Skocz do zawartości

Katalog stron DirSpot.pl


senss

Rekomendowane odpowiedzi

W katalogu wprowadzam kilka bardzo istotnych zmian:

- minimalny opis 150 znaków,

- maksymalny opis 200 znaków,

- 1 dodatkowy anchor w tekście od 150 znaków,

- wpisy nie muszą być unikalne.

Krótkie wpisy sprzyjają unikalnym opisom. Więc jeżeli wpisy nie muszą być unikalny to imo można śmiało maksymalną ilość zwiększyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Max 200 znaków to stanowczo za mało, tymbardziej jeśli chcesz mieć uniki.

No właśnie senss pisze, że nie muszą być uniki... To też zmiana na złe.

Upss sorki za moją gafę. Ale moim zdaniem to złe posunięcie...

Moje wartościowe katalogi, na których nie zawiedziesz się. Wpis PREMIUM do wszystkich to tylko 10,00 PLN.

Solidny katalog stron

Przedstawiam strony dla kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie, zawsze cenię sobie zdanie innych posiadaczy katalogów oraz katalogujących. Już mam jakiś zarys kolejnych zmian, w którym kierunku ewentualnie iść. Zapraszam też kolejne osoby do napisania kilku zdań, jeszcze 6 kodów do wpisów wyróżnionych do zgarnięcia. Wszystkim wypowiadającym się przesłałem kody na PW.

Zostały jeszcze zwykłe kody:

SFREE007

SFREE006

SFREE004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komentarz:

@ - minimalny opis 150 znaków,

Jak najbardziej dobre posunięcie. Sprzyja to unikalnym opisom pisanym z palca.

- maksymalny opis 200 znaków,

@ Tego nie rozumiem i nie jestem za tym. Nawet pisząc krótki opis z palca czasem można się rozpisać i rozpędzić. Poza tym, jeśli mamy teksty z synonimami - im dłuższy taki tekst, tym większe prawdopodobieństwo unikalności (jeśli można tak to określić) takiego tekstu. Krótki tekst, czy nawet jedno zdanie trudno jest stworzyć z dużą ilością synonimów.

@ - 1 dodatkowy anchor w tekście od 150 znaków,

Jestem za. Myślę, że przy tej ilości znaków, jeden jest w sam raz. Więcej nie ma sensu.

@ - wpisy nie muszą być unikalne.

To jest wygodne dla dodających. Ale zawsze unikalny tekst lepszy niż powielany. Niech on będzie z synonimami, ale niech ma coś unikalnego w sobie.

Poradnia Dietetyczna Magia Zdrowia, a w niej przyjazny dietetyk :).

Centrum Medyczne z Wrocławia - lekarze specjaliści, badania, rehabilitacja.

Strona internetowa poświęcona unikatowej chińskiej sztuce walki - wejdź na kung fu Wrocław!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności