Skocz do zawartości

nie wyswietlaja sie nr telefonów na stronie


woytheck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

dwoch moich klientow zglasza problem, ze nie widza nr telefonow na stronach www (roznych). Ta sama strona: na moim kompie nr sie wyswietlaja na jego kompie nie. Niestety nie mam dostepu do ich komputerow (przysylali mi tylko screeeny). Podejrzewam, ze jakis program z automatu opiekuje sie tymi nr np skype albo jakies inne swinstwo. Moze macie jakies sugestie.

Problem dotyczy tez jednej ze stron, ktora robilem i wlasciciel zwraca sie z pytaniem do mnie, dlaczego jego dane kontaktowe sie nie wyswietlaja :hmmm: (oczywiscie na innych moich kompach dziala), u drugiego nr gina wlasciwie wszedzie allegro, strony itp

Zaczynam podejrzewac, ze maja zainfekowane kompy jakims zlosliwym oprogramowanie.

Kąty Rybackie

sklep z narzędziami - sklep YATO

narzędzia YATO - 24usb.pl sklep internetowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że to sprawka skype tez miałem z tym problem

w IE lub Firefoxie jest taka ikonka Skypa i na nią kliknij i tam powinna być aby nie używało funkcji automatycznego wykrywania numerów telefonów

w opcjach IE

IE narzędzia/opcje internetowe/programy/zarządzaj dodatkami

lub

skasować DLL

C:\Program Files\Skype\Toolbars\Internet Explorer\SkypeIEPlugin.dll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba podane rozwiązania nic nie dają, bo trzeba by namówić wszystkich użytkowników odwiedzający stronę aby dokonali zmian na swoich komputerach ;)

Trzeba dodać do nagłówka takie meta:

<meta name="SKYPE_TOOLBAR" content="SKYPE_TOOLBAR_PARSER_COMPATIBLE" />

i problem powinien być rozwiązany.

Bildero - super wydajny serwer zdjęć, możliwość skalowania w locie, zoom, zdjęcia obrotowe (360 stopni), własny znak wodny i wiele innych możliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności