj numer telefonu, z którego został wysłany SMS bądź adres mailowy konta PayPal. Nie ważne z jakiego powodu twoja witryna nie została zaakceptowana, masz jedną szansę aby uzyskać darmowy kod omijający płatność i dodać wpis ponownie. Tylko od ciebie zależy czy będzie to ta sama strona czy zupełnie inna. Jeśli powodem odrzucenia był brak unikalnego opisu to tym razem warto napisać unikalną wersję, jeśli strona była mało wartościowa to może warto zaproponować inną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Promocja trwająca 24 godziny od pojawienia się tego posta.

Każdy kto w katalogu DirSpot zakupi "Wpis zwykły SMS (2.46 PLN brutto)" i w uwagach dla moderatora wpisze "Promocja" oraz poda tam swój adres mailowy, dostanie 10 kolejnych darmowych kodów do wpisów zwykłych. Proszę pamiętać o podaniu swojego maila ponieważ jest on niezbędny do wysłania kodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem skorzystać z okazji, jednak opis na minimum 400 znaków skutecznie mnie odstraszył :)

To chyba nie aż tak dużo więcej od innych seokatalogów mam nadzieję? ;]

Jak katalog jest dobrze zoptymalizowany, podlinkowany i zadbany, to warto się na te 400 znaków skusić ;)

Cóż więcej mogę dodać ;P

Promocyjne kody właśnie zostały wysłane, życzę miłego dodawania. Zapraszam pozostałych chętnych ponieważ zostały już ostatnie dwie godziny promocji ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W katalogu wprowadzam kilka bardzo istotnych zmian:

- minimalny opis 150 znaków,

- maksymalny opis 200 znaków,

- 1 dodatkowy anchor w tekście od 150 znaków,

- wpisy nie muszą być unikalne.

Z tej okazji kilka darmowych kodów. Należy wybrać "Wpis zwykły SMS (2.46 PLN brutto)" i wpisać jeden z poniższych kodów:

SFREE001-SFREE010
.

Pierwsze 10 osób, które poniżej skomentują zmiany, czy są dobre czy złe i krótko uzasadnią, dostanie darmowy kod do wpisu wyróżnionego. Wyślę je poprzez PW.

Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- minimalny opis 150 znaków,

- maksymalny opis 200 znaków,

- 1 dodatkowy anchor w tekście od 150 znaków,

- wpisy nie muszą być unikalne.

Minimum 150, a max 200 znaków? Trochę bez sensu. Minimum uważam za małe, jak dla mnie min. 300 znaków albo i więcej. Max do 1000.

Dodatkowy anchor w tekście uważam za zbędny i nic nie dający, ale to moje zdanie i nie trzeba się z nim zgadzać :P

Pierwsze 10 osób, które poniżej skomentują zmiany, czy są dobre czy złe i krótko uzasadnią, dostanie darmowy kod do wpisu wyróżnionego. Wyślę je poprzez PW.

Zmiany skomentowałem ;)

Skuteczne kampanie AdWords - Redseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dodałem wpis na 199 znaków i musiałem troche nakombinować się aby opisać stronę. Max 200 znaków to stanowczo za mało, tymbardziej jeśli chcesz mieć uniki. Reszta okej.

Moje wartościowe katalogi, na których nie zawiedziesz się. Wpis PREMIUM do wszystkich to tylko 10,00 PLN.

Solidny katalog stron

Przedstawiam strony dla kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za pierwszy kod. chętnie bym skomentował zmiany niestety nie widziałem strony wcześniej. Niemniej jednak chętnie bym przyjął kod :P Strona działa szybko, znalazłem swoją kategorię co niestety jest jeszcze rzadkością w większości katalogów no i w seobohaterze wyświetla się prawidłowo co też czasem daje do życzenia. Dodatkowo opis krótki aż chce się napisać z palca no i ten anchor za 150 znaków to chyba unikat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności